Jump to content
allar23

kõhulihased yletreening?

Recommended Posts

oskab keegi õelda kas kõhulihaseid tasub igapäev pumbata voi vajavad nad samamoodi puhkust nagu rinnalihasedgi et kasvada ?

Loomulikult vajavad kõhulihased ka puhkus, treeni need parem kaks korda nädalas korralikult läbi ja saavutad parema tulemuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
samas ma teen 3 x nädalas kõhulihaseid... :) Tulemus suhteliselt hea :D

Samas Imre Vähi teeb vähemalt 4x nädalas ja tulemus veel parem. Kõik ju oleneb mahust ja treenitusest, algajal pole vaja teha nii palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean küll, et ületreening halb ja puha, aga mis siis otseselt saab kui algaja kõhtu liigselt treenib?

Ei tule tulemust või võib asi karmimaks minna?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tean küll, et ületreening halb ja puha, aga mis siis otseselt saab kui algaja kõhtu liigselt treenib?

Ei tule tulemust või võib asi karmimaks minna?

Kui aint kõhtu teha laksid, siis keerad omal selja peagi tuksi... liigsest piimhappest on naerda ja end liigutada ka muidugi valus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naerda ja liigutada on mul koguaeg valus kui olen natukene kõhule pinget avaldanud,ja see sp et kõht ei ole mul just kõige tugevam kuigi peaks seda hakkama korralikult treenima sest see mõjutab üsna palju ja ka naistele rannas meeldib see.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naerda ja liigutada on mul koguaeg valus kui olen natukene kõhule pinget avaldanud,ja see sp et kõht ei ole mul just kõige tugevam kuigi peaks seda hakkama korralikult treenima sest see mõjutab üsna palju ja ka naistele rannas meeldib see.

Kes kellejaoks treenib. :rolleyes:

Ise arvan, et sixpacki visuaalne olemasolu pole niivõrd tähtis kui ilusad õlad, selg ja rind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×