Jump to content
aivo1359

Kodus treenijatele ja huvilistele.

Recommended Posts

Tere!Kuna olen juba tükk aega teinud trenni kodus oma valmistatud spordivahenditega,otsustasin jagada oma ideid ka teistega.Peamiselt peaks huvi tundma kodus treenijad.Võib olla tekib mõnel sellega mingi huvi.Nimelt 28.mail neljapäeval on võimalus saates EESTI NOKITSEB vaadata neid spordivahendeid koos väikese tutvustusega.Suurem rõhk on pandud nn.jõumasinale,millega saab väga palju harjutusi teha.Kellel huvi selle vastu võin täpsemalt selgitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, PumaZ ja bugati, vaatasite siis saadet? :)

Mina igatahes vaatasin ja päris vägev jõukas sul seal Aivo.!

Kõige rohkem meeldis see, et kõik oli turvaline ja kang ei saanud peale kukkuda.

"Kang" oli kah vägeva tehnoloogiaga. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui kellelgi on linki sellest saatest siis oleksin tänulik, vaataksin kah üle selle leidliku mehe üllitused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on väga meeldiv,et olen saanud natuke endale toetajaid.Aitäh!Loomulikult ei ole näidatud kõike harjutusi,mida sellega teha saab.Esiteks kaalu võib peale panna kasvõi 200kg.Ise olen ainult kuskil 147kilogrammiga teinud.Peale näidatud harjutuste saab teha veel kükke eest ja tagant kangi variandina ning ikka turvaliselt,pingil lamades jalgade surumist,kaldpingina kasutada(neg. ja pos.) rinnalihastele,selja lailihast,trapetslihast ja muidugi tõukamist ning surumist eri variante,jõutõmmet.Loomulikult üritan imemasinat veel täiendada.Lisaks on võimalik panna lisa torusid kükkimise jaoks ja rinnalt laiahaardega surumiseks.Rõhk on pandud ka aparaadi lihtsusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×