Jump to content
H2TheO-Z

Kes tahab rohkem rinnalt suruda!

Recommended Posts

Kui on eesmärk saada üles mistahes vahenditega võimalikult suur raskus, siis mille poolest on särk ausam kui doping?

Doping ei anna sulle hopsti 50kg surumisele juurde 5 minutiga.

OK vöörihma ja sidemete (ja isegi särgi) kasutamine võib olla õigustatud vigastusega treenides või selle vältimiseks, mitte rekordite tegemiseks... samuti on ka ju dopingained mõeldud haigete inimeste raviks, mitte spordis kuritarvitamiseks.

Noh ja nende meeste arvates kes suruvad pool tonni on ju IPF-i mehed mõttetud tervisesportlased.

Nagu meie tervisesportlased (s.h. ka mina oma lühikese toruga) oleme särgi meeste jaoks.

Samas kui särk on tõesti lubatud heas usus ja turvavahendina nagu kiiver ja turvapuur (mis on küll kohustuslik nagu ka kiiver) sportautodes võistlustel ja keegi pole õlga vigastanud kunagi sellega, siis on vähemalt hea seegi ja isegi ennast õigustanud.

Kas keegi polegi särgiga õlavigastust saanud?

Kui nii siis ma hakkan isegi mõistma seda värki lõpuks.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See, et siin avaldab oma arvamust mingi lühikese toruga tank on sama kui mõni 16a. Räpina koolipoiss ütleb, et tema arust pole hr.Ilves õige president.

Rammumehed kasutavad küki- ja tõmbetrikoosid, liime, vaiku ja palju asju veel, mida nad ise täpselt teavad. Kõik on reeglitepärane, see on neil lubatud ja tore!

Samuti kasutavad jõutõstjad varustust, mis neile on lubatud.

See on siin nii läbinäritud teema, et pole mõtet rohkem tolmu keerutada.

Kaidoga täitsa nõus

Andke Tankile natu rahu, nagu ma aru olen saanud on ta .......... ja ärritub kergelt surujate peale.

Tankike kui sulle pole antud sis ära ole nende peale kuri kellele on antud midagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt - ükski saalis treeniv harrastaja ei ole minu jaoks mõtetu mees!

Mu oma teeeninggrupis on poisid, kes suruvad 50kilo ja ma kohtlen neid võrdselt nendega, kes suruvad 200kilo.

Iga inimene saab ise otsustada millise tee ta valib: kas teeb puhast sporti või mitte (kindlasti sõltub see palju sellest, milleses keskkonnas ta viibib ja kes on tema suurimad mõjutajad).

IPF (ja ka EJTL) ei taotle seda, et nende võistlustelt tuleksid kõige suuremad numbrid. Me järgime reegleid, võitleme selle eest, et sport oleks puhas ja võimalused kõigil võrdsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaidoga täitsa nõus

Andke Tankile natu rahu, nagu ma aru olen saanud on ta .......... ja ärritub kergelt surujate peale.

Tankike kui sulle pole antud sis ära ole nende peale kuri kellele on antud midagi

Pole hullu Marko... ja pole mul midagi surujate vastu... pigem ma ei saanud sellest ideoloogiast aru...

Aga võib öelda, et viimane Kaido Leesmanni postitus valgustas mindki veidi...

Tundub, et tegu on siiski turvavarustusega. Samas kas turvavarustus ei peaks olema kohustuslik nagu kiiver autospordis?

Ja poliitikaga... samas kui ikka eesmärgiks on inimeste ohutus ja tervis siis on isegi asjal õige siht.

Aga tegu on ikkagi omaette alaga... vaevalt teiegi oma tulemusi võrdlete nende liigadega kes suruvad pool tonni???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole hullu Marko... ja pole mul midagi surujate vastu... pigem ma ei saanud sellest ideoloogiast aru...

Aga võib öelda, et viimane Kaido Leesmanni postitus valgustas mindki veidi...

Tundub, et tegu on siiski turvavarustusega. Samas kas turvavarustus ei peaks olema kohustuslik nagu kiiver autospordis?

Ja poliitikaga... samas kui ikka eesmärgiks on inimeste ohutus ja tervis siis on isegi asjal õige siht.

Aga tegu on ikkagi omaette alaga... vaevalt teiegi oma tulemusi võrdlete nende liigadega kes suruvad pool tonni???

Selles viimases liigas kus suruvad pool TONNI on minu ette näidata noorte maailma rekord :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles viimases liigas kus suruvad pool TONNI on minu ette näidata noorte maailma rekord :(

Tubli poiss... aga miks sa just seal liigas oled ja miks sulle EJTL ei kõlba?

Aga igatahes olen nüüd aru saanud särgi värgist.

(Tänu Kaidole, kes suutis mind välja kannatad ja järjepidevalt tõe suunas juhtida :o )

Ainus, mida ma veel ei mõista on see, miks särk pole kohustuslik???

Nii olekski kõik võrdsed ju.

Ja näiteks rahvarallil ei lasta ju ilma kiivrita üldse rajale - on sul endal või laenutad.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas selline suure sillaga surumine inimesele, kes tahab just lihast kasvatada, sobib ? Vaadates kulturistide õpetusvideosid, siis sellist õpetust nende poolt pole kohanud, pigem räägitakse just suurest liikumisamplituudist jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaidoga täitsa nõus

Andke Tankile natu rahu, nagu ma aru olen saanud on ta .......... ja ärritub kergelt surujate peale.

Tankike kui sulle pole antud sis ära ole nende peale kuri kellele on antud midagi

Ei-ei, ei ole nõus! Kõvale demagoog Tank'ile on antud võimalus olla meie tipp-klassiku, hr. Vähi, "määrdemeister", et saada 5 minuti jooksul laval parem väljanägemine. Kuigi kulturismis ei ole grimm mingi kohustuslik turvaelement, kasutavad kulturistid seda 99,99%. Määrides, arvan, viskavad mõlemad nalja särgisurujate ja paksude inimeste üle. :o

P.S. Kulturistid ei pea sellest määrdeasjast ennast puudutatuna tundma, sest erinevalt Tankist saan ma ala olemusest aru ja ei vaja lisaselgitusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tank: särk ei anna sulle 5 minutiga 50 kilo juurde. Selleks peab roppumoodi tööd tegema, et särk piisavalt juurde annaks.

Aga mingi aeg tagasi tegi Marek Kalmus treeningu koos Marko Traksiga, kus proovis esimest korda elus surumissärki ja surus 70 kilo rohkem kui tema praegune best ilma särgita? 280 kg särgiga ja 210 sel hooajal ilma särgita

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mingi aeg tagasi tegi Marek Kalmus treeningu koos Marko Traksiga, kus proovis esimest korda elus surumissärki ja surus 70 kilo rohkem kui tema praegune best ilma särgita? 280 kg särgiga ja 210 sel hooajal ilma särgita

Pole just mingi 'mees tänavalt' kah, või mis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui on eesmärk saada üles mistahes vahenditega võimalikult suur raskus, siis mille poolest on särk ausam kui doping?

Särk on sellepoolest ausam, et liigas, kus särgid on lubatud, kehtivad väga konkreetsed piirangud, millise särgiga on lubatud suruda. Kui ka särgiga saab rohkem suruda ja särk annab mingi eelise, siis on see eelis kõigil võrdselt. Kas sa tead mõnda dopinguliigat, kus dopingu kasutamine on võrdsetele alustele viidud? Dopingu kasutamise reegleid ei ole ja sellega on seatud ohtu harrastajate tervis ning noorte tervis, kes peavad neid sportlasi oma iidoliteks. Lisaks ma ei tea, et surumissärgi tootmine, omamine või edasiandmine oleks kusagil kriminaalkuritegu.

Sind tundub häirivat see, et särgiga surujate tulemused on suuremad kui ilma särgita surujatel. Aga see on ju ajuvaba. Samahästi võid vihata jalgrattureid, kes liiguvad kiiremini kui sina jooksed. Võrdle ikka asju, mis on võrreldavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaido Leesmann surus mõni aeg tagasi saates Paar - 160 kg x 10 - ilma särgita - seda oli hea vaadata, kõva tulemus ja 230 kg kui ma õigesti mäletan on Kaido öelnud ,et on ilma särgita suutnud väga kõva tulemus.

Aga need peakski olema kuidagi eraldi sõnastatud ja eraldi rekorditabelis kajastama :

Näiteks 230 kg on Kaido Leesmanni rekord ja 270 kg on Kaido Leesmann surunud spetsiaalse surumisesärgi abiga ,see juba annaks ka kõrvalt ala vaatama tulnud inimesele selgema ettekujutuse kilode osas.

Sama asi võiks Maailmas olla - et oleks jäetud puutumata need Mehed ,kes surusid 1980datel ja enne seda ilma särkideta, praegu on olukord kus nende nimed on nagu kustutatud surujuta TOPidest kuna särgigatulemusi on niipalju peale tulnud.

Samas on tegelt ju fakt ,et 300 kg suruda Bill Kazmaieri moodi , no palju neid Mehi Maailmas on hetkel?

Peaks olema eraldi rekordi tabelida 1. Särgiga 2 Särgita

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kasutaja M.U-ga täiesti nõus...

Faktid:

* Särk on mõeldud turvaelemendina.

* Särk annab juurde.

* Kalmus katsus esimest korda elus särki ja surus kohe 70kg rohkem.

seega ei ole mõtet siin sogada et särk ei anna 5minutiga midagi juurde... võibolla kui 6aastane poisike proovib siis äkki.

ja olen nõus et särgiga ja ilma ei tohiks võistelda koos.

Samamoodi nagu ei võistle koos turvapuuriga autod ja ilma turvapuurita autod rallis.

Kui keegi tahab võistelda surumises siis ei tohiks lasta ilma särgita suruda ja peaks kasvõi laenama selle... olgu siis tulemus milline tahes.

Samas huvitav et särk andis esimesel korral "algaja" Kalmusele rohkem juurde kui kogenud Kaidole :o

Härra Valdur Vägi:

Sellistes liigades ongi kõik võrdsetel alustel - Kõik on lubatud. :(

Ja jalgratturid üldjuhul ei võrdle oma tulemusi jooksjatega ja kõvata nende ees.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole päris nii.

Ma võin natukene kirjutada oma CV-st.

Ma olen surunud 230 ilma särgita, 270 võistlustel IPF-i reeglite järgi (see on Eesti absoluutne rekord ja kolm kohtunikku hindavad sind) ja 305kilo surunud saalis ilma reegliteta,

Särgiga surumised olen teinud IPF-i särkidega. Kehakaal on olnud nende tulemuste juures 115-118 kilo.

Steroide pole ma kunagi elus kasutanud (pole ka proovinud). Nii et need on puhtalt surutud tulemused.

Särgil ja särgil on suur vahe. Suur vahe on ka selles milliste reeglite järgi on surutud.

Ega ilmaasjata foorum ei nuta siin vahest, et Eesti meistrivõistlustel ollakse liiga ranged. IPF-i reeglid ongi ranged!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole päris nii.

Ma võin natukene kirjutada oma CV-st.

Ma olen surunud 230 ilma särgita, 270 võistlustel IPF-i reeglite järgi (see on Eesti absoluutne rekord ja kolm kohtunikku hindavad sind) ja 305kilo surunud saalis ilma reegliteta,

Särgiga surumised olen teinud IPF-i särkidega. Kehakaal on olnud nende tulemuste juures 115-118 kilo.

Steroide pole ma kunagi elus kasutanud (pole ka proovinud). Nii et need on puhtalt surutud tulemused.

Särgil ja särgil on suur vahe. Suur vahe on ka selles milliste reeglite järgi on surutud.

Ega ilmaasjata foorum ei nuta siin vahest, et Eesti meistrivõistlustel ollakse liiga ranged. IPF-i reeglid ongi ranged!

Lisaks ooli see särk millega Kalmus surus oluliselt rohkem juurde andvam kui ipf-i särgid kunagi olema saavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurvastuseks neile kes peavad faktideks seda, et Marek Kalmus kasutas surumissärki Marko Traksi poolt korraldatud jõukatsumises esimest korda, ütlen: Teie faktid ei ole tõesed!

Marek on mitmekülgne sportlane. Ta on võistelnud kulturismis, fitnessis, rammumehes, lamades surumises ja ka jõutõstmises.

Kinnitan siinkohal, et olen näinud Marekit võistlemas surumissärgiga.

Uskuge, Marek ka võistles sel päeval selles särgis!

Suruuuu!!!

Muudetud kasutaja Marko Terasmaa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tank: see ei olnud IPF särk, millega Kalmus surus. Need särgid võivad ka oluliselt rohkem kui 70kg juurde anda. Küsige Traksi käest, palju ta ilma särgita surub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peaks olema eraldi rekordi tabelida 1. Särgiga 2 Särgita

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=5131

Mehed

Surumine (varustusega) – nimi/rekord/päritolu maa/võistleja kaal/aasta/liiga

Ryan Kennelly/487.5 kg/USA/138.5 kg/2008/UPA

Surumine (varustuseta) – nimi/rekord/päritolu maa/võistleja kaal/aasta/liiga

Scot Mendelson/324 kg/USA/142.5 kg/2005/APF

Naised

Surumine (varustusega) – nimi/rekord/päritolu maa/võistleja kaal/aasta/liiga

Becca Swanson/272.5 kg/USA/109 kg/2008/APF

Surumine (varustuseta) – nimi/rekord/päritolu maa/võistleja kaal/aasta/liiga

Roberta Collins/177.5 kg/USA/160 kg/2003/NASA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellistes liigades ongi kõik võrdsetel alustel - Kõik on lubatud. :o

Ja jalgratturid üldjuhul ei võrdle oma tulemusi jooksjatega ja kõvata nende ees.

1. Palun viita mingile liigale, kes on ametlikult paberile pannud "kõik on lubatud".

2. Minuga ei ole elus ükski särgiga suruja "kõvatamas" käinud. Teiste kõigiga on?

Muudetud kasutaja Vägivaldur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=5131

Mehed

Surumine (varustusega) – nimi/rekord/päritolu maa/võistleja kaal/aasta/liiga

Ryan Kennelly/487.5 kg/USA/138.5 kg/2008/UPA

Surumine (varustuseta) – nimi/rekord/päritolu maa/võistleja kaal/aasta/liiga

Scot Mendelson/324 kg/USA/142.5 kg/2005/APF

Naised

Surumine (varustusega) – nimi/rekord/päritolu maa/võistleja kaal/aasta/liiga

Becca Swanson/272.5 kg/USA/109 kg/2008/APF

Surumine (varustuseta) – nimi/rekord/päritolu maa/võistleja kaal/aasta/liiga

Roberta Collins/177.5 kg/USA/160 kg/2003/NASA

See on orginaal artikkli autori tehtud eraldus, Erinevate liigade erinevad tabelid panevad kõik ühte patta, sinu antud info on fänni tööga ,kes nägi vaeva ja otsis infot ja tegi selle lehe - Ametlikud rekorditabelid panevad ühte patta 1980 a suruja kui 2009 a suruja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtsalt väike kokkuvõte... ja kirjeldasin pildil toimuvat.

Pilt pildiks, minu arust see video küll oli igatahes väga õpetlik. See on kasulik nii särgiga kui ilma surujale mis seal salata, just selle pärast kuidas rohkem üles saada ja ka õlgu säästa. Keda ei huvita rinnaltsurumise tulemus, ei pea ju nii suruma. Igatahes väga huvitav diskussioon on siin lahti läinud.

Nii palju kui ma olen aru saanud siis Marko võistleb WPC (võibolla mõnes veel?) liigas. Mis on siis suurimad erinevused näiteks IPF ja WPC vahel. Või on need võrreldamatud nagu öö ja päev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×