Jump to content
Indrek Viska

Oksjonil on 1-5 juuni esmakordselt Whey Drink Glutamine Peptide Tai Kane ilt

Recommended Posts

post-13096-1243851431_thumb.jpg

Oksjon kestab ajavahemikul E (1 juuni) kella 12:00 kuni R (5 juuni) kella 17:00 ni

Fit.ioksjoni on tagasi

Uus Fit.ioksjoni algab igal esmaspäevast kella 10:00 ning lõpeb reedel kella 17:00

Mis on Fitid? Ja palju mul neid on?

Oksjonis osalemiseks ei pea Fit-e poodi üle kandma, need võetakse pärast oksjonit su kontolt maha.

Fitiseisu uuendatakse kell 00:00

Reeglid:

Tooteid saab osta ainult Fit-ide eest. Enne pakkumist kindlasti kontrolli, kas sul on piisavalt Fit.e.

Kui enim pakkunul pole piisavalt Fit.e, võidab auhinna eelmine pakkuja.

Pakkumise samm on vähemalt 25Fit.

Tegemist on pikeneva lõpuga oksjoniga. Suurema pakkumise korral pikeneb oksjon 5 min võrra.

Kõik käib oksjoni kella järgi.

Oksjonil võidetud tooteid väljastame ühe kuu jooksul peale oksjoni lõppemist Sinule kõige sobivamas FitShopis

Auhinna saab kätte fitness.ee poest Telliskivi 51. Soovi korral võime ka postiga koju saata saaja kulul

Whey Drink Glutamine Peptide Tai Kane ilt

post-13096-1243851495_thumb.gif

Whey Drink Glutamine Peptide Tai Kane ilt väärtus on 850 EEK

Alghind 1 FIT!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hiljem saab valida

Mis jutt see nüüd siis on. Pakkusid kahes kohas, Pump+ ja Kiivika kava, Kiivika kavas ajasid pakkumise 700 peale, seda mul finantsiliselt polnud võimalik üle pakkuda, aga endise pakkumise 500 FITi oleksin küll üle pakkunud. Nüüd kui sa valid Pump+, mis siis Kiivika kavad lähevad 500-ga ära? Mis krdi hiljem valida...

Edit: Kui ei oleks oldud sinu 700 pakkumist üle pakutud Kiivika kavale.

Muudetud kasutaja vaher poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis jutt see nüüd siis on. Pakkusid kahes kohas, Pump+ ja Kiivika kava, Kiivika kavas ajasid pakkumise 700 peale, seda mul finantsiliselt polnud võimalik üle pakkuda, aga endise pakkumise 500 FITi oleksin küll üle pakkunud. Nüüd kui sa valid Pump+, mis siis Kiivika kavad lähevad 500-ga ära? Mis krdi hiljem valida...

kiivikas ise ka tahtis korralikumat pakkumist, anna minna ja paku üle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×