Jump to content
naksitrall

müstiline areng

Recommended Posts

Okei, pealkiri võib eksitav olla, aga :

Teinud jõusaali kaks aastat. Näen enam-vähem samasugune välja, kaalun nüüd 2 kg rohkem, kuid tulemused on enda arvates väga head.

Treenin rinnalt rohkem kui oma kehakaaluga, kükin kehakaal + 25kg ja muud näitajad samma kanti :).

Naljakas, et mass ei taha tulla, kuid olemasolevad lihased on saavutanud päris hea toonuse.

Kaal 80 Pikus 192

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei, pealkiri võib eksitav olla, aga :

Teinud jõusaali kaks aastat. Näen enam-vähem samasugune välja, kaalun nüüd 2 kg rohkem, kuid tulemused on enda arvates väga head.

Treenin rinnalt rohkem kui oma kehakaaluga, kükin kehakaal + 25kg ja muud näitajad samma kanti :).

Naljakas, et mass ei taha tulla, kuid olemasolevad lihased on saavutanud päris hea toonuse.

Kaal 80 Pikus 192

Mis me nüüd arvama peame ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja probleem on milles ?

Edit : Pole arenguga rahul ? lihas ei kasva piisavalt? Rasvaprotsent pole langenud ? Sööd äkki vähe ? Geneetika sakib ?

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võrdulseks võin tuua enda näite. Jõusaalis olen treeninud poolteist aastat. Rinnalt surun 35kg rohkem kehakaalust, kükin 65kg rohkem, tõmban 100kg rohkem. Kaalu olen juurde võtnud 20kg. Areng on olnud hea, massi on tulnud. Ma olen vist imelaps :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2 a = 2 kg

Muidugi saan ma nüüd vastukaja, et toitumiskava, treeningkava jne

need on olemas, kuid lihtsalt inimesed on erinevad ja kui üks paisub mühinal ja teine mitte, siis ongi tabu.

Ka minusuguse kehatüübiga annab väga hästi areneda, aga areng toimub pigem lihasjõus(närviinmpulsi ülekande tugevus), kui et ristlõike pindala kasvus :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võrdulseks võin tuua enda näite. Jõusaalis olen treeninud poolteist aastat. Rinnalt surun 35kg rohkem kehakaalust, kükin 65kg rohkem, tõmban 100kg rohkem. Kaalu olen juurde võtnud 20kg. Areng on olnud hea, massi on tulnud. Ma olen vist imelaps :rolleyes:

õnnitlen :) väga muljetavaldav

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EDIT: panin täiega mööda.

Jõu juurdekasv oleneb ka närvisüsteemi arengust, mitte ainult lihasmassi suurusest.

Muudetud kasutaja rinaldo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelt isegi võiksid oma treeningkava lahti kirjutada siia, kuna mulle tundub küll, et need näitajad on päris kehvad. Kahe aastaga peaksid suuremad muudatused olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tegelt isegi võiksid oma treeningkava lahti kirjutada siia, kuna mulle tundub küll, et need näitajad on päris kehvad. Kahe aastaga peaksid suuremad muudatused olema.

Mitte siis kui ta pidi ennem üleliigsest rasvast lahti saama.

Vaata, äkki tal oli ennem rasv, aga nüüd on selle asemel lihas.

80 kg om minuarust natuke palju 192 cm kohta või mis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

80 kg 192 kohta on väga vähe :rolleyes: ma olen norm kehakaalust tublisti all. ideaalne oleks 86-88 kg

Kirjutan kava lihtsustatult lahti, aega ei ole , Eurovisioon käib :)

1 päev

Rind 3 harjutust

Õlg 4 harjutust

Selg 4 harjutust

kõht jne

2. päev

Triits 3 harj

Biits 3 harj

jalad 5 harj

kõht jne

3-4 korda nädalas trennis

rasvaprotsent on väga madal. ei ole lasknud küll mõõta, või kui olen, ei mäleta, kuid kui kõik lihased äste välja joonistuvad ning absull pekki kusagil ei tunnista, siis minu melest võiks ta madal olla ;)

Nautige elu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei, pealkiri võib eksitav olla, aga :

Teinud jõusaali kaks aastat. Näen enam-vähem samasugune välja, kaalun nüüd 2 kg rohkem, kuid tulemused on enda arvates väga head.

Treenin rinnalt rohkem kui oma kehakaaluga, kükin kehakaal + 25kg ja muud näitajad samma kanti :).

Naljakas, et mass ei taha tulla, kuid olemasolevad lihased on saavutanud päris hea toonuse.

Kaal 80 Pikus 192

Minule isiklikult jääb su rahulolu põhjus küll täiesti arusaamatuks ...

Aga kui inime ise rahul on,siis on kõik hästi,, :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
80 kg 192 kohta on väga vähe :rolleyes: ma olen norm kehakaalust tublisti all. ideaalne oleks 86-88 kg

Kirjutan kava lihtsustatult lahti, aega ei ole , Eurovisioon käib :)

1 päev

Rind 3 harjutust

Õlg 4 harjutust

Selg 4 harjutust

kõht jne

2. päev

Triits 3 harj

Biits 3 harj

jalad 5 harj

kõht jne

3-4 korda nädalas trennis

rasvaprotsent on väga madal. ei ole lasknud küll mõõta, või kui olen, ei mäleta, kuid kui kõik lihased äste välja joonistuvad ning absull pekki kusagil ei tunnista, siis minu melest võiks ta madal olla ;)

Nautige elu!

Treeningkava ei ole ka suurem asi ja selle taga on areng kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jätame õnneseene nüüd kõik rahule. Inimene tahtis meile teada anda, et tal on kõik O ja K. Tehku kuidas meeldib ja söögu mis maitseb, peamine, et väiksematele liiga ei tee. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×