Jump to content
avripaad

jooksmine- rasva põletus ja söömine

Recommended Posts

Kui käia jooksmas (tund aega), siis kuidas söömisega on? Eesmärgiks on rasva kaotada.

Mida süüa enne trenni ja pärast (valke, süsivesikuid)? Ja kui pikk peab vahe olema trennil ning söömisel?

Pikkus 162 cm

Kaal 55 kg

Tahaksin võimalikult ruttu rasva arvelt 47 kg peale saada! BAV on 1400. Kas tervislik toitumine 1600 kcalorit on sobilik? Kui tihti nädalas peaks tunniajalist jooksu tegema, et võimalikult ruttu rasva arvelt kaalu kaotada? Kas soovitav õhtul või hommikul?

Kas peaks rattasõitu, rullitamist ka lisaks tegema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jookse hommikul enne hommikusööki (ära enne jooksu midagi söö). Võibolla joo üks tass kohvi.

Kohe pärast jooksu söö valgurikast ja süsivesikutevaest toitu. 4 muna ilma kollaseta oleks perfektne. Või siis proteiini shake.

90 minutit pärast seda tee korralik toidukord (nüüd võid süsivesikuid süüa)

jookse ülepäeva (48 tundi jooksmise vahel)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jookse hommikul enne hommikusööki (ära enne jooksu midagi söö). Võibolla joo üks tass kohvi.

Kohe pärast jooksu söö valgurikast ja süsivesikutevaest toitu. 4 muna ilma kollaseta oleks perfektne. Või siis proteiini shake.

90 minutit pärast seda tee korralik toidukord (nüüd võid süsivesikuid süüa)

jookse ülepäeva (48 tundi jooksmise vahel)

Hommikuti tühja kõhuga trenni tegemine on idiootsus.

Vabandan otsekohesuse pärast.

Muudetud kasutaja Sõlm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikuti tühja kõhuga trenni tegemine on idiootsus.

Vabandan otsekohesuse pärast.

Kui eesmärgiks on rasva kaotada, siis miks see idiootsus on?

Keha kasutab energia saamiseks rasvasi alati teisejärguliselt. Hommikul peaks keha süsivesikute varud madalad olema ning aeroobse trenniga(jooksmine vms) hakkab organism kehas olevaid rasvasi lagundama, et energiat saada..

Parandage kui eksin..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui eesmärgiks on rasva kaotada, siis miks see idiootsus on?

Keha kasutab energia saamiseks rasvasi alati teisejärguliselt. Hommikul peaks keha süsivesikute varud madalad olema ning aeroobse trenniga(jooksmine vms) hakkab organism kehas olevaid rasvasi lagundama, et energiat saada..

Parandage kui eksin..

Öösel puhkeoleku ajal lihase glükogeenisisaldus ei muutu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Öösel puhkeoleku ajal lihase glükogeenisisaldus ei muutu.

Järelikult peab eelmise päeva lõpus vähe süsivesikuid tarbima, et hommikul oleks organismi glükogeenisisaldus pisem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mitte selliste energia puudujääkide, nagu seda tekitab hommikune tühja kõhuga jooksmine, katmiseks ei eelista organism lihasmassi lagundamist?

Viimase lagundamine energiaks on organismi jaoks kergem. Või eksin?

Muudetud kasutaja Sõlm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järelikult peab eelmise päeva lõpus vähe süsivesikuid tarbima, et hommikul oleks organismi glükogeenisisaldus pisem.

Inimese tark organism töötab ilma lolli aju vahelesegamiseta päris hästi, s.t. imendunud süsivesikuid hakatakse koheselt glükogeenina lihastesse ja maksa talletama, sest kunagi ei või teada, millal loll aju neid kasutada tahab, aga organism peab olema selleks valmis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimese tark organism töötab ilma lolli aju vahelesegamiseta päris hästi, s.t. imendunud süsivesikuid hakatakse koheselt glükogeenina lihastesse ja maksa talletama, sest kunagi ei või teada, millal loll aju neid kasutada tahab, aga organism peab olema selleks valmis.

Seda kindlasti ning mida vähem on süsivesikuid organismi "kogutud", seda kiiremini jõutakse rasvade lagundamisele..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda kindlasti ning mida vähem on süsivesikuid organismi "kogutud", seda kiiremini jõutakse rasvade lagundamisele..

Organismi ei ole lihtne üle kavaldada. Kui glükogeen otsa saab, siis häirub esimesena aju energiavarustus ning tekib tugev väsimus, näljatunne ja isegi orientatsioonihäired.

Samuti võib tekkida hüpoglükeemia.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas mitte selliste energia puudujääkide, nagu seda tekitab hommikune tühja kõhuga jooksmine, katmiseks ei eelista organism lihasmassi lagundamist?

Viimase lagundamine energiaks on organismi jaoks kergem. Või eksin?

Nälja korral kasutab organism viimasena valke energia saamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Organismi ei ole lihtne üle kavaldada. Kui glükogeen otsa saab, siis häirub esimesena aju energiavarustus ning tekib tugev väsimus, näljatunne ja isegi orientatsioonihäired.

Samuti võib tekkida hüpoglükeemia.

Teie jutust saan aru, et enne hommikusööki jooks on lollidele. Ma arvan, et te võiks oma postitusi rohkem põhjendada. Seda soovitavad paljud kaasaegsed allikad (nt. Muscle and Fitness).

Ega glükogeen alla tunnise jooksuga otsa ei saa ju. Ning lihasmassi lagundab organism kõige viimasena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Organismi ei ole lihtne üle kavaldada. Kui glükogeen otsa saab, siis häirub esimesena aju energiavarustus ning tekib tugev väsimus, näljatunne ja isegi orientatsioonihäired.

Samuti võib tekkida hüpoglükeemia.

Enamiku dissimilatsiooniprotsessidega kaasneb energia vabanemine ja see talletatakse energiarikastesse ühenditesse.

Kas rasvade lagundamisel järk-järgult lihtsama ehitusega molekulideks jõuab lõpus glükolüüsini või saadakse kindlad ühendid millele organism liidab puudujäävad ühendid glükoosi tekkimiseks? Tsitraaditsükli reaktsioonides toimub ka lipiidide(rasvade)lõplik lagundamine ning osa energiast salvestatakse ATP molekulidesse?

Või kuidas saab organism rasvadest energiat?

Glükoosi tähistatakse :

C6 H12 O6

Mis ühendid jäävad alles rasvade lõplikul lagundamisel(laguproduktid)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enamiku dissimilatsiooniprotsessidega kaasneb energia vabanemine ja see talletatakse energiarikastesse ühenditesse.

Kas rasvade lagundamisel järk-järgult lihtsama ehitusega molekulideks jõuab lõpus glükolüüsini või saadakse kindlad ühendid millele organism liidab puudujäävad ühendid glükoosi tekkimiseks? Tsitraaditsükli reaktsioonides toimub ka lipiidide(rasvade)lõplik lagundamine ning osa energiast salvestatakse ATP molekulidesse?

Või kuidas saab organism rasvadest energiat?

Glükoosi tähistatakse :

C6 H12 O6

Mis ühendid jäävad alles rasvade lõplikul lagundamisel(laguproduktid)?

http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...amp;textID=1908

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui käia jooksmas (tund aega), siis kuidas söömisega on? Eesmärgiks on rasva kaotada.

Mida süüa enne trenni ja pärast (valke, süsivesikuid)? Ja kui pikk peab vahe olema trennil ning söömisel?

Pikkus 162 cm

Kaal 55 kgKaalujälgijad

Tahaksin võimalikult ruttu rasva arvelt 47 kg peale saada! BAV on 1400. Kas tervislik toitumine 1600 kcalorit on sobilik? Kui tihti nädalas peaks tunniajalist jooksu tegema, et võimalikult ruttu rasva arvelt kaalu kaotada? Kas soovitav õhtul või hommikul?

Kas peaks rattasõitu, rullitamist ka lisaks tegema?

Mina soovitan kasutada Toodet nimega GR2 Control. See on rasva põletamisel väga efektiivne. Ma ise olen seda kasutanud üle aasta ja olen sellega väga rahul. Täpsemat infot saab undefined

Muudetud kasutaja andres781 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina soovitan kasutada Toodet nimega GR2 Control. See on rasva põletamisel väga efektiivne. Ma ise olen seda kasutanud üle aasta ja olen sellega väga rahul. Täpsemat infot saab Visit My Website

No selge. Tegu siis GNLD müügimehega.

Müügimees peabki oma müüdava tootega rahul olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma lugesin selle läbi ning ma pole üldse teadlik organismis toimuvate protsessidega , aga ma tahaks siss teada , et kas on hommikul kasulik joosta või eii??

http://www.tervispluss.ee/artikkel.php?id=5829

Tühja kõhuga või klaasi vee varal tehtava treeningu kestus võiks olla umbes 30–45 minutit (soojendused ja muu treeninguga kaasnev lisaks). Siis ei põhjusta treening kuigi suurt ebamugavust ja järgnevat nälga on võimalik taltsutada tahtejõuga.

Viimane lause ütleb asja sisu.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina soovitan kasutada Toodet nimega GR2 Control. See on rasva põletamisel väga efektiivne. Ma ise olen seda kasutanud üle aasta ja olen sellega väga rahul. Täpsemat infot saab undefined

"Täidab organismi valguvajaduse ja aitab talitseda glükeemilist reaktsiooni."

See kogu lubatud asi tuleb meile tavatoidust...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsin ehk natuke teemast kõrvale aga nimelt olen viimase poole aastaga kõvasti (30kg) kaalu langetanud ja nüüd üsna oma soovitud ideaalkaalu lähedal. Trenni ka kõvasti teinud ja oma kehaga rahul.... välja arvatud kõht kus nahk ei ole päris piisavalt pingule tõmbunud.

Mida saaks teha nahaga, et võimalikult palju kaasa aidata normaliseerumisele? Muidu natuke mure, et jääb liiga lõdvalt ja koledaks kõhult nahk - ei taastu piisavalt hästi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsin ehk natuke teemast kõrvale aga nimelt olen viimase poole aastaga kõvasti (30kg) kaalu langetanud ja nüüd üsna oma soovitud ideaalkaalu lähedal. Trenni ka kõvasti teinud ja oma kehaga rahul.... välja arvatud kõht kus nahk ei ole päris piisavalt pingule tõmbunud.

Mida saaks teha nahaga, et võimalikult palju kaasa aidata normaliseerumisele? Muidu natuke mure, et jääb liiga lõdvalt ja koledaks kõhult nahk - ei taastu piisavalt hästi :angry:

Sellepärast ei soovitatagi kiirelt kaalu langetada, et inimene pole õhupall.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suur tänu põhjaliku ja hea soovituse eest :angry:

Mina võtaksin esialgu kaalu juurde ja siis uuesti pikemaajaliselt alla tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×