Jump to content
noPAINnoGAIN

EUROVISIOON 2009

Recommended Posts

'uvitav seltskond meil siin :

käivad solaariumis,treenivad peegli ees;lisaks vaatavad veel ka Eurovisiooni ..., :rolleyes:

Et nagu vihjad millegile? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heh kas mõni sinu gayst UK-s elav sõber ütles sulle seda ? Või kust kohast üldse nii lolli jutu võtsid

Briti meedia kajastab seda uudist juba aastaid, viimati kuulsin 1-2a tagasi, rohkem selle labuga seonduvaid uudiseid ei vaata/loe/kuula.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
viimati kuulsin 1-2a tagasi, rohkem selle labuga seonduvaid uudiseid ei vaata/loe/kuula.

Teeb see Sinust parema inimese?

Kuniks oma huvidega/meelelahutusega teistele liiga ei tehta, ei tohiks ju midagi katki olla ja andku igaüks minna nii kuis soovib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
'uvitav seltskond meil siin :

käivad solaariumis,treenivad peegli ees;lisaks vaatavad veel ka Eurovisiooni ..., :)

Mis peeglil viga, treenides peegli ees näed sa kas sooritad harjutuse õigesti.... ;)

Või mix, siis jõusaalides peeglid on???????? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tule taevas appi. Inimkond on ikka täiesti lolliks läinud. Eurovisiooni võistlust võivad ka ainult juba peded vaadata :rolleyes: Inimesed peaks vähem mõtlema ja mulisema siis ehk oleks neil lihtasam elada. Nüüd aga paluks mitte peegli ees treenivad, mitte EUROVISIOONI vaatavad ja mitte solaariumis käivad vasakule poole. Soolariumis käivad, peegli ees treenivad ja EOUROVISIOONI vaatavad pepupoisid paremale poole. Nüüd peaks kõik korras olema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inglismaal on minuarust palju puupäid :)

Timo, ausalt, who gives a shhh....t, ma pole siin kedagi ei pedeks ega vanuriks nimetanud, pigem mu esimene post tootas minu enda vastu, aga osad kohe kuidagi ei jaga matsu lahti :rolleyes:

Happy EUROVISION song contest, k6igile fannidele!

PIIIIIS ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Timo, ausalt, who gives a shhh....t, ma pole siin kedagi ei pedeks ega vanuriks nimetanud, pigem mu esimene post tootas minu enda vastu, aga osad kohe kuidagi ei jaga matsu lahti :rolleyes:

Happy EUROVISION song contest, k6igile fannidele!

PIIIIIS :P

Ma ei pidanud muidu silmas sind..:) Üldse Meedia kajastab sellist lollust ja need teadlased...neist pole üldse mõtet rääkida ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei pidanud muidu silmas sind..:rolleyes: Üldse Meedia kajastab sellist lollust ja need teadlased...neist pole üldse mõtet rääkida :)

Ei arvanudki seda duud, aga siin teemas on paar puupead ikka ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Super hea, et Eesti ei võitnud. Muidu oleks hakatud jälle riigi eelarvest kärpeid tegema, et korraldamiseks raha saada.

Oleks kõik palgad kukkunud veel 10% ja maksud tõusnud.

Aga muidu. Mõttetu üritus, mis meie elusid kuidagi ei muuda (v.a. ainult võidu puhul teeb riiki vaesemaks.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Super hea, et Eesti ei võitnud. Muidu oleks hakatud jälle riigi eelarvest kärpeid tegema, et korraldamiseks raha saada.

Oleks kõik palgad kukkunud veel 10% ja maksud tõusnud.

Aga muidu. Mõttetu üritus, mis meie elusid kuidagi ei muuda (v.a. ainult võidu puhul teeb riiki vaesemaks.)

Küll sa oled alles positiivne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma v6tan siis Eesti pension2ride poolt s6na :)

Mul on muusika suhtes oma testimissysteem, kui pisaraid ei tule...siis ei ole hea :rolleyes: Kuid ma pean tunnistama, et ma nutan kontserditel ysna tihti... ys sai ka seekord pisaraid valatud.

Venemaa lugu v6ttis mul kananaha ihule, mis on v2ga positiivne n2itaja. Kahju, et ta rohkem punkte ei saanud. Ma ei m6ista, kuidas meie reporterid ei jaganud 2ra, et see suures plaanis laulja n2gu... oli n8 moondatud n2gu, mitte originaal.

Tyrgi j2ttis mu kylmaks, kuidagi tehtud ja ebausutav. Positiivsena meenub mulle see meestantsija...

Norra "rokkis t2iega", igati viis esitus ja poisist 8hkus sajaga sharmi. Loodan, et tal j2tkub seda vahetust ka edaspidi.

Veel meeldis mulle Iisrael. Mitte nende refr22niosa...There Must Be Another Way...vaid vahepealne harmoonia...mmm.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei mõista seda Norra võitu...ja veel sellise eduga..

Laul oli lihtne ning midagi erilist seal polnud. Tavaline nämmutamine..

Enamus eurovisiooni vaatajaid on naised (imo), tüüp läks enda lauluga lihtsalt naistele niivõrd peale :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×