Jump to content
taliindrek

Rind.

Recommended Posts

Tere jälle,

Mul on selline probleem, et mu rinna lihas millegi pärast ei taha kasvada ültse seest poolt (siserind). Kas selleks on ka mingeid eri nippe vms.. :)

Sellessuhtes, et välisrind/väisrinnaga olen rahul. Kas selle põhjus võib ka olla, et harjutusi valesti teha? Aidake nii palju, kui võimalik :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no tee ikka... 3-4 harjutust kindlasti rinnale. Mina teen pingilt surumist, poitiivse kaldega, negatiivse kaldega ja ka hantlitega lendamist. Oleneb ka ikka geneetikast vms. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere jälle,

Mul on selline probleem, et mu rinna lihas millegi pärast ei taha kasvada ültse seest poolt (siserind). Kas selleks on ka mingeid eri nippe vms.. :)

Sellessuhtes, et välisrind/väisrinnaga olen rahul. Kas selle põhjus võib ka olla, et harjutusi valesti teha? Aidake nii palju, kui võimalik :)

Ei ole olemas siserinda ja välisrinda. Su rind on selline nagu ta on geenide tõttu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus ka veel, et kas siis ei loe harjutustest mida teen.. Nagu nt lamades surumine laia ja kitsa haardega? Nimelt kitsas haare teeb ju sise rinda?! ning lai haare välis rinda..

seda nö "välisrinda" ja nö "siserinda" ei saagi eraldi treenida, kitsama haardega suundub koormus rinnast hoopis rohkem triitsepsitesse.

Edu kangutamisel... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahe bloki vahel kokkutõmbed aitavad siselihaseid.Häda pärast saab ka ühega ja korda mööda.Teine pool peab olema fikseeritud ehk hoiad lihtsalt vaba käega end paigal.EDu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kuna ikka veel keegi pole vastanud mu viimasele küsimusele, siis küsin uuesti: Kuidas oleks tõhusam kasvõi nt rinnalihast treenida, kas teha seda suurema raskusega kuni ~8 kordust, või teha seda kergema raskusega kuni ~15 kordust (lamades surumise kohta käik siis see küsimus).. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kuna ikka veel keegi pole vastanud mu viimasele küsimusele, siis küsin uuesti: Kuidas oleks tõhusam kasvõi nt rinnalihast treenida, kas teha seda suurema raskusega kuni ~8 kordust, või teha seda kergema raskusega kuni ~15 kordust (lamades surumise kohta käik siis see küsimus).. :)

Mõlemat moodi tuleb treenida. On vaja nii raskeid seeriaid madalate kordustega kui ka pikemaid seeriaid väiksema raskusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeni rinda võimalikult mitmekesiselt , erinevate kallete all ja kasuta hantleid , lendamisi ja surumisi . Ma soovitaks sulle , hantlitega rinnalt surumist proovida 8-12 kordust , see üks parimaid massi harjutusi rinnale .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võimalik, et su rind pole piisavalt arenenud veel. Välimine joon tuleb alati ennem välja.

Minul oli ka nii. Sisemine joon ja eriti see ülemine osa, tulei alles hiljem välja. Aega läheb, aga küll ta sull ka paistama hakkab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei viitsind lugeda kas sa abi said oma esimesele postitusele, kuid sinu küsimusele pole vastus kaugel :P

http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...k/rind/002.html

Peaks mainima, et äärmiselt sisutühi ning teemasse mittepuutuv postitus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahe bloki vahel kokkutõmbed aitavad siselihaseid.Häda pärast saab ka ühega ja korda mööda.Teine pool peab olema fikseeritud ehk hoiad lihtsalt vaba käega end paigal.EDu!

2ra ole loll, paljud uuringud on t6estanud et ei ole v6imalik treenida siserinda..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2ra ole loll, paljud uuringud on t6estanud et ei ole v6imalik treenida siserinda..

Rind on kõik üks lihas, ei ole sise ega välis osa. Ainus asi mida uuringud (EMG- lihaste elektriline aktiivsus) on näidanud on seda, et lihased ei ole täiesti ühtlaselt aktiveeritud mingit harjutust tehes kuid see ei tõesta mingi siserinna olemasolu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×