Jump to content
Ott Kiivikas

Projekt Kaido Leesmann alla 100kilo! LÕPETATUD - EESMÄRK TÄIDETUD, VIIMASED PILDID!

Recommended Posts

Nagu eespool mainitud, siis tegelikkuses on vahe võimsam kui piltidel.

Jõehobust sai maahobune ja samas mehest sai noormees. Kutt keksib nagu varss kevadel ja on nii õnnelik.

Mul hea meel ta üle, tubli eeskuju mitmetele paksudele tõstjatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võiks teha kellegagi, kes kaalub näiteks 80kg projekti, et üle 100kg saada ...vähe pikema aja jooksul muidugi, et peki arvelt poleks kõik, et arasva% jääks teatud piiridesse :D

No mina olen saanud veits vähem kui aastaga 80'lt 96'le.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võiks teha kellegagi, kes kaalub näiteks 80kg projekti, et üle 100kg saada ...vähe pikema aja jooksul muidugi, et peki arvelt poleks kõik, et arasva% jääks teatud piiridesse :D

olen nõus katsejänes olema :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitäh teile teie positiivsuse eest ja kaasaelamise eest, see andis palju jõudu!!

Mis seal salata, ka hirm järjekordse pildistamise ees motiveeris korralikult.

Jään edaspidi kaalu hoidma, nagu programmi alguses teatasin lõppes JT karjäär mais. Võib-olla kunagi jälle, aga esialgu ei näe ma seda varianti.

Homme teen särgiga surumise ja kirjutan veel jõunäitajate muutumise ning uuenenud mõõdud.

Veelkord tänud teile kõigile!!

nonii Kaido. on aeg... mis numbrid näitasid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.nädal (kehakaal 122kg): rind140cm, reis73cm, kõht116cm, puusad114cm, biitseps51cm

3.nädal (kehakaal 120kg): rind138cm, reis72cm, kõht114cm, puusad112cm, biitseps50+cm

7.nädal (kehakaal 115kg): rind138cm, reis70cm, kõht111cm, puusad109cm, biitseps49cm

11.nädal (kehakaal 111,5): rind135cm, reis69cm, kõht108cm, puusad105cm, biitseps48+cm

15.nädal (kehakaal 107,0): rind135cm, reis68cm, kõht106cm, puusad 105cm, biitseps 47+cm

20.nädal (kehakaal 103,0): rind132cm, reis65cm, kõht103cm, puusad102cm,biitseps 46+

25.nädal (kehakaal 99,0): rind132cm, reis65cm, kõht101cm, puusad99cm, biitseps47cm

Lamades surumine ilma särgita 185kilo, särgiga 230kilo, lõuatõmbed 20, rippumine 2.10.

Vot selline see lugu saigi! Nagu näha numbrid läksid lõpus kolinal alla, aga eesmärk sai täidetud.

Kui kunagi peaks veel tahtmine suruda, siis võtan kindlasti juurde:)

Aitäh veelkord kõigile toetuse eest! Väga motiveeriv oli vaadata kalendrisse ja näha et pildistamine tuleb - see aitas rütmis püsida ja distsiplineeris!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rinnalt puhtalt 185 LIKE WTF - Imre Vähi surunud 195kg kuigi klassikaline kulturist :P

Jh. Vähi surus selle tagumik õhus ja ilma pausita. Väga suur vahe on ikka sellel kas teha lamadessurumise reeglite järgi surumine või mitte. Tulemus võib kõikuda mõnekümne kilo ulatuses.

Muudetud kasutaja shreku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen siin foorumis ilmselt Kaidole parajalt tuska teinud ja vaielnud erinevatel j6ut6stmise teemadel nagu n2iteks s2rk jne... :P

Igaljuhul v2ga tubli t66 Kaido poolt. Minu poolt myts maha ja 6nnitlused.

Iga 99,8kg mees ikka 20 l6uga ei t6mba ja 185 rinnalt ei suru.

Kuidas nyyd vorm on...???

Huvitav oleks teada millised numbrid on selle ajaga suurenenud ja millised v2henenud???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rinnalt puhtalt 185 LIKE WTF - Imre Vähi surunud 195kg kuigi klassikaline kulturist :P

Mis sa noormees nüüd öelda proovid?

Projekti eesmärk oli kaalust alla võtta mitte surumise numbreid säilitada. Numbrid olid kõrval võrdluseks minu enda tulemustega.

Oleks eesmärk olnud jõud säilitada, siis oleks 23 kilo võtnud maha aastaga mitte 6 kuuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen siin foorumis ilmselt Kaidole parajalt tuska teinud ja vaielnud erinevatel j6ut6stmise teemadel nagu n2iteks s2rk jne... :P

Igaljuhul v2ga tubli t66 Kaido poolt. Minu poolt myts maha ja 6nnitlused.

Iga 99,8kg mees ikka 20 l6uga ei t6mba ja 185 rinnalt ei suru.

Kuidas nyyd vorm on...???

Huvitav oleks teada millised numbrid on selle ajaga suurenenud ja millised v2henenud???

Tänud!

Praegu töötan projekti kallal suruda 300kilo võistlusreeglite päraselt. Kaalun 120 kilo ja olen taastanud kõik oma jõunäitajad.

Tahaks särgita surumise viia üle 230 kilo, aga kardan õlgade pärast.

Kükis/tõmbes olen isiklike markide juures ilma varustuseta.

Lõuatõmbed on vähenenud 3-4kordust. Vastupidavus on vähenenud.

Ergomeeter on kindlasti paranenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×