Jump to content
Tsaar

poksiklubid tartus

Recommended Posts

Miks just box.Kickboxing on ju parem ,kuna seal saab jalgadega ka lyya, aga boxis ainult rusikatega.

Tartus on Kickboxingu trenn alecoq'is Budo klubis, p2ris hea trenn soovitan sulle sinna minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no mis vahet on.Kohe v6ib ju ka kickboxi minna.Ma ka ei oskand boxi ja l2ksin kohe kickboxi ja juba oskan p2ris h2sti.aga eks teemaalgataja ise teab kuhu l2heb boxi v6i kickboxi v6i judosse, tema elu ja tema otsustab.

Igatahes v6in oelda, et parem ikka minna trenni, kui niisama terve p2ev teleka ees vedeleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigepealt võiks jah poksimise selgeks õppida kui kohe kick-i peale minna. See on minu soovitus algajale.

ei ole vahet

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole vahet

On küll vahet, kick-i vennad õpivad kahte asja korraga ning lõpptulemus on see et ei oska kumbakit, olen näinud küll neid kick-i mehi kes koti taguma hakkavad, tehnikast pole tolkugi. Kõigepealt võiks oma ala profi käest õppida käte tehnika selgeks ja siis hakata jalga kaasama. Head poksi treenerid on kogu oma elu keskendunud käsivõitlusele ilma muude vilede ja kelladeta. Minu arust on parem keskenduda ühele asjale ning kui see selge õpitud siis edasi areneda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On küll vahet, kick-i vennad õpivad kahte asja korraga ning lõpptulemus on see et ei oska kumbakit, olen näinud küll neid kick-i mehi kes koti taguma hakkavad, tehnikast pole tolkugi. Kõigepealt võiks oma ala profi käest õppida käte tehnika selgeks ja siis hakata jalga kaasama. Head poksi treenerid on kogu oma elu keskendunud käsivõitlusele ilma muude vilede ja kelladeta. Minu arust on parem keskenduda ühele asjale ning kui see selge õpitud siis edasi areneda.

see, et tehnikast pole tolkugi on sellest, et ei ole õpetatud õigesti- olen nõus. Kuid kui kicki õpetab oma ala proff, siis saab ka selle ilusti selgeks. Miks peaks olema poksi proff parem õpetaja kui kicki proff?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On küll vahet, kick-i vennad õpivad kahte asja korraga ning lõpptulemus on see et ei oska kumbakit, olen näinud küll neid kick-i mehi kes koti taguma hakkavad, tehnikast pole tolkugi. Kõigepealt võiks oma ala profi käest õppida käte tehnika selgeks ja siis hakata jalga kaasama. Head poksi treenerid on kogu oma elu keskendunud käsivõitlusele ilma muude vilede ja kelladeta. Minu arust on parem keskenduda ühele asjale ning kui see selge õpitud siis edasi areneda.

Mis iba see on veel? Poksi ja näiteks taipoksi (ka kickpoksi) tehnika on täiesti erinev. Kui sa lähed näiteks taipoksi trenni ja hakkad seal oma sukeldumist tegema pea all, siis iga vähegi kogenum taipoksija lööb sulle põlvega lihtsalt näkku ja asi ants. Ei ole vahet, millest sa alustad. Alusta või karatest. Ise teen hooajal mõlemat, nii tavalist poksi kui ka taipoksi (põhiline rõhk taipoksil) ja võin öelda, et mõlemad trennid head. Taipoks ainult mitmeid mitmeid kordi raskem ja kurnavam (oleneb ka treenerist).

See, et sa oled näinud, kuidas "kicki-vennad" kotti taovad ei ole mingi eriline määraja, seoses sellega, et enamus kick ja taipoksijaid käivadki trennis vaid brag'imise eesmärgil. Võin julgelt öelda, et taipoksis enamus vennad üle 4-5 kuu aktiivselt ei käi. Õpivad elementaarsemad kombod ära ja arvavad, et on piisavalt fighter'id, et linna peal õlg laiali jaurata. "Ready to take on the world" nagu me nende üle nalja viskame.

Ei ole vahet, millest alustada, kui meeldib kickpoks, mine kickpoksi ja kui sa ise korralikult asjaga tegeled, areneb ka su kätetehnika piisavalt. Kui meeldib poks, mine muidugi poksi, silmaringi laiendamise eesmärgil võid erinevaid alasid proovida, enamus kohtades on esimene trenn tasuta! Tuleb lihtsalt nn. hingega asja kallal olla!

no poks on lihtsalt miljon korda etem kui kickboxing selles on asi

Vaat, kus rocky välja karganud! :P

EDIT: Ja kui lähete Tartu taipoksi klubisse, siis teage, et seal on kõige lahedam ja naljakam treener üldse - Raud isiklikult!

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis iba see on veel? Poksi ja näiteks taipoksi (ka kickpoksi) tehnika on täiesti erinev. Kui sa lähed näiteks taipoksi trenni ja hakkad seal oma sukeldumist tegema pea all, siis iga vähegi kogenum taipoksija lööb sulle põlvega lihtsalt näkku ja asi ants. Ei ole vahet, millest sa alustad. Alusta või karatest. Ise teen hooajal mõlemat, nii tavalist poksi kui ka taipoksi (põhiline rõhk taipoksil) ja võin öelda, et mõlemad trennid head. Taipoks ainult mitmeid mitmeid kordi raskem ja kurnavam (oleneb ka treenerist).

See, et sa oled näinud, kuidas "kicki-vennad" kotti taovad ei ole mingi eriline määraja, seoses sellega, et enamus kick ja taipoksijaid käivadki trennis vaid brag'imise eesmärgil. Võin julgelt öelda, et taipoksis enamus vennad üle 4-5 kuu aktiivselt ei käi. Õpivad elementaarsemad kombod ära ja arvavad, et on piisavalt fighter'id, et linna peal õlg laiali jaurata. "Ready to take on the world" nagu me nende üle nalja viskame.

Ei ole vahet, millest alustada, kui meeldib kickpoks, mine kickpoksi ja kui sa ise korralikult asjaga tegeled, areneb ka su kätetehnika piisavalt. Kui meeldib poks, mine muidugi poksi, silmaringi laiendamise eesmärgil võid erinevaid alasid proovida, enamus kohtades on esimene trenn tasuta! Tuleb lihtsalt nn. hingega asja kallal olla!

Vaat, kus rocky välja karganud! :P

EDIT: Ja kui lähete Tartu taipoksi klubisse, siis teage, et seal on kõige lahedam ja naljakam treener üldse - Raud isiklikult!

No nüüd sa paned teemast mööda (samas mina ka kui arvestada algset teemat aga ...). Asi mida mina üritan selgeks teha on see et poks ja kickpoks erinevad nagu 1ks kontrolltööks õppimine ja mitmeks KT-ks õppimine (sama ajaga) . 1 KT puhul (siinkohal siis ainult käsivõitlus) on õppimise aeg on suurem ning asi saab paremini selgeks (vb saad aru mida ma silmas pean, see on kõigest soovitus, ei pea seda piiblisse panema. Mulle meeldib kui õpitakse üks asi korraga korralikult.). Algajale võib see kickpoks liiga keeruliseks jääda kohe alguses. Võtsin asja natuke teise nurga alt ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle HI. kui poksis lüüakse ainult kätega, ei tähenda see, et jalgu ei kasutata. jalgadega liikumisel on poksis tähtis roll!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kle HI. kui poksis lüüakse ainult kätega, ei tähenda see, et jalgu ei kasutata. jalgadega liikumisel on poksis tähtis roll!

Pigem ta mõtles niimoodi ,et ennem õppida selgeks kätelöögid ja nende kombinatsioonid, hiljem hakata juba jala- ja põlvelööke õppima.

OT: tereummikust, kus klubis sa treenid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pigem ta mõtles niimoodi ,et ennem õppida selgeks kätelöögid ja nende kombinatsioonid, hiljem hakata juba jala- ja põlvelööke õppima.

OT: tereummikust, kus klubis sa treenid?

Hooajal Tallinna Taipoksi klubi ja Sparta taipoksi klubi, poksis käin mustamäel Black Mount pub'i taga. Mõnus selline nõuka aegne keldris treenimine, meenutab rocky't :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nunii... Ma ei hakka uut teemat tegema, aga oleks üks küsimus. loodan, et keegi vastab siish. Tahaks ka septembrist tartusse trenni minna. Kui palju on keskmine kuumaks ja varustuse hind. Huvitun siis kickboxist. :) Ja kui hambad on vähe valesti kasvanud, saan varsti breketid, et kas nendega on võimalik trennis käia? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nunii... Ma ei hakka uut teemat tegema, aga oleks üks küsimus. loodan, et keegi vastab siish. Tahaks ka septembrist tartusse trenni minna. Kui palju on keskmine kuumaks ja varustuse hind. Huvitun siis kickboxist. :) Ja kui hambad on vähe valesti kasvanud, saan varsti breketid, et kas nendega on võimalik trennis käia? :P

Kuumaksud on tavaliselt 500 krooni ümber. Mõnes kohas rohkem, teises vähem. Varustuse hind oleneb kvaliteedist. Kindad, sidemed, jalakaitsmed ja hambakaitsmed lähevad ca. 1500.- Korraliku varustuse puhul aga kaks korda rohkem.

Ma ei usu ,et breketitest probleeme tuleb. Hambakaitsmed tuleb korralikult hammaste järgi ära vormida. Poksitrennis olen näinud kutte kellel breketid.

Muudetud kasutaja Toivo295 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kle HI. kui poksis lüüakse ainult kätega, ei tähenda see, et jalgu ei kasutata. jalgadega liikumisel on poksis tähtis roll!

Ei ole vaja mind poksis õpetama tulla, suve lõpus saab mul 2 aastat täis, õpetab mind treener :P

(Toivo sai kohe asjast aru)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×