Jump to content
Nesatur

ManU vs Barcelona

Recommended Posts

Kluivert :D vot see vend ruulis kunagi ikka täiega, minu lemmik läbiaegade. :o kui holland eestis käis õnnestus talt isegi autogramm saada. kahju, et praegu kedagi nii sümpaatset jalgpallimaailmas enam pole.

aga muidu ei meeldi kumbki meeskond, lemmik oli arsenal, aga nende aeg veel tuleb.. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kluivert ;) vot see vend ruulis kunagi ikka täiega, minu lemmik läbiaegade. :( kui holland eestis käis õnnestus talt isegi autogramm saada. kahju, et praegu kedagi nii sümpaatset jalgpallimaailmas enam pole.

aga muidu ei meeldi kumbki meeskond, lemmik oli arsenal, aga nende aeg veel tuleb.. :D

arsenal jah oleks võind manu ära purustada :D aga õnneks suht noor meeskond küll jõuavad :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kluivert :D vot see vend ruulis kunagi ikka täiega, minu lemmik läbiaegade. :D kui holland eestis käis õnnestus talt isegi autogramm saada. kahju, et praegu kedagi nii sümpaatset jalgpallimaailmas enam pole.

aga muidu ei meeldi kumbki meeskond, lemmik oli arsenal, aga nende aeg veel tuleb.. ;)

nagu kluivert oleks ainuke sümpaatne jalgpallur

:o:(

ise olen hoian barcale rohkem pöialt kuid ei fänna kumbagit..

barcalt ikka väga hull söödumäng. täiesti käsiteldamatu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olin ka ManU poolt. a Barca näitas paremat jalgpalli, pole midagi öelda. seekord olid nemad paremad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×