Jump to content
punamtsike

kelle selg see pildil on...

Recommended Posts

Vihjena võin öelda nii palju, et tegu on meesterahvaga ja tegeleb spordiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kelle valiksid tsempionite tsempioniks. kas arnold, dorian, ronnie või lee haney. välismaistes foorumitest olen lugenud et näit ronnie vs. dorian paneks dorian kindlalt ära sest tema supervorm on rohkem super kui ronnie oma. aga maitea mulle ei istu doriani biitsepsid. mõne pildi pääl tal nagu polekski neid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ronnie on hea. aga tema kõht läheb küll aina jubedamaks. kui tal selg ees siis parim. nii kui ringi pöörab on deam. mulle meeldis ronni mingi aastal 2000 või sinnakanti. siis ta polnd veel nii suur. oli selline mobiilne ja flexible. kuigi ega tal vist praegugi painduvusega probleeme pole. ta teeb vist isegi spakaati. või oli see flex wheeler or something.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Makus Rühl on päris kehv monster, aint triits võiks jämedam olla. Dorian on ka hull kapp kui biitsepsid mängust välja jätta. Pakun et Jay Cutler hakkab varsti esikohti noppima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jay cutlerit pakkus ühes intervjuus tulevikutegijaks ka vanameister mike katz. ta lisas veel et tema arvates näeb cutler lõdvalt isegi parem välja kui mingit poosi punnitades. iseenest päris huvitav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://forum.bodybuilding.com/photo/showph...&cat=500&page=1

Sellel syntholy friigil lõhkes veresoon käes ja jäi oma syntholit ja test propi täis süstitud kätest ilma, anabolicrevews olid ka üleval pildid pärast opi, uroood mees , kuigi bicepmanias näitas ka tema ammusi pilte kui tal juba nooruses võimsad püssid käte asemel olid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ikka loll vend küll. ma pakun see õli annab kindlasti kõvasti jõudu ka :) tal ju lihtsalt mingid kannikad ripuvad. jõud ja ülejäänd keha samasugune. õlga on ka vist paar laksu lajatand.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle idioodi, syntholi mehe kodukas on www.gregvalentino.net , ta võiks seda süstida oma keskmisse jalga, siis saaks näha maailma kõige jämedamat ja hoidke alt kui see ka peaks lõhkema : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×