Jump to content
kole poiss

Tahaks liigsetest kilodest lahti saada. AIDAKE!

Recommended Posts

Miks mitte üle 20 minuti päevas?

Ortopeedid kurdavad, et lapsed l2hevad liiale... Ise ei ole kunagi liiga palju teinud, kuid ma ei tee ka yle 10 min intensiivselt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitähhh soovituste eest. Ma mõtlen et hakkan koeraga metsaall käima ja hüppan batuudil. Buberteedi eas on kõige halvem olla paks sest koolis ja tänavapeal hakkavad kõik sind paksuks norima. Aga aitäh soovituste eest. :P:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitähhh soovituste eest. Ma mõtlen et hakkan koeraga metsaall käima ja hüppan batuudil. Buberteedi eas on kõige halvem olla paks sest koolis ja tänavapeal hakkavad kõik sind paksuks norima. Aga aitäh soovituste eest. :P:)

P6hiline on, et sa hakkaksid korralikult s88ma...ainult k6rge toitev22rtusega toitu.

Kui keha ikka kipub rasva koguma, on see ysna kindel m2rk, et maiustused tuleb 2ra j2tta (2ra unustada) ja keskenduda rohkem marjad, puuviljad, juurviljad ja loomse valgu allikad kombole.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 64kg ja 13.a. kuidas saaksin vabaneda väga kiiresti liigsetest kilodest. Mul ei ole võimalik jõusaalides käia ega ujumas vms. Öelge mulle toitumis kava mida ma saan teha. Kas batuut aitab ja kui kaua oleks vaja hüpata? Hommikul söön korralikult, lõunal koolis korralikult ja õhtul kodus söön korralikult. Kas midagi on valesti? ;) Mul oleks kiiresti abi vaja ja kas roheline tee aitab ka????? :):(

Kui ma olin 13-aastane, siis kaalusin ma sinust veelgi rohkem: 65kg ning sama pikk kui sina. Järgmine aasta koolis mõõtes olin kaalust alla võtnud 2kg, seejuures kasvades 10cm! Mind aitas ülekaalust lahti saamiseks ka rattasport, millega siiamaani aktiivselt tegelen. Väiksemates kassides olin ma joostes alati viimane või heal juhul eelviimane, kuid suurtemates klassides pidevalt esimese kolme seas (klassis 20 õpilast) Nii et sul tuleb ka piirata arvuti´taga istumist ja selle asemel sporti teha. Ning nagu juba mainitud siis kindlasti ka magusat piirata ning ega see õhtuti grilliminegi väga hea su tervisele pole. Suvi on tulemas ning kindlasti pole enam kaugel aeg kui juba rannavesi kõlbab ujumiseks ning siis tuleb võimalikult palju ka ujuda.;)

Muudetud kasutaja joonast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
13-aastaselt sellise kehakaaluga on ikka ausaltöeldes pisut paks küll.

Kui mina oleks tema vanuses ainult rasva arvelt enda kaalu tema kaaluni langetanud, oleks mul rasvaprotsent olnud miinustes, kuigi pikkus oli u. sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitähhh soovituste eest. Ma mõtlen et hakkan koeraga metsaall käima ja hüppan batuudil. Buberteedi eas on kõige halvem olla paks sest koolis ja tänavapeal hakkavad kõik sind paksuks norima. Aga aitäh soovituste eest. :D:D

Ma pidin naerukrambid saama :P. Puberteedieas sa paisutad selle teema endajaoks üle lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pidin naerukrambid saama :D. Puberteedieas sa paisutad selle teema endajaoks üle lihtsalt.

Ma ei räägi praegu täpselt sellest teemast, kuid kusjuures koolides, eriti põhikoolides tõepoolest kiusatakse ülekaalulisi ja see pole üldse naljateema. Mõnedes koolides võib asi kohe nii hull olla, et nn. ohver saab endale lapsepõlve trauma kogu eluks, eks naera selle üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem alustada tervisliku toitumise ja trenniga varem kui hiljem.

Ma ise üritasin ka kuskil 12 aastaselt esimest korda kaalust alla võtta aga ei suutnud seda kuidagi teha,

kõik teed viisid magusa juurte :)

Tõsiselt suutsin ennast alles käsile võtta 16 aastaselt, 96kg pealt 80kg peale.

Loodan et sa suudad oma eesmärgi täita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×