Jump to content
Bert

Hera80

Recommended Posts

Hmm... süsivesikuid oleks kindlasti rohekm vaja. Ja tahaks ka trenniks natukene energiat juurde saada. Ma arvan ise, et energia saamiseks oleks äkki ACC'd vaja.

tarbi kohvi suhkru/meega enne trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maitsetu Hera80 + poekakao = üks paremaid taastuskombosid IMO.

Minu arust ka,Nesquiki kakaoga on super! Pole teisi proovinund ega saa kiita ega laita aga nesquiki soovitn kindlalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust ka,Nesquiki kakaoga on super! Pole teisi proovinund ega saa kiita ega laita aga nesquiki soovitn kindlalt

Võta ikka tavalist Kalevi kakaod. See Nesquiki oma on puhas suhkur, valgusisaldus ka nullilähedane.

Muudetud kasutaja vaher poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostsin endale esimese pulbripakikese. Aga täpselt ei tea kuna seda võtma peab. Olen võtnud umbes 15 minutit enne trenni aga kuna seda õigem oleks võtta?

Soovitatavalt peale trenni :D

Probleem lahendatud :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jama selles,et peale trenni suht raske mingit praadi automaatselt sisse hakata ajama.Lihtsam valgu sheik juua,et ei tekiks katabolismi.Mul isiklukult on täiesti mõttetu ilma valguta trenni teha sest mass kaob automaatselt Tunni pärast peale treeningut lähen teen kuskil korraliku sööma.

Ei kao see mass sul kuskile "automaatselt" :blink: . Tegelikult pole midagi hullu kui 1h pärast trenni alles korralikult sööd. kohupiima vms ja hiljem praad. Sinu jutust võib välja lugeda, et kõik kes ilma lisanditeta treenivad on siis taandarengus :D Naljamies :D

Igatahes vastus ka siis teema algatajale... Mulle isiklikud see hera80 sobis aga leiab ka odavamalt ja natuke paremat valku. Nt www.powerman.ee sealsed hinnad ei tohiks rahakotile hakata väga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võta ikka tavalist Kalevi kakaod. See Nesquiki oma on puhas suhkur, valgusisaldus ka nullilähedane.

No valgu saad sa valgupulbrist kätte,antud juhul jutt herast see kakao on rohkem maitse pärast,ning seal süsikaid ka palju.Suht pöörfi jah peale trenni

Muudetud kasutaja Riho. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Umbes kuu aega tagasi ostetud Heras oli mõõtelusikas plastmassist kaunist kaasas. Aru ma ei taipa, miks siis kuhugile selle suurust/mõõtu pole kirjutatud.

Just, pakil on kirjas palju doseerida ning kui sageli. Seda kõike tahan ma teha teades kui tihti ma kulpi vibutan sööginõude suunas. Praegu jääb siis proteiin Hera 80 (800gr.) mõõtelusikasuuruseks 25 ml?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui tahate teada mitu grammi kulp sisaldab siis võtke terve pakk Herat ja hakkake selle kulbiga ümber tõstma pulbrit vaadake mitu kulbi täit tuleb. Hiljem jagad grammid kulbi arvudega ja kulbi suurus teada. Easy ju :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Umbes kuu aega tagasi ostetud Heras oli mõõtelusikas plastmassist kaunist kaasas. Aru ma ei taipa, miks siis kuhugile selle suurust/mõõtu pole kirjutatud.

Just, pakil on kirjas palju doseerida ning kui sageli. Seda kõike tahan ma teha teades kui tihti ma kulpi vibutan sööginõude suunas. Praegu jääb siis proteiin Hera 80 (800gr.) mõõtelusikasuuruseks 25 ml?

See on see kilplase moodi lähenemine? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegu jääb siis proteiin Hera 80 (800gr.) mõõtelusikasuuruseks 25 ml?

Kui nad lusikaid vahepeal vahetanud pole, siis küll. Mul on aga 900g ja see ostetud ka ~ aasta tagasi, sest vahepeal oli pikk vigastuspaus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin esimese sheigi.

pakendi peal oli kirjas 30 g 3-4 dl veega segada.

Sheik oli väga lahja ja maitset polnud ollagi, kui palju tuleks valgupulbrit vee kohta panna?

Näiteks panin 400 ml vee kohta 1,5 supilusikatäit hera 80-t.

Kas see on normaalne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×