Jump to content
taliindrek

Majanduskriisi tagajärjed.

Recommended Posts

Majandus-raskused on paljuski kasuks tlnud, olen hakanud rohkem arvestama ja arvutama, tulemuseks see, et mõnda asja saan nüüd tasuta või poole soodsamalt kui varem. Olen õppinud tasuta internetti kasutama, kordades odavamalt liha tuttava kaudu hulgilaost ostma, ostma poest mõistlikumalt ja soodsamalt jne.

Kõige kahjum on viimase kahe aastaga toimunud munade ja jogurti hinnaõus,

sain hea tetrapaki jogurti 11.90ga kätte vanasti, nüüd sedalaadi asi maksab palju rohkem, kanamunad samuti tuntavalt kallinenud, vanasti olid need väga head odavad, nüüd kui mõlemad nimetatd asjad kollase sildiga poes paar krooni odavamad on, siis ostan hulgi, selles suhtes on ostukäitumine nagui ntelligentsemaks saanud. Taskukohane oli käia üsna kallis jõusaalis, nüüd paari nädala pärast seal õnneks leping ka lõppeb, ja vaatan kindlasti mõstlikult mõistliku hinnaga uut jõusaali.

Sellega täiesti nõus, et samas on ta kasuks tulnud, et õppida vähe rahaga ümber käima. Kokku hoidma jms..igati vägev värk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsiks siis ka veel, et kas keegi on majanduskriisi tagajärel hakanud rohkem jala kõndima, kui ennem?:P

Mina isiklikult olen seda teinud koguaeg, et kõnnin jala, niiet siinkohal pole minul midagi muutunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×