Jump to content
säde

massi juurde

Recommended Posts

Tere!

Tegelen jalgpalliga ja suvel plaanis jõusaalis massi kasvatada.

Mis oleks alguseks hea toode või kombo?

Olen 180cm pikk ja 75kg ning soovin võtta juurde lihasmassi ca 10kg.

Ei usu kõiki tooteid ja seega palun nõu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toidulisandid ei kasvata massi vaid üldine õige toitumine ja treening. Toidulisandid on vaid midagi mida sa võid lisaks oma tavalisele toitumisele tarbida kuid nad ei tohi moodustada su dieedi nurgakivi. Kui sa tahad olla suur, siis söö nagu karu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui oled rahaboss siis kõige rohkem kasu saad siit http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=151

Kui raha on veelgi rohkem siis telli http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=152

Tõsiselt, tegemist pole maha visatud rahaga. Olen isegi mõlemad kavad tellinud ja asi töötab nii nagu peab. Mina ise tellisin Kiivikalt, aga võid ükskõik kellelt need tellida. Kuigi toitumiskava eraldi telliksin vist Fred Antsonilt.

Juhul kui sa ei raatsi raha kulutada, siis head massilisajad on jogurt, 20% hapukoor, tatar, riis, kartulid. Liha peaks ka iga päev sööma. Samuti on kohupiimad au sees.

Varem või hiljem kulutad sa selle 500.- millegi peale, osta siis juba midagi väärtuslikku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eiseltis on Serious Mass hea hinnaga. Kas see on hea.

Kiidetakse, et mass on garanteeritud. Aga mis mass, rasv vist ka?

Kui võrrelda Whey Cold vs Serious Mass, siis kumb pigem? Serious Mass parema hinnaga ja poole rohkem.

Või miski teine toode?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eiseltis on Serious Mass hea hinnaga. Kas see on hea.

Kiidetakse, et mass on garanteeritud. Aga mis mass, rasv vist ka?

Kui võrrelda Whey Cold vs Serious Mass, siis kumb pigem? Serious Mass parema hinnaga ja poole rohkem.

Või miski teine toode?

Whey Gold on puhas proteiin, aga Serious Mass massilisaja, seal on palju süsivesikuid ja muid aineid lisatud. Uuri koostist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käin TTÜ jõusaalis ja seal soovitati Fairingu Recovery R2 toodet.

Ma suht kõhna ja see pidi kiirelt toimima.

Kas keegi on seda proovinud?

Lihtsüsivesikute arvelt massi koguda pole mingi ime. Targem on rosinakohupiima süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jalkas lihast täis ei löö kui 85 kg kaaluma hakkad või oled väravavaht? ma olen 7kg juurde võtt ja sitaks raskem on joosta kusjuures :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iseasi mis ajaga see 7 kg tuli, kui kiiresti siis tõesti, enamus sellest on rasva ja sellevõrra ongi raskem joosta, 100% lihast tuleb aastas heal juhul 3 kg.

Areng sõltub suuresti treeningstaažist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Areng sõltub suuresti treeningstaažist.

no ei usu et see nüüd rasv on 7kg vb 2-3kg heal juhul vesi ja rasv aga see muidugi loomulik. aga isegi kui tuleb lihast ikkagi on raskem, nõuab ju rohkem hapnikku ikka kõvasti rohkem :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iseasi mis ajaga see 7 kg tuli, kui kiiresti siis tõesti, enamus sellest on rasva ja sellevõrra ongi raskem joosta, 100% lihast tuleb aastas heal juhul 3 kg.

ega aint rasv jooksmist raskemaks ei tee mida kogukamaks inimene läheb siis see ju koguaeg aina raskemaks läheb.

ise lugesin kulturism kõigile raamatust, et kuus on max. võimalik saada juurde 2-2,5kg lihasmassi ju on siis vale jutt aga pole ime muidugi siin foorumites räägivad pooled täiesti vastandlikku juttu :) igalühel omad kogemused

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no ei usu et see nüüd rasv on 7kg vb 2-3kg heal juhul vesi ja rasv aga see muidugi loomulik. aga isegi kui tuleb lihast ikkagi on raskem, nõuab ju rohkem hapnikku ikka kõvasti rohkem :)

Seda ma räägingi, et alguses tuleb lihasmassi kiirelt, pärast aeglaselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea on lugeda erinevaid soovitusi ja arvamusi, kuid huvitab siiski toodete soovitamine/tagasiside.

Mis tooteid kasutate ja kas ikka toimivad?

Valgupulber pole mingi ravim, mis kas toimib või ei toimi. Ta on lihtsalt üks toitaine kontsentreeritud kujul, täpselt nii nagu suhkur on süsivesikud kontsentreeritud kujul ja või on rasv kontsentreeritud kujul. Sa ei ütleks ju mingi toiduaine kohta, et kas ta "toimib sulle" või mitte.

Kõige tähtsam on sinu üldine toitumine, pulbrid on vaid lisandid sellele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea on lugeda erinevaid soovitusi ja arvamusi, kuid huvitab siiski toodete soovitamine/tagasiside.

Mis tooteid kasutate ja kas ikka toimivad?

Minu kõige paremaks proteiinilisandiks on kanafilee, kohupiim ja kodujuust. Soovitan (Y)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×