Jump to content
Fle

supid

Recommended Posts

Et siis pole ma sellel teemal siin, ega ka vanas foorumis midagi suppide kohta kuulnud või on kahe silma vahele jäänud. Kas Kõvemad tegijad nagu Kiivikas/Kalmus/Marozov/jne. ka suppe söövad. Ja seda ka veel, et kas supi leemes on ka mingeid valke lagunenud.. ei kujuta nagu üldse ette :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Ma pole küll keegi neist tegijatest, kuid vaevalt et seal supis oluliselt valke on. Dieedi ajal on vast hea nt juurviljasupp kõhutäiteks... minimaalse soolaga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleneb mis sinna supi sisse pandud on. kui on mingid juurviljad aint siis on küll mõttetu supp. liha peab ikka seal sees olema ja parajalt paks ka. kui kodus suppi tehakse saan kogu aeg sugeda, et kõik paksu ära olen võtnud :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks just alati minimaalse soolaga? Ma sain aru, et sool on hea talletab vee lihastes or smt. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
miks just alati minimaalse soolaga? Ma sain aru, et sool on hea talletab vee lihastes or smt. :ph34r:

mu meelest just vastupidi, et ei talleta vett lihases. sool pärsib valkude sünteesi, peale selle veel tõstab vererõhku

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise teadlikult kodus suppi ei ole juba aastaid keetnud, see ei tähenda, et teised pereliikmed seda teinud ei oleks. Asi ikka selles, et mässa tükk aega, ja et vajalik valgukogus kätte saada, hakka sinna eraldi praadi juurde mõtlema või pista kogu supi paks ühe toidukorraga nahka. Hooajaväliselt kui olen juhtunud kohta kus suppi pakutakse, siis olen ka heameelega söönud, hea vaheldus oma tavatoidule, enne võistlusi (võid supi ära unustada).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi tegin niiviisi, et keetsin valmis "Kukesupi" ja panin sinna sisse nii palju kodujuustu, et vajalik valgukogus kätte saada. Kukesupi keetmine on ju imelihtne - pane ainult vesi tulele ja siis mingi aja pärast kalla pudi-padi sisse.

Vanarahvas räägib ka, et supp pidavat seedimise korras hoidma.

Muudetud kasutaja VDO poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×