Jump to content
kole poiss

Tahaks liigsetest kilodest lahti saada. AIDAKE!

Recommended Posts

Olen 64kg ja 13.a. kuidas saaksin vabaneda väga kiiresti liigsetest kilodest. Mul ei ole võimalik jõusaalides käia ega ujumas vms. Öelge mulle toitumis kava mida ma saan teha. Kas batuut aitab ja kui kaua oleks vaja hüpata? Hommikul söön korralikult, lõunal koolis korralikult ja õhtul kodus söön korralikult. Kas midagi on valesti? :( Mul oleks kiiresti abi vaja ja kas roheline tee aitab ka????? :angry::(

Muudetud kasutaja kole poiss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 64kg ja 13.a. kuidas saaksin vabaneda väga kiiresti liigsetest kilodest. Mul ei ole võimalik jõusaalides käia ega ujumas vms. Öelge mulle toitumis kava mida ma saan teha. Kas batuut aitab ja kui kaua oleks vaja küpata? Hommikul söön korralikult, lõunal koolis korralikult ja õhtul kodus söön korralikult. Kas midagi on valesti? :( Mul oleks kiiresti abi vaja ja kas roheline tee aitab ka????? :angry::(

Mida mõistad "korralik toit" all?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida mõistad "korralik toit" all?

Sellesuhtes korralik toit, et õhtul söön natuke rasvast liha, toorsalatit ja joon piima. Hommikul söön jogurtit ja lõunal koolis söön suppi või praadi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellesuhtes korralik toit, et õhtul söön natuke rasvast liha, toorsalatit ja joon piima. Hommikul söön jogurtit ja lõunal koolis söön suppi või praadi.

see küll nüüd korralik pole , soovitan lugeda paar tundi toitumise artikkleid siinsamas lehel ja järeldused teha, siis vaatab edasi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
165cm

Tundub, et kas maailm on hukas või on noorus hukas :angry: Mees sa oled 13 ja kindlasti viskad veel tublisti pikkust juurde.

Unusta ära igasugune dieet vms ja lihtsalt tunne elust mõnu :(

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et kas maailm on hukas või on noorus hukas :P Mees sa oled 13 ja kindlasti viskad veel tublisti pikkust juurde.

Unusta ära igasugune dieet vms ja lihtsalt tunne elust mõnu :)

Argo

Jeap. Rämpstoiduga võiks piiri pidada , aga vanemate poolt valmistatud sööki söö mõnuga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma muud söögi kui ainult vanematelt valmistatud toitu. Õhtuti grillime. lõunal söön ainult koolis ja hommikul söön putru või jogurtit. Kõik räägivad et kasvan pikkusesse aga pikkust pole kuskilt otsast juurde tulnud. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jäta kõik rämps välja, aga jumala eest ära nälgima hakka, sul veel ikka paar kõvat aastat vaja kasvada.

Ja kuhu on kiire selle kaalu kaotusega, mis kiirelt tulnud, see kiirelt läinud ju..

Ehk kiirelt võtad maha, saad vb topelt tagasi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ma muud söögi kui ainult vanematelt valmistatud toitu. Õhtuti grillime. lõunal söön ainult koolis ja hommikul söön putru või jogurtit. Kõik räägivad et kasvan pikkusesse aga pikkust pole kuskilt otsast juurde tulnud. :)

Küll ta tuleb, minul tuli enamus pikkust alles keskkoolis ja isegi veel peale keskkooli viskas 5 cm-i juurde :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mnjah, 13-aastasena sellised mured... ei mäleta enam, millal enda pikkuse täis kasvasin, aga 13-aastaselt see kindlasti ei toimunud. Kahjuks pole vana kooliaegset meditsiiniraamatut endal olemas, saaks vaadata, mis mu kaal siis oli, kuid 63 kilo 165 sentimeetri juures pole ülekaal, millest kiiresti lahti peaks saama. kehamassiindekski on 23, mis on normaalne kaal. Seega, kasuta toitumisalaseid nõuandeid, mis sa siit saad ning ära nüüd kaalu pärast küll põe :P

Muudetud kasutaja krut949 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Batuut on v2ga hea, kuid mitte yle 20 min p2evas ja k6iki ohutusn6udeid j2rgides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mnjah, 13-aastasena sellised mured... ei mäleta enam, millal enda pikkuse täis kasvasin, aga 13-aastaselt see kindlasti ei toimunud. Kahjuks pole vana kooliaegset meditsiiniraamatut endal olemas, saaks vaadata, mis mu kaal siis oli, kuid 63 kilo 165 sentimeetri juures pole ülekaal, millest kiiresti lahti peaks saama. kehamassiindekski on 23, mis on normaalne kaal. Seega, kasuta toitumisalaseid nõuandeid, mis sa siit saad ning ära nüüd kaalu pärast küll põe :P

Nujah,sul looomilikult õigus 100%.

Noorhärra probleem paistab olevat pigem ta lihasmass on ... e-ee ...

rohkem nagu ... virtuaalne suurus, :)

Aga ei hullu , selle vastu aitab korralik toitumine ja saalitrenn - selles vanuses kindlasti treeneri käe all.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis lihasmassist te räägite 13-aastase lapse puhul? Kust see tekkima peaks? Kui noorhärra näeb, et on ülekaalus, ju siis nii on.

Ja poiss ütles, et ei ole võimalik saalis ega ujumas käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otsisin oma kooliarstilt saadud lehe välja ja mis ma leidsin.

13 aastaselt kaalusin 59,5 kg ja pikkust oli 163 cm - kusjuures aasta hiljem olin juba 175 cm ja 66 kg (et ilmselt see aktiivne kasvuiga sul alles algab).

Mäletan et olin lapsena ehk pisut tugevam kui teised aga paks küll öelda ei saanud - trenni liialt ei teinud, käisin vahelduva eduga karates ja ujumas

aga tõsisemalt alustasin trenniga 16 aastaselt.

Hetkel olen 188 pikk ja kaalun 98 kg - ja rahul oma ehitusega (rasva% ~ 11).

Soovitaks mõne trenniga alustada või kasvõi koeraga väljas jalutamas käia, ise olin selles vanuses üsna tubane ja arvuti taha aheldatud.

Näljutada ja kaloreid ma liialt ei piiraks, sest nagu eelrääkijad mainisid, võib tulevikus kätte maksta. Räpsu ei tasuks aga siiski sisse süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis lihasmassist te räägite 13-aastase lapse puhul? Kust see tekkima peaks? Kui noorhärra näeb, et on ülekaalus, ju siis nii on.

Ja poiss ütles, et ei ole võimalik saalis ega ujumas käia.

Olen kohanud 8 aastats tütarlast kes pidas ennast paksuks - meedia jm mõjutanud ilmselt normaalset maailmapilti (ja selle teket).

Tihti ollakse enda vastu üsna kriitilised, eriti puberteedi eas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka kohanud 8-aastast tütarlast, kes pidas ennast paksuks ja seda ka tegelikult oli. Või sa tahad öelda, et pakse lapsi ei ole olemas? Kui ikka ainevahetusega probleeme ja kilosid muudkui tuleb ja tuleb, siis võiks juba varakult mõtlema hakata, milles probleem on. Mitte nii, et sööme muudkui edasi ja küll täiskasvanuna hakkame mõtlema, mida teha, kui kilosid juba üle 150 tulema hakkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13-aastaselt sellise kehakaaluga on ikka ausaltöeldes pisut paks küll.Jõusaali muidugi ei ole vaja minna, aga mingit sporti peaks ikka tegema, selline iga on just ideaalne spordiga alustamiseks.Tekib ehk eluks ajaks hea harjumus füüsiliselt aktiivne olla ja tervislikult toituda.Ja su menüü tundub enamvähem normaalne, ilmselt on sul loomulikust aeglane ainevahetus.Söö õhtul vähem ja hommikul rohkem ning 4x päevas.Muidugi siis ka väiksemad portsjonid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peab tunnistama, et ka mina läksin selles vanuses sutsu pehmeks.. Vähe liikumist jnejne.

Aga ma kasvasin sellest välja, eks sul hetkel on raske aga liigu rohkem, ole vähem arvutis, proovi rämpstoitu mitte süüa, sõida jalgrattaga kui võimalik jne. :P

Ära põe, 64 pole midagi katastroofilist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×