Jump to content
whitesox

Koolajookide tarbimine võib tekitada lihaste halvatuse?

Recommended Posts

Artikkel. Kas siis tõesti langeb koolajookide tarbimise tõttu vere kaaliumitase ohtlikult madalale ning pidev tarbimine hoiabki seda madalal? Mida arvate? Lükkate ümber või nõustute? Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega need gaseeritud joogid kasulikud küll ei ole.

Gaseeritud jook paneb kõhu paisuma ja omakorda põhjustab tagasivoolu maost, mida seostatakse söögitoruvähiga.

Sisaldavad kunstlike värv-, lõhna-, ja maitseaineid suurendades allergiariski ja soodustades muid tervisehäireid.

Gaseeritud joogid soodustavad kaltsiumi väljutamist kehast, tingides nii osteoporoosi.

USA teadlaste uue uuringu põhjal võivad gaseeritud joogid, sh ka dieetjoogid, olla seotud suurenenud riskiga haigestuda südamehaigustesse ja diabeeti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Must huumor..

Bostoni Ülikooli meditsiinikolledþi teadlased tegid kindlaks, et vähemalt ühe suhkruvaba gaseeritud joogi joomine päevas suurendas 50% riski haigestuda ainevahetushäiretesse, mida iseloomustavad teiste hulgas täiendava rasvakihi tekkimine vöökohta, hea kolesterooli taseme alanemine ja kõrgenenud vererõhk, mis omakorda kahekordistab südamehaigustesse ja suurendab diabeeti haigestumise ohtu.

Varasemad uuringud on samasuguste ohtudega seostanud suhkrut sisaldavad gaseeritud joogid, äsjane 6000 keskealist inimest hõlmanud ja neli aastat kestnud uuring laiendas neid ohtusid aga ka suhkruvabadele karastusjookidele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega need gaseeritud joogid kasulikud küll ei ole.

Gaseeritud jook paneb kõhu paisuma ja omakorda põhjustab tagasivoolu maost, mida seostatakse söögitoruvähiga.

Sisaldavad kunstlike värv-, lõhna-, ja maitseaineid suurendades allergiariski ja soodustades muid tervisehäireid.

Gaseeritud joogid soodustavad kaltsiumi väljutamist kehast, tingides nii osteoporoosi.

USA teadlaste uue uuringu põhjal võivad gaseeritud joogid, sh ka dieetjoogid, olla seotud suurenenud riskiga haigestuda südamehaigustesse ja diabeeti.

Lisakas veel juurde, et koolajoogid on väga happelised. Kui ma ei eksi siis Coca-Cola Ph tase oli vist mingi 2 Ph skaala järgi. Kohvi oma oli nt 4. Inimese Ph on umbes 7, kui keegi ei tea. Mõelge, kui palju energiat läheb, et seda jälle stabiliseerida. Ja 10 liitrit päevas ... uskumatu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uurimuse kohaselt põhjustab elamine surma.

Kõik kes on elanud surevad varem või hiljem.

:)

Mingi osa minust r66mustab, kui nad registreerivad m6ned hiidtarbimise tagaj2rjel ilmnenud n2itajad, kuid mingis m6ttes j2tab see mind t2iesti kylmaks. Tootjate ((v6i siis toote...) m6ju on hetkel liiga suur, et uuringute tulemused suudaksid m6jutada tarbimist. Vist olen loomult siiski pessimist.

Mina selle peale raha ei kulutaks... Toode ise on ju totaalne kr2pp. Ma soovitan ka k6igil teistel natuke ratsionaalsemalt m6telda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
10L päevas on ikka ulme kogus ju. Samas kui ma joon päevas reguraalselt 10l apelsini mahla, kas mul siis ei esineks tervise kahjustusi ? :) Vaevalt küll.

kusjuures on ikka küll - mao ülihappelisus. Kui sa pressid värsket mahla siis on ta ikka megahappeline ja kui seda juua veel 10l päevas siis on maol põhjust streikima hakata, rääkimata soolest.

Enda peal järgi katsetanud, jõin iga päev hommikul ca 2l värsket apelsini mahla ja kuu möödudes avastasin mao liighappelisuse - not fun.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kusjuures on ikka küll - mao ülihappelisus. Kui sa pressid värsket mahla siis on ta ikka megahappeline ja kui seda juua veel 10l päevas siis on maol põhjust streikima hakata, rääkimata soolest.

Enda peal järgi katsetanud, jõin iga päev hommikul ca 2l värsket apelsini mahla ja kuu möödudes avastasin mao liighappelisuse - not fun.

See lõbu läheb kalliks ka lõpuks, kui suid rohkem on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×