Jump to content
Bert

Hera80

Recommended Posts

Ei hakka uut teemat tegema, aga kas maitsetule Heral 80le võib ise nt kakaopulbrit lisada, kuidagi imendumist ei aeglusta?

No ime et sa seda kalaõli teema alla ei lisanud. Tõstsin ta sul asjakohasemasse teemasse ümber.

Ja miks ta peaks aeglustama ? Kakaolisandiga valgud on täitsa olemas ja ei kanna nimetust "aeglane".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei hakka uut teemat tegema, aga kas maitsetule Heral 80le võib ise nt kakaopulbrit lisada, kuidagi imendumist ei aeglusta?

Rasvad ja tselluloos aka kiudained aeglustavad imendumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eeldan, et kaks supilusikatäit Hera80 on 30g pulbrit (kui on?) ning seetõttu peaksin võtma 60g Dextrot ehk 4 supilusikatäit ja selle siis ühte sheikerisse kokku segama, on mul õigus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eeldan, et kaks supilusikatäit Hera80 on 30g pulbrit (kui on?) ning seetõttu peaksin võtma 60g Dextrot ehk 4 supilusikatäit ja selle siis ühte sheikerisse kokku segama, on mul õigus?

Oluline pole mitte pulbrite kogus, vaid nendest saadavate toitainete omavaheline suhe. 30g Herat ei tähenda 30g valku. Peaksid panema 40g Herat+66g Dextrot, et 1:2 suhet saada.

1 spl on jah ca 15 g.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviks teada, miks, kurat, sellest Hera80st nii palju räägitakse ja seda nii palju soovitatakse? Ise kasutan WHEY3, kas see pole mitte parem? Sain aru, et see on parem ja imendub paremini. Sooviksin teada, et mis selles Hera80s nii erilist on aga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hera80 on lihtne valk, mida soovitatakse esimeseks toidulisanduks ja eks selle taga ole ka küllaldane promo.Ega häid tooteid on palju,kasutatakse enamasti aga ikkagi neid,millest midagi teatakse, ollakse kuulnud või on keegi soovitanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hera80 on lihtne valk, mida soovitatakse esimeseks toidulisanduks ja eks selle taga ole ka küllaldane promo.Ega häid tooteid on palju,kasutatakse enamasti aga ikkagi neid,millest midagi teatakse, ollakse kuulnud või on keegi soovitanud.

+ odav

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...ja teda on mustmiljon maitset ka, ehk seepärast pakub kauem "põnevust".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuli mõte küsida, et kas Hero80nt võiks lisada 1 spl vanilli kohupiimale. 100g valku 13,7g, süsivesikuid 11.2g ja rasvu 0.1g. pakk on ise 200g. Kui võtta sealt pool kohupiima segada shakerist veega ja lisad 1 spl hero80nt oleks mõtekas ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis ta halba teha saab, lihtsalt annab valgurikkama koksi. Mina teen aga tavalisest kohupiimast ja piimast, maitseks lisan natuke kas maasikamoosi või kakaod ja on ka päris mõnus ja sisaldab rohkemki valku kui mu tavaline šeik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis ta halba teha saab, lihtsalt annab valgurikkama koksi. Mina teen aga tavalisest kohupiimast ja piimast, maitseks lisan natuke kas maasikamoosi või kakaod ja on ka päris mõnus ja sisaldab rohkemki valku kui mu tavaline šeik.

Seda kindlasti, aga olen kuulnud, et kohupiimas on küllalt valku ja kui lisada toidulisandina valku juurde siis läheb üleliigne rasvaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda kindlasti, aga olen kuulnud, et kohupiimas on küllalt valku ja kui lisada toidulisandina valku juurde siis läheb üleliigne rasvaks.

See sõltub ikka pigem päeva üldisest kaloraažist ning aktiivsusest.

Kui sööd ükskõik mida liiga palju, salvestatakse see sulle rasvaks. Raskelt treenivale kulturistile see pisku valku mis sa sellest pulbrist saad, nüüd küll rasvaks ei lähe suurt midagi, kui sa just korralikus ülekaloraažis pole.

Ise söön päevas 2x kohupiima+jogurtit ning segan sisse umbes 15g (pool kulpi) valgupulbrit. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See sõltub ikka pigem päeva üldisest kaloraažist ning aktiivsusest.

Kui sööd ükskõik mida liiga palju, salvestatakse see sulle rasvaks. Raskelt treenivale kulturistile see pisku valku mis sa sellest pulbrist saad, nüüd küll rasvaks ei lähe suurt midagi, kui sa just korralikus ülekaloraažis pole.

Ise söön päevas 2x kohupiima+jogurtit ning segan sisse umbes 15g (pool kulpi) valgupulbrit. B)

Milliar jogurtit sa kasutad? Ja siis sul on see valgupulber maitse pärast ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see kohupiima-valguvärk on jah jube mõnus, nagu mingi poemagustoit kohe...

olen erinevate heradega katsetanud ning olles kõik ära proovinud, võin öelda, et šokolaadi, karamaelli ja vanilli omad on mulle enim meeldinud. šokolaadi tooks kohe eraldi välja, sest sel on ka suht tugev maitse ning pmst ei suuda ma poesokolaadikohupiimal ja herakohupiimal vahet teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milliar jogurtit sa kasutad? Ja siis sul on see valgupulber maitse pärast ?

Tavaline Tere maitsestamata jogurt. Nii umbes pool topsi panen. Valgupulber jah pigem maitse pärast, kuna pigem saan head maitset puhtast valgust, kui et liigsetest suhkrutest. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma segan ise ka Hera80 oma mahe kohupiimale hulka. Mitte et kohupiima valgust väheks jääks, aga lihtsalt maitse pärast natukene. Lisan veel vett, suhkruasendajat ja kaneeli ning segan kohupiimakreemiks. Mu igaõhtune maiustus kui olen terve päeva tubli poiss olnud. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tellisin endale Fitshopist Hera 80 banaani-soko maitselise ja Mass2.

Hera 80 tuli aga 800g-ses pakendis.

Minu mäletamist mööda olid ju need 2 uut maitset 920g.

Netipoes oli ka need 2 maitset eraldi toote all.

?.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tellisin endale Fitshopist Hera 80 banaani-soko maitselise ja Mass2.

Hera 80 tuli aga 800g-ses pakendis.

Minu mäletamist mööda olid ju need 2 uut maitset 920g.

Netipoes oli ka need 2 maitset eraldi toote all.

?.

920 grammine pakend on reklaamipakend nagu ka 300 grammised FAST kreatiini potid, millele on kampaaniaseerias boonusena sama raha eest gramme lisatud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
920 grammine pakend on reklaamipakend nagu ka 300 grammised FAST kreatiini potid, millele on kampaaniaseerias boonusena sama raha eest gramme lisatud. :D

Oot-oot, tootetutvustuses on kirjas, et sama raha eest 15% rohkem toodet, pildi peal on samuti seljuhul eksitav info. Võiksite asja jonksu ajada, praegu on tegemist tarbija eksitamisega. See, et all on väikselt kirjas 800g ei mängi siis enam mingit rolli :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot-oot, tootetutvustuses on kirjas, et sama raha eest 15% rohkem toodet, pildi peal on samuti seljuhul eksitav info. Võiksite asja jonksu ajada, praegu on tegemist tarbija eksitamisega. See, et all on väikselt kirjas 800g ei mängi siis enam mingit rolli :D .

Just, pildi peal oli see boonusriba ja 920g ja need 2 maitset ei olnud kõikide maitsetega kokku veel pandud.

Aga egas midagi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot-oot, tootetutvustuses on kirjas, et sama raha eest 15% rohkem toodet, pildi peal on samuti seljuhul eksitav info. Võiksite asja jonksu ajada, praegu on tegemist tarbija eksitamisega. See, et all on väikselt kirjas 800g ei mängi siis enam mingit rolli :D .

Sellised boonuspakid olid ainult uutele HERA80 maitsetele:

Banaani-šokolaadi

Apelsini- šokolaadi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii Hera uute maitsete kui kreatiini puhul oli tegu kampaaniapakkidega, mida oli teatud hulk, edaspidi on tooted ikka tavamõõtudes.

Boonuspakke tuli teatud perioodil, hetkel on üleminekuperiood ehk nt meil Fitshop Eedenis on veel olemas nii 15% suuremad pakid kui ka 800g uued maitsed, netipoest lõppes(vähemalt praeguseks) ilmselt boonuspaki suurus otsa. Info muudetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii Hera uute maitsete kui kreatiini puhul oli tegu kampaaniapakkidega, mida oli teatud hulk, edaspidi on tooted ikka tavamõõtudes.

Boonuspakke tuli teatud perioodil, hetkel on üleminekuperiood ehk nt meil Fitshop Eedenis on veel olemas nii 15% suuremad pakid kui ka 800g uued maitsed, netipoest lõppes(vähemalt praeguseks) ilmselt boonuspaki suurus otsa. Info muudetud.

Boonuspakid kaovad, kuid kas uued maitsed jäävad? Ei saanudki lõpuni aru

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×