Jump to content
Bonsuna

MEES or NAINE?

Recommended Posts

Vot nii, uurige oma käsi ja sõrmede pikkust siis, saate teada kumba teis rohkem on, meest või naist. Mulle on selle teooria järgi antud igaljuhul mehe käed. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamikel naistel väike sõrm ei lühem kui kolmveerand keskmist sõrme:

about 75% of the studied females the little finger is shorter than 3/4 of the length of the middle finger. In the hands of the studied males this condition is observed in about 35%. Conclusion: the studied females show relatively frequently a short little finger!

http://www.handresearch.com/hand/Evolutie/sekseEngels.htm

??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult on aadama õuna jutt päris õige, ei ole näinud küll tüdrukut/naist suure aadama õunaga.

Aga nimetissõrme teooria ei pea paika 100%..

Randme jämedus ka ju .

Muudetud kasutaja Saphireguy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline teema siis mis on muidugi jura:

http://www.elu24.ee/?id=128796

Aga seda lugedes tekkis küsimus, et kui paljud teist teavad, kuidas saab lihtsalt selgeks teha kas on tegemist mehe või naisega kui püksi vaadata ei õnnestu?

Vihjeks KÄED! Midagi on meeste ja naiste kätes niipalju erinevat, et eksida siin ei saa. Mis see on?

Kui see seal peaks olema meheuhkus siis on Lady GaGal vähe uhkust! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub et see 100% jutt ei pea ka paika. Aga valdavalt see nii on, niipalju kui mina naiste käsi olen selle pilguga uurinud siis siiani pole mehelikke eristusi naise kätel leidnud. Üldsielt vägagi kindel tundus siiani see. Siit aga selgub , et on siiski erandeid. :P

Hea uudis, mul on mõlemad täpselt sama pikad. Hermafrodiid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aadama õun, õlgade laius, habe....ka peenis, näiteks - need ehk näitavad, et tegu mehega?

Me räägime sellest, et kui ta on läbinud soovahetusoperatsiooni. :)

Habe ja sellised asjad võib välja jätta, sest tavaliselt sooritatakse ju mingi hormooniravi, et mõned meheomadused ära kaotada. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huiat keegi Taimaal ära ütleks et seal kõik mehed on. Aga käte erinevusest võin öelda nii palju, et kui paluda mehel oma küüsi vaadata ja kui paluda naisel oma küüsi vaadata, siis selles liigutuses on väga suur erinevus sees. Kui tehakse seda automaatselt. :P

Edit: Samuti ka erinev šhoppamisskeem:

pic05428.gif

Muudetud kasutaja masterofceremony poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sellist elu me tahtsimegi?! :P Räme tüng ikka, kõik tunduvad ehtsad naised.

See tuletab meelde mulle, et üks vanem vend saalist kunagi rääkis, et oli Tais prosti võtnud ning pärast tuli välja et see oli silikoonidega mees :) Jube.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See tuletab meelde mulle, et üks vanem vend saalist kunagi rääkis, et oli Tais prosti võtnud ning pärast tuli välja et see oli silikoonidega mees :P Jube.

Tai on üldse transvestiitide pesa.. Peresse sünnib poiss siis on inimesed kurvad.. Prostitutsioon on #1 rahateenimise viis vaeses peres.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sellist elu me tahtsimegi?! :P Räme tüng ikka, kõik tunduvad ehtsad naised.

:)

nr 26 v6istlejal oli ysna naiselik k2si...ja isegi miski tselluollus p6lve sisekyljel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
macho_vs_gay.jpg

I am a real macho man... :) V6i tegelikult on mul s6rmed nii "lahti" ja liikuvad, et tunnen igas asendis mugavalt...ei, vist on ikka macho...

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eriti matsod on saekaatri mehed kes on näpu ära lasnud.

Olen näinud ka tädisid kellel on jämedam ranne ja jämedam õlavars kui Kalmusel näiteks.

Näiteks Tartus Lõunakeskuse toidupoes on nais-kassapidaja kellel on suured mustad vuntsid.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×