Jump to content
PumaZ

Mis sinki eelistad sina?

Recommended Posts

Ma ostan turult sinki, mis on singi moodi ja suitsutatud, mitte leotatud suitsumaitseaines. Eks ta kallim on aga tasub ära. Mõnikord saab ka maal suitsusaunas tehtud suurem laar korraga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ostan turult sinki, mis on singi moodi ja suitsutatud, mitte leotatud suitsumaitseaines. Eks ta kallim on aga tasub ära. Mõnikord saab ka maal suitsusaunas tehtud suurem laar korraga.

Ei s88 sinki. Vanemate majas isa ehitas isegi statsionaarse suitsuahju verandale... et head sinki teha. Mulle ei maitse v2iksest peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ostan turult sinki, mis on singi moodi ja suitsutatud, mitte leotatud suitsumaitseaines. Eks ta kallim on aga tasub ära. Mõnikord saab ka maal suitsusaunas tehtud suurem laar korraga.

Tegelikult isegi ei tule kallim, sest poes ostad vett täis suitsumaitselise plönni, aga turult saab ikka suitsutatud liha. Ma eelistan ise ka alati turukaupa. Pigem söön vähem, kuid paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinki söön harva. Sama harva kui ka pitsat, kui järgi hakkan mõtlema.

Eelistamisel peamine asja-olu, et pekiseid ääri poleks, kui isegi need on, näiteks Maahärra singil (või miskit sellien nimi oli), siis ikkagi olen ostnud ja need pekiääred eemaldanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millega sinki asendate? Mina söön iga hommik 50g kalkunifilee sinki ja kava näeb õhtulgi ette paar viilu, te räägite ,et keegi ei söö? :)

Ostan korraliku liha ja maitsestan ja teen kodus nii, kuidas mul soovi on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei osta poest sinki. Ostan kas turult või kui maal liha suitsetatakse, siis toon sealt.

Ühinen helenk88-ga. Poest ei osta, eelistan õiget suitsuliha turult. Väga maitseb Viljandis elukaaslase onu juures suitsuahjus tehtud kana :)

Viimane nädal olen aga hoopis kalast toitunud (6 erineval moel) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×