Jump to content
kristen106

teadjamad palun aidake välja

Recommended Posts

nimelt probleem selline: olin väga pikka aega mandli põletikus pluss veel olid vähesed adenoidid. Arstid ei suutnud kindlaks seda teha ja ma olin 3 aastat kogu aeg palavikus 37-37.2 see viis mu enesetunnet alla ja keskendumis võimet (rääkimatta füüsisest) nüüd aga on saanud 3 kuud mööda lõikusest ning pärast lõikust läbisin antibiootikumi kuuri ja palavik ei langenud ikkagist. hakkasin uuesti sportima (5 korda nädalas jõutrenn ning 6 korda nädalas hommikuti 1 tund jooksu) ning olin saanud juba 3 nädalat ilma palavikuta elatud ja järsku tuleb välja et parem põlv õrnalt on valulik ja on uuesti palavik (37) trenni perioodi on olnud mul umbes 1,5 kuud ja põlved ei valutanud üldse, arst veel ütles et kui liigesed valutavad siis võib olla mingi reuma(muud organid ja sellega seotud asjad on juba kontrollitud kõik) aga siin kohal ongi küsimus et kas reuma võib hiljem kaa lambist välja lüüa? Joostes ma hoian väga oma põlvi, teen liigesed korralikult soojaks ja jooksen nö päkkade peal et vetruks paremini ja ei oleks põlvedel suurt koormust. Trennis kasutan väikseid raskusi nii et kangi trenn kohe kindlasti ei saa olla mõjuteguriks.

Paluks veel et kommenteeriksite seda missugune võiks olla reuma ravi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×