Jump to content
Peyote

Musklis Naised

Recommended Posts

Kohupiim on ka õhtul paha, see ei seedi kiiresti ja hommikul on raske olla. Kala ja keefirit soovitaks.

Selline tsitaat Inna Uidilt, et kohupiim ei tohiks viimane toidukord olla, ootan ümberlükkamist palun :)

Aga palun. Kui ma söön õhtul viimase söögina kohupiima/kodujuustu, siis und ei tule, kuna serotoniini tase jääb madalaks. Ja poole öö ajal pean külmkapi juurde minema, sest kõht on tühi, kuna valgud kiirendavad seedeprotsesse. Ei aita ka mingi rasva lisamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga palun. Kui ma söön õhtul viimase söögina kohupiima/kodujuustu, siis und ei tule, kuna serotoniini tase jääb madalaks. Ja poole öö ajal pean külmkapi juurde minema, sest kõht on tühi, kuna valgud kiirendavad seedeprotsesse. Ei aita ka mingi rasva lisamine.

Mis oleks siis õige valik, kui trennist koju jõuan 22 paiku, ning magama lähen 23-24.

Trenniks siis poks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulla rahvas, vaadakem nüüd tõele näkku ja öelge. Mitut musklis naist te Eestis teate. Mina tean vaid üht Inna Uit(oli). See, et rasv on lihalt eemaldatud ja lihast mõni cm rohkem ei tee neid küll nüüd musklites naisteks. Või kui keegi teab veel mõnda, ehk siis nimetaks mõne ????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulla rahvas, vaadakem nüüd tõele näkku ja öelge. Mitut musklis naist te Eestis teate. Mina tean vaid üht Inna Uit(oli). See, et rasv on lihalt eemaldatud ja lihast mõni cm rohkem ei tee neid küll nüüd musklites naisteks. Või kui keegi teab veel mõnda, ehk siis nimetaks mõne ????

Eha Rünne.

http://et.wikipedia.org/wiki/Eha_R%C3%BCnne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulla rahvas, vaadakem nüüd tõele näkku ja öelge. Mitut musklis naist te Eestis teate. Mina tean vaid üht Inna Uit(oli). See, et rasv on lihalt eemaldatud ja lihast mõni cm rohkem ei tee neid küll nüüd musklites naisteks. Või kui keegi teab veel mõnda, ehk siis nimetaks mõne ????

Ma arvan et siin all ei mõeldudki profikulturisti mõõtu naisi, vaid ka neid, kes ENAM tibimõõtu välja ei anna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On sul aga ymardamine. Sellise l2henemisega oleme me siin paljud 50 kanti...

Hetkel on ta veel ainult 43..

arvuta...

Kas sa pole märganud Aile, et aeg liigub iga aastaga ikka kiirmini. Kaugel see 50 enam. Üks silmapilk ja käes see ongi. Aga nu, ok naiskad on ses suhtes vist jah tundlikud.)) Ma olen 38 võite vabalt mulle neljakümnendates vanamees öelda.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käin Rünnega samas saalis ja alguses ta kükkis minust rohkem, tal max 150kg, suht häbi oli temast vähem kükkida :) nüüdseks õnneks kükin temast kõvasti rohkem

muidu mingi selline suurus on naiste puhul täitsa ilus veel

igaljuhul parem kui luu ja nahk või pekk ja nahk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et siin all ei mõeldudki profikulturisti mõõtu naisi, vaid ka neid, kes ENAM tibimõõtu välja ei anna :)

Muidugi m6eldi pro-sid ja nii palju kui mina sind nainud olen, friigiks ma sind kaugeltki ei pea ning sul endal ka tasuks mitte nii arvata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuigi küsimus oli esitatud vist rohkem meestele, julgen väita, et musklis ja treenitud keha (nii meestel kui naistel)

on minuarust alati atraktiivsem kui vormitu (olgusiis kõhnem või paksem...)

omades ka ise natukest lihasreljeefi :) olen kogenud meeste poolt erinevat suhtumist - nii võõristavalt halvustavat kui

ka positiivset tähelepanu - viimast on õnneks siiski rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja nohh, naistel, kes selle alaga tegelevad, on piisavalt kõrge eneshinnag, et miski vormitu mehepoja või lodeva tädi kommentaarid väga korda läheks. Kommentaare ikka tuleb, meeste poolt ehk mürgisemaidki, aga kui ikka saalis lähed ja võtad mehelt hantlid käest ära ja hakkad nendega sooja tegema, siis on mokk kohe maas :) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuigi küsimus oli esitatud vist rohkem meestele, julgen väita, et musklis ja treenitud keha (nii meestel kui naistel)

on minuarust alati atraktiivsem kui vormitu (olgusiis kõhnem või paksem...)

omades ka ise natukest lihasreljeefi :) olen kogenud meeste poolt erinevat suhtumist - nii võõristavalt halvustavat kui

ka positiivset tähelepanu - viimast on õnneks siiski rohkem.

las ma arvan. negatiivselt suhtuvad need, kes on kadedad ja jäävad suuruselt/jõult alla samas ei viitsi ise midagi teha, et mitte selline olla

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ma pole seni veel kellegi hantlite kallale läinud... :)

aga mõnikord olen tundnud küll, et kui ebanaiselikult (???) suuremat sorti raskustega treenida, siis mõni

mehepoeg, kes harvem saali satub, ehmub natuke ära jah :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja nohh, naistel, kes selle alaga tegelevad, on piisavalt kõrge eneshinnag, et miski vormitu mehepoja või lodeva tädi kommentaarid väga korda läheks. Kommentaare ikka tuleb, meeste poolt ehk mürgisemaidki, aga kui ikka saalis lähed ja võtad mehelt hantlid käest ära ja hakkad nendega sooja tegema, siis on mokk kohe maas :) :)

kas kaid poisikestelt ja algajatelt hantleid kaest rebimas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise olen ka arvamuse juures, et kui naistel pekk ripub, siis see on üsna kole.

Praegugi vaatad koolis kuidas noored tüdrukud (15-18) on vägaväga lodevad.

Mu sõbra käest, kes tegeleb kergejõustikuga 5 korda nädalas, küsis üks paks tüdruk, et ,,Miks sa trenni teed nii palju?''.

Kas sellist Eestit me tahtsimegi?

Kõik võiks enda kehast hoolida ja vähem oma elu arvutis põletada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ise olen ka arvamuse juures, et kui naistel pekk ripub, siis see on üsna kole.

Praegugi vaatad koolis kuidas noored tüdrukud (15-18) on vägaväga lodevad.

Mu sõbra käest, kes tegeleb kergejõustikuga 5 korda nädalas, küsis üks paks tüdruk, et ,,Miks sa trenni teed nii palju?''.

Kas sellist Eestit me tahtsimegi?

Kõik võiks enda kehast hoolida ja vähem oma elu arvutis põletada.

Need hetkel 15-18 aastaste laste vanemad on ajast kus russia vremja kontsilos ja algas vabameelse eesti ajastu. Sel ülemineku perioodil oli joomine ja elupõletamine paljudele ainus meelelahutus, mis mõnedel, ehk isegi paljudel kestab siiamaani + on veel tekkinud lisad. Mis neist lastest siis tahtagi kes oma vanemaid vastavas olekus, elusse suhtumises näinud. Kõik saab alguse kodust. Targad on öelnud , et laps on oma kodu peegel. Vähemalt kui mina koolis käisin siis rääkisid õpetajad meile sellist juttu. /erandeid muidugi ka/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa pole märganud Aile, et aeg liigub iga aastaga ikka kiirmini. Kaugel see 50 enam. Üks silmapilk ja käes see ongi. Aga nu, ok naiskad on ses suhtes vist jah tundlikud.)) Ma olen 38 võite vabalt mulle neljakümnendates vanamees öelda.)

Tundlikkus? Mulle suured numbrid enamasti meeldivad. :)

Tegemist on puhtratsionaalse matemaatikaga. Numbreid ymardatakse l2hima kymnendini. Sina oled meil t6esti pea 40 nene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no ma pole seni veel kellegi hantlite kallale läinud... :)

aga mõnikord olen tundnud küll, et kui ebanaiselikult (???) suuremat sorti raskustega treenida, siis mõni

mehepoeg, kes harvem saali satub, ehmub natuke ära jah :)

See on n2htavasti indiviiditi erinev, kuid parim treeningmeetod minu jaoks on v6istlusmeetod :D

V2ikesed poisid on ysna mugavaks nishiks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundlikkus? Mulle suured numbrid enamasti meeldivad. :)

Tegemist on puhtratsionaalse matemaatikaga. Numbreid ymardatakse l2hima kymnendini. Sina oled meil t6esti pea 40 nene.

Koolis oli see jah nii, naiste puhul käib ümardamine just nii, et neil natuke nina liiga taevasse ei läheks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Koolis oli see jah nii, naiste puhul käib ümardamine just nii, et neil natuke nina liiga taevasse ei läheks. :D

Kas sa mu posti lugesid?

Mida rohkem, seda uhkem :) Ma r22gin juba aastat viis, et ma olen pension2r :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohh jah, antud teemat ja kommentaare on päris huvitab lugeda :)

Ma tõsiselt austan musklis, lihastes, toonitud jne naisi (ka mehi), suurus ei ole oluline :)

Kui inimene tegeleb spordiga, siis juba see on suur pluss :)

Ise tahaks küll veel nats suuremaks saada, tegelt kui rasvaprotsendigi normaalselt alla saaks on tulemus palju parem ja lihas nähtavam; mis ongi hetkel eesmärk. Ja kui kõige selle juures veel säilitan naiselikkuse ja ilu ;) ...siis meeldin endale veelgi rohkem ;) irw.. nüüd läksin nats edevaks ;) irw

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×