Jump to content
noPAINnoGAIN

EUROVISIOON 2009

Recommended Posts

Eesti laul kõlas kuidagi igavalt. Võib-olla sellepärast, et seda kuuleb koguaeg igalpool aga jättis külmaks kahjuks see esinemine.

Nii ilus tüdruk laulab ja sind jätab külmaks,wierdo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panin juba telefoni meeldetuletuse, sest poolfinaalid magasin maha. :)

Pöialt hoian ikka Eestile, kuidas siis muidu.

Kardan, et esikümnest jääme välja. (Kuidagi igav lugu ja mitte eriti meeldejääv)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesti laul kõlas kuidagi igavalt. Võib-olla sellepärast, et seda kuuleb koguaeg igalpool aga jättis külmaks kahjuks see esinemine.

Noja mind on ka viimased aastad Eurovisioon külmaks jätnud, aga kuna see aasta finaali saime on jälle huvitav jälgida :)

Nii ilus tüdruk laulab ja sind jätab külmaks,wierdo

Äkki on vale juuksevärv :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle selleaastane Eesti eurolaul meeldib. Täiesti normaalne pala, nagu polekski eurolaul. Eks live esitlusel ja stuudios lindistatud versioonil võib vahe sees olla. Ma ei tea, kuidas meil finaalis läheb, sest Rändajad pole piisavalt imal laul võitmiseks, aga vahet pole, sest veelkord-laul iseenesest on hea ja esitaja on ka sümpaatne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle ka meie laul ja esitajad täitsa meeldivad. Ja jube tore, et finaali pääses :D .

Aga mulle tundus nende teiste palaganide kõrval (tantsijad, ronijad, võimlejad) meie esitus kuidagi staatiline, seisev. Jääb üle loota, et see on eristumise võti :) .

Muudetud kasutaja FG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt ma ei tea, see Eurovisioon on alati üks paras tsirkus olnud. Polegi nagu enam midagi vaadata ega kuulata. See rändajate lugu on eestis juba nii ära leierdatud ja meloodiliselt vaene, et on minu jaoks juba häirivaks muutunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii ilus tüdruk laulab ja sind jätab külmaks,wierdo

Ilus oli tüdruk küll, aga lugu on tõesti igav, isegi minu jaoks kes seda lugu 4 korda vist kuulis :) Võitmine on ka maru Geograafiliseks läinud...ehk siis ei võida lood vaid see kellel kõige rohkem naaberriike :D Tšuktsid koos igalpool...

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilus oli tüdruk küll, aga lugu on tõesti igav, isegi minu jaoks kes seda lugu 4 korda vist kuulis :) Võitmine on ka maru Geograafiliseks läinud...ehk siis ei võida lood vaid see kellel kõige rohkem naaberriike :D Tšuktsid koos igalpool...

Midagi geograafilist siin ei ole see aasta enam, iga riigi hääled koosnevad 50% rahva valikust ning 50% žürii valikust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just, meie ei ole UK!

Mis mulle eriti meeldib selle aasta loo juures, et see on EESTI KEELES!! Hoian pöialt ja loodan, et läheb hästi. Tore, et finaali lõpuks ka saime.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Midagi geograafilist siin ei ole see aasta enam, iga riigi hääled koosnevad 50% rahva valikust ning 50% žürii valikust.

Geograafiline on ta sellegipoolest, mingil määral vähem lihtsalt :)

Aga eesti laul meeldib mulle küll, pole siuke eurovisioonilikult jama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Geograafiline on ta sellegipoolest, mingil määral vähem lihtsalt :)

Aga eesti laul meeldib mulle küll, pole siuke eurovisioonilikult jama.

Eks ikka kui võrdluses on 2 laulu,mis on mõlemad head,ühte esitab naaberriik ja teist mõni muu,siis ikka valitakse naaberriigi laul.

Muudetud kasutaja Cobrita poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

'uvitav seltskond meil siin :

käivad solaariumis,treenivad peegli ees;lisaks vaatavad veel ka Eurovisiooni ..., :)

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×