Jump to content
MWEchamp

Kättemaksu Kontor

Recommended Posts

Otile löödi mitu korda haamriga pähe....

tuli meelde pronksi tänava lugu...

Aga see jorss kes selle naisega vahekorras oli ei olnud ju kulturist... mul tekkis hoopis küsimus kas ta oli üldse kunagi jõusaalis käinud.???

See oli ju suvaline tüüp tänavalt. :)

Tegemist on teleseriaaliga, seega võib neid teisi "jorsse" (ma saan aru, et antud juhul pidasid silmas Veikko Tääri), kes polnud kulturistid, kutsuda näitlejateks. Selles mõttes olid pigem kulturistid need "suvalised tüübid tänavalt" :)

PS. Keegi koksi pani kirja, tundus huvitav? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga see jorss kes selle naisega vahekorras oli ei olnud ju kulturist... mul tekkis hoopis küsimus kas ta oli üldse kunagi jõusaalis käinud.???

See oli ju suvaline tüüp tänavalt. :)

Täär on vist tegelikult Eesti näitlejatest parima füüsilise vormiga. Kulturist küll ei ole, aga õige nurga alt filmides petab nii enam vähem ära.

Koom koht oli veel see, kus Tääri tegelaskuju (tõsine kulturist :) ) uhas jagade hargitamise masinaga trenni teha ja rääkis ise juurde, et kus on alles hea harjutus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See näitetöö on kõik õpitud läbi filmi vaatamise "Halastamatu &Komprmissitu", nii et kes tahab saada näitlejaks, peab kindlasti selle filmi ära vaatama :D

ABSOLUUTSELT. Korra juba Hollywoodi staaridega ühes filmis mänginud, asi kodumaises seebis siis kohalikke PRO-sid üle mängida.

Aga veel teemast. Lihahaamriga inimest tapma minna on ikka üks julge ettevõtmine. :) Peab ikka väga täpselt oskama lüüa, et kohe pildi eest võtaks, vältimaks rünnaku enda vastu pöördumist. Krt, ega see kolp nüüd mingi munakoor pole. :)

Aga nuh, krimikomöödiaks hea küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Moross jättis küll sellise ullikese mulje - vaatas vähe ringi ja vaikis kogu aeg ning tundus, et ei saa millestki aru :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Moross jättis küll sellise ullikese mulje - vaatas vähe ringi ja vaikis kogu aeg ning tundus, et ei saa millestki aru :)

Jah... tema oleks võinud hoopis daamiga vahekorras olla ja kulturistide mainet tõsta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina imestasin selle vanema näitleja (spordiklubi omanik vm) hea vormi üle, käsi punnitas ikka korralikult.

Muidu hea naljahõnguline osa.

Jutud kulturistide impontetsusest on kõvasti ülepaisutatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina imestasin selle vanema näitleja (spordiklubi omanik vm) hea vormi üle, käsi punnitas ikka korralikult.

Muidu hea naljahõnguline osa.

Jutud kulturistide impontetsusest on kõvasti ülepaisutatud.

See vanem inimene oli ja on Ahti Puudersell, vanust 45 ja treenib üsna korrapäraselt meie klubis Pärnus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis selliseid kirjasid hakkas mulle kohe tulema:

autor maario-martti [vasta kirjale]- [teie kirjavahetus]

kellele vendv

saadetud 21.05.2009 - 22:53anna spämmist teada

loetud -

vastatud -

ma nägin sind telekas saates kätemaksukontor

autor -fy- [vasta kirjale]- [teie kirjavahetus]

kellele vendv

saadetud 21.05.2009 - 22:10anna spämmist teada

loetud -

vastatud -

on ta pärisled surnud?

22:10 saabunud kiri on järg sellele üllitisele, kus noor inimene tundis huvi, kas Ott tapeti ära.

:)

Ott on surnud, elagu Ott! :)

T2nud lingi eest...sain mina ka teada, mis toimub telemaastikul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah... tema oleks võinud hoopis daamiga vahekorras olla ja kulturistide mainet tõsta.

Ja kus sa seda vahekorda nii nägid? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mõtlen seda, et kulturiste oleks võinud ROHKEM kasutada kui saate teema selline.....

Seda minagi, saal oli ju täiesti tühi (va stseen, kus Ott pidigi öösel treenima ja sai oma võtmetega sisse)... tavaolukorras käib seal ju päris palju suuri inimesi ja vaatamata hommikusele võtteajale oleks saanud etteteatamisega täitsa mõnusa pundi kokku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×