Jump to content
J.T

Kodune treening + jõusaal.

Recommended Posts

Niisiis endast veidi, vanust on hetkeseisuga 16, juuli lõpupoole juba siis 17.

Kaal püsinud viimasel ajal stabiilselt 75kg peal, pikkus 175cm.

Jõusaali külastamine nädala jooksul: esmap, kolmap, reede.

Siiamaani olen tegelenud:lamades rinnalt surumisega esmap. ja Reede.(85kg hetkel max, eelmine aasta samal ajal 35kg max.) 5x8 (60kg)

Samuti kaldpingil rinnaltsurumist hantlitega. Hetkel 18/20 kg hantlitega ja 5x10 (üldiselt hantlitega treenin trenni lõpupoole.)

Kaldpingil lendamist hantlitega teen pärast hantlitega surumist. (esmap & reede.)

Kaelalihaseid kolmapäeviti.

Biitsepsit, küünarvarte kõverdamisega hantlitega teen kõigil kolmel päeval, pingil istudes, selg vastu seljatuge 90 kraadise nurga all. 5x10

Samuti pingi peal kangiga althaardega kõigil kolmel päeval. 3x10

Lõuatõmmet harjutuste vahepeale kõigil kolmel päeval. 8-10sed seeriad.

Seistes kangiga küünarvarte kõverdamist kolmapäeviti. 5x5 (35kg)

Rööbaspuudel surumist esmap. ja reedel.

Kolmapäeviti olen keskendunud rohkem jalgade ja kõhulihaste treeningule.

Selga siis kukla taha tõmmetega "plokil" või kuidas te kutsutegi seda masinat ja kangi tõmbamist lõua alla. (Pole veel õiget seeriatunnetust kätte saanud)

Jooksmas käin enne jõusaali minekut, ca 10min ühtlases tempos.

Peale jõusaali treeningu teen kodus igal hommikul (2x 40 + 1x 20 kätekõverdust) ja 2x 30 kõhulihast, samuti ka "rööbaspuudel surumist" kahe kapi vahel. Õhtuti teen 3x 35 kätekõverdust.

Niisiis küsimuse juurde ka lõpuks.

Kas tuleks muuta midagi minu koduse treeningu juures? Ja mis harjutusi tuleks veel sooritada? Millest mul puudus on?

Teen midagi valesti? Mida peaks muutma, et saavutada kvaliteetseim lihaste areng?

Kuna tõesti on jõusaal vahenditega, aga puudub vastav isik juhendamaks, siis vajan veidi abi, pole erilisi asjatundjaid seal. Harjutuste korrektset sooritamist olen õppinud Fitness.ee harjutustepangast.

Lisaks veel seda, et hommikuti ma EI söö. Lõuna = kell 12.00 ja õhtuti õhtusöök = 17.00-20.00 vahepeal.

Aitäh, et leidsite aega tutvumiseks eelnevaga.

Suhtun igasugustesse nõuannetesse, soovitustesse ja kriitikasse positiivselt, kuna ikkagi on soov keha arendada ja mitte vigastada.

Muudetud kasutaja J.T poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina jätaks ainult jalad, kõhu, küljed ja selja jõusaali, kuna neid on kodus kõige ebamugavam treenida. Ülakeha annab kodus ka normaalselt teha.

Pea meeles, et toitumine on kõige tähtsam osa trenni juures. Kui see ei ole korras, pole erilist mõtet jõusaali minnagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×