Jump to content
TreenivAmbur

Suitsust loobumine

Recommended Posts

Mina arvan et üks mõistlikum lahendus oleks veel selline kui suitsetamist maha jätta.Esiteks kui paikka on pandud see päev mil peaks olema esimene suitsuvaba päev siis peaks paikka panema ka söögikorrad et siis kasvõi täpselt kella pealt arvestades oma eelnevat toitumisharjumusi ja tulevasi.Söögikordi kas siis väheneb või lisandub aga kogus võiks olla väiksem........et just keha harjuks nälja tundega(väikse nälja tundega).Tean et selline süsteem peaks töötama ja seda järgides ei tohiks küll liiga palju kilosid juurde tulla.Söögikorrad on tähtsad ja söögi kogused.

Olenevalt inimesest võib osadele ikkagi tahest tahtmata tulla mõned lisakilod esimese kuuga aga kui hoiad mingisugustki söögi tempot siis neid ei tule vähemalt 10 ega 15 vaid ehk 1-3 max.Peale seda on kergem ja siis on juba enda teha kuidas juurde või maha võtta kilosid.

AAAA ja see suurem nälja tunne suitsetamise maha jätmise järel peaks kestma umbes nädal mitte kindlasti väga palju rohkem.Söögiisule ei saa järgi anda sest sellel juhul see ainult kasvab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen suitsetanud nüüd aasta ja olen ka maha jätnud 2 kuuks.Ja kui aus olla siis ma ei näe mingit raskust inimesel maha jätta kui tal tõsiselt see soov on.

Lihtsalt tuleb jätta päevapealt maha , kuigi ma tegin endaga n.ö kokkuleppe et alates taipoksi trennist suitsu tegema ei hakka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen suitsetanud nüüd aasta ja olen ka maha jätnud 2 kuuks.Ja kui aus olla siis ma ei näe mingit raskust inimesel maha jätta kui tal tõsiselt see soov on.

Lihtsalt tuleb jätta päevapealt maha , kuigi ma tegin endaga n.ö kokkuleppe et alates taipoksi trennist suitsu tegema ei hakka.

Eks see loobumine sõltub inimesest ja ka sellest kui pikalt inimene ennast selle nikotiiniga on mürgitanud. Siin on ju suur vahe, kas tegelased on 1 aasta seda mürgipulka imenud või 10 aastat. Eks see üks suur loll sõltuvus ja harjumus on ning mõnel lihtsam, teistel raskem järgi jätta. Sama on ju ka dieediga :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see loobumine sõltub inimesest ja ka sellest kui pikalt inimene ennast selle nikotiiniga on mürgitanud. Siin on ju suur vahe, kas tegelased on 1 aasta seda mürgipulka imenud või 10 aastat.

Mul tuttav oli teinud ~15a, ja jättis maha päeva pealt. Praegu ligi 6a möödas, siiamaani ei tee ega taha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahe kuuga 6kg lihast on väga küsitav ...seda ei saa mehed ka aastaga..

Noor organism areneb palju kiiremini!! Kui veel korralikult süüa ja treenida siis tulevad korralikud tulemused. Muidugi ei tule iga kuu 2kg lihast juurde:D:D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See mahajätmine on suuresti individuaalne, ise ma ei usu eriti nendesse plaastritesse ja huinjakkidesse

Plaastriga (vähemalt minu puhul) selline teema, et aitas näljatunnet kontrolli all hoida, muud efekti ei tuvastanud :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik puhas lihas, vaevalt :blink:

Vaevalt?

Alustasin 59 kilosena :huh: ,ikka suht kont 180 cm pikkuse poisi kohta.Alustasin aprilli alguses ,diiedile(lõpetasin massi kasvatamise) läksin juuni alguses.2 kuuga arenesin rinnalt surumises 40lt 75le.

Enne diieti kaalusin 70 kg, ,pärast 67.Hea pool on see et mul on kiire ainevahetus ka lisaks.

Tahtmist oli palju ja nii saavutasingi pmts vormi mis tahtsin.

Mingeid gainereid ega midagi sellist ei tarvitanud.

Muudetud kasutaja Mr Fox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt?

Alustasin 59 kilosena :blink: ,ikka suht kont 180 cm pikkuse poisi kohta.Alustasin aprilli alguses ,diiedile(lõpetasin massi kasvatamise) läksin juuni alguses.2 kuuga arenesin rinnalt surumises 40lt 75le.

Enne diieti kaalusin 70 kg, ,pärast 67.Hea pool on see et mul on kiire ainevahetus ka lisaks.

Tahtmist oli palju ja nii saavutasingi pmts vormi mis tahtsin.

Mingeid gainereid ega midagi sellist ei tarvitanud.

Ma ei usu et sa 2 kuuga puhast lihtast 7 kilo juurde said! UNREAL

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lähen võtan varsti sõbra juurest pildid mingi paar tükki sai tehtud pärast diieti. 6-7 kilo , jah.

No pic, no proof. Muidu lihtsalt kõvatamine.

Aga päris puhas ei ole ma ka. Vahest ikka väga isu siis saab mokatubakat panna ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siit-sealt on meelde jäänud, et mingi loogika oli, et nikotiini tapmiseks* kulutab keha palju energiat ehk kaloreid, ja maha jättes siis enam ei kulutata neid kaloreid ja isik paisubki seetõttu- see loogika ei tundu praktiliselt küll tõene olevat minu peal. Söön normaalselt samas koguses toitu, mida ka ennem sõin minuarvates. Üks erinevus on jah, söön liha vähem, kuid see-eest söön süsivesikuid nüüd rohkem, kaloraash ikka samas kandis minumeelest. Ja peegelpilt näitab hetkel samat seisu mis ka poolteist kuud tagasi, kui suitsetamise lõpetasin. Enda puhul ütleksin, et suitsetamine kaalu ei tõsta. Kui hakkaksin toidukordadel ülesööma ja sealhulgas pudinaid lisama menüüsse, siis vast tõuseks kaal küll praegu, aga see ei ole ju seotud kuidagi suitsetamisega, ses suhtes ei usuks seda nikotiini-põletamise teooriat, mida olen kuulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin mõned rääkisid, et operatsiooniga läks suitsu isu ära, mul üks opp vahepeal oli siis üles ärgates esimene asi oli, et tahaks suitsu teha :rolleyes:

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millega te maha jätsite, puhta tahtejõu või mingi abivahendiga?

Ise tahaks ka maha jätta, kuna raha läheb ja riided/näpud kipuvad suitsuhaisu hästi üles võtma, samas endale meeldib jubedalt teha, et raske...raske....

Siin mõned rääkisid, et operatsiooniga läks suitsu isu ära, mul üks opp vahepeal oi siis üles ärgates esimene asi oli, et tahaks suitsu teha :rolleyes:

Selel suitsuga on vaja läbi teha mõned murdumised* ma arvan, seejärel on kindel, et oled tugev, see murdumiste ahel on selline umbes:

1. esimene ööpäev suitsuta. Kõige kergem miilikivi.

2. kolmas ööpäev suitsuta. Kõige raskem miilikivi.

3. esimene reede suitsuta. Mõõdukalt raske.

4. esimene pidu suitsuta. Mõõdukalt raske.

5. esimene suurem stressi tekitav sündmus (töökoha kaotus, elukaaslasega tugevam tüli, porilombilombi vesi kraevahele möödasõitja poolt vms). Mõõdukalt raske.

6. mõni muu sündmus, mida oled harjunud suitsuga veetma (kinost tulek, või palgapäev vms). Mõõkult rakse.

Et igaühel sedalaadi nimistu on veidi erinev ilmselt, aga sinnakanti ta kipub, et tuleb mingi 5-6 punkti vastu pidada, need juhtuvad enamasti 1 kuu jooksul. Seejärel pole nagu enam ohtu minumeelest. Kõik need punktid tekitavad stressi, ja igaühele erineva hulga stressi, näiteks süstivale narkomaanile on palgapäev kõige fataalsem ilmselt, ta tiksub nagu tavaline sõltuvusest vabanenud inimene mitu kuud puhtalt ära, niipea aga kui saab doosi jaoks finantsi palga näol, on stress saja peal, ja jalad viivad ta doosi müüja juurde, sedalaadi inimesi olen näinud, et siis, igaühel on need punktid erinevad, meenutagem siinkohal, et paksukeste saates ju tehti lahutus viimati, ja seejärel abi-elu ettepanek, need on punkti nr 5 alla, ja need tundusid olema päris tugevad stressorid tollele pekisõltlasele, koheselt pandi pekk lauale, peekon või valge pekk, ei mäletagi, söödi mõlema suu poolega.

Ma soovitaks panna kirja mingi 10 punkti omale, mis tekitavad suitsetamise vajadust sulle kõige rohkem. Siis võiks hakata neid punkte tehislikult haldama kuidagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×