Jump to content
Beljo

Kreatiini lahustuvus

Recommended Posts

Niisiis, segan 5 g kreatiini 200 ml veega. Loksutan seda mingi 2-3 minutit. Loksutan, lasen seista, loksutan jne. Aga ikkagi vesi jääb "uduseks" Küsimus siis, et kas ta peabki selline jääma või peab veel kauem laskma lahustuda? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis, segan 5 g kreatiini 200 ml veega. Loksutan seda mingi 2-3 minutit. Loksutan, lasen seista, loksutan jne. Aga ikkagi vesi jääb "uduseks" Küsimus siis, et kas ta peabki selline jääma või peab veel kauem laskma lahustuda? :)

Miks sa üldse vees lahustad? Mahla või muude süsivesikutega segades pidi imendumine ju parem olema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sa üldse vees lahustad? Mahla või muude süsivesikutega segades pidi imendumine ju parem olema

ainult monohüdraadiga on tuntavalt parem , postitajale et proovi sooja/leige veega

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega tavaline monohüdraat lahustugi vees täielikult. Sega vette ja joo kohe ära. Kui kaua ootad, siis ladestub muidugi klaasi põhja ja pead jooma nagu liiva nagu üks ütles. Peaasi, et sa selle endale kuidagi sisse saad ja põhiline on ju, et asi mõjub! Kreatiin etüül-ester, mida ma võtan, jääb ka vee pinnale pidama samas kui muud ained vajuvad kohe põhja. Suurema raha eest võid kuskilt ka hästi lahustuva kreatiini leida, samas ma ei tea, kas ka mõju parem on.

Ja muidugi võtta kreatiin monohüdraati koos lihtsüsivesikutega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lusikaga pulber suhu ja vedelikuga loputad alla. Hakka nüüd mingeid topsikuid veel määrima!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah FAST-i monohüdraat ei lahustu üldse, tee mis tahad. Minu jaoks oli see üllatus, kuna olin varem proovinud Tai Kane monohüdraati, mille lahustuvus oli idiaalne. Ehk siis Tai Kane puhul, kohe kui pulbri mahla panid oli see praktiliselt kadunud ka segamata ja ühtlaselt lahustunud, mingit erilist sadet klaasi põhja ei jäänud. FAST-i puhul oli pettumus suur, kuna see on täielikult lahustumatu. Ei saa aru kuidas saab kahe tootja kreatiin monohüdraat niimoodi kardinaalselt erineda. Ma ei tea kumb neist parem on, aga igatahes FAST-i on halb tarbida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah FAST-i monohüdraat ei lahustu üldse, tee mis tahad. Minu jaoks oli see üllatus, kuna olin varem proovinud Tai Kane monohüdraati, mille lahustuvus oli idiaalne. Ehk siis Tai Kane puhul, kohe kui pulbri mahla panid oli see praktiliselt kadunud ka segamata ja ühtlaselt lahustunud, mingit erilist sadet klaasi põhja ei jäänud. FAST-i puhul oli pettumus suur, kuna see on täielikult lahustumatu. Ei saa aru kuidas saab kahe tootja kreatiin monohüdraat niimoodi kardinaalselt erineda. Ma ei tea kumb neist parem on, aga igatahes FAST-i on halb tarbida.

Mis siin rasket. Lased klaasi vett täis. 1 kuhjaga tl. täis kreatiini. Segad, kui veel vesi keerleb vms. jood. Kui jääbki põhja natuke lisad veel veerand klaasi vett ja jood kõik ära :D:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei no nii ma olengi selle FASTI-ga teinud, ega muud varianti pole, lihtsalt imestan kuidas kaks monohüdraati täiesti kardinaalse lahustuvuserinevusega on. Tai Kanet tarbides mõtlesin, et kreatiin on ülihästi lahustuv aine ja nüüd FAST-iga tundub, et on lahustumatu aine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei no nii ma olengi selle FASTI-ga teinud, ega muud varianti pole, lihtsalt imestan kuidas kaks monohüdraati täiesti kardinaalse lahustuvuserinevusega on. Tai Kanet tarbides mõtlesin, et kreatiin on ülihästi lahustuv aine ja nüüd FAST-iga tundub, et on lahustumatu aine.

Kuumas vees lahustamine on ok? kõrge temperatuur ei mõjuta fasti monohüdraati?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen pannud jah, lahustub kohe

Tuligi tee isu ja ohhoo, on ka kreatiini laadimise aeg - prooviks ka midagi uut!

Keegi võik ju spetsiaalselt kulturistidele hakata kreatiiniga laetud teesorte tootma, tavaline teepakk, aga kreatiin ka sees - Earl Grey Createa!... Lipton SteroTea!

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×