Jump to content
kristen106

pikk pidu!

Recommended Posts

ei propageeri alkoholi liig tarbimist ja mainin et alkoholi liigtarbimine on siiski tervisele kahjulik! nimelt selline jutt ,et olen teinud juba mõnda aega fitnessi lehel olevat Kiivikase 5-eks jaotatud kava ja olen ka samal ajal dieedil (alakaloraazis). Nüüd aga on tulemas 4 päevane koolilõpetamise tripp mis kindlasti kaasab endaga neil päevil suured kogused alkoholi (üldjoontes eelistan sporti alkoholile aga seal tahaks ikka korralikult pidu panna :) ) ja sellega kaasneb küsimus: Kas oleks õige kui ma päeval käiksin tegemas nö pohmelli jooksu et mitte oma dieeti väga sassi lüüa? Plaanin lisaks tarbida mg ja ca tablette kuna alkohol ju viib neid välja ja hommikul juua alco stopi , et päev algaks kohe terve olemisega(olen ennem proovinud seda võlujooki ja tegi paremaks küll) kuna pidutsedes ajataju ei pruugi olla sama siis mugavuse mõttes kasutan proteiini batoonikesi et oma valgu tarbimine normaalsena hoida (samuti grill kana). Paluks mitte halvustavaid kommentaare laus karsklastelt postitada kuna ise suhtun ellu laia haardeliselt (tuleb teha kõike)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei propageeri alkoholi liig tarbimist ja mainin et alkoholi liigtarbimine on siiski tervisele kahjulik! nimelt selline jutt ,et olen teinud juba mõnda aega fitnessi lehel olevat Kiivikase 5-eks jaotatud kava ja olen ka samal ajal dieedil (alakaloraazis). Nüüd aga on tulemas 4 päevane koolilõpetamise tripp mis kindlasti kaasab endaga neil päevil suured kogused alkoholi (üldjoontes eelistan sporti alkoholile aga seal tahaks ikka korralikult pidu panna :) ) ja sellega kaasneb küsimus: Kas oleks õige kui ma päeval käiksin tegemas nö pohmelli jooksu et mitte oma dieeti väga sassi lüüa? Plaanin lisaks tarbida mg ja ca tablette kuna alkohol ju viib neid välja ja hommikul juua alco stopi , et päev algaks kohe terve olemisega(olen ennem proovinud seda võlujooki ja tegi paremaks küll) kuna pidutsedes ajataju ei pruugi olla sama siis mugavuse mõttes kasutan proteiini batoonikesi et oma valgu tarbimine normaalsena hoida (samuti grill kana). Paluks mitte halvustavaid kommentaare laus karsklastelt postitada kuna ise suhtun ellu laia haardeliselt (tuleb teha kõike)

Laiahaardelise ellusuhtumise juures ei tasu selliste muredele liialt tähelepanu pöörata. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dziises! Ega sa ju mitmenädalasesse tsüklisse ennast ei tõmba! Ära põe ja arvesta sellega, et kooli lõpetatakse elus üks kord, trenni jõuad rahmida küll ja rohkem kui ainult huvi ja püsivust on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea, et sa oma toitumist ega trenni unusta.

Ega see väike pidu nüüd su eesmärkide saavutamisele tagasilööki küll anna.

Tarbi mõõdukalt.

šampus viinaga. Kustud kiiresti ja ei tarbi koguseliselt palju alkoholi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu kui võtta arvesse numbreid( kaloreid) siis kõige mõtekam jooksmine oleks järgneval päeval vast kõrgel pulsisagedusel kuna alkohol annab ju palju süsivesikuid ja nö laeb mu glükogeeni varud üle :) ? olen ma õigel teel või sean end ohtu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev peale joomat tahad pohmellis peaga kõrge pulsiga joosta? Nagu juba eelnevad on öelnud, lõpeta selle üle muretsemine ja naudi kooli lõpetamist, kõik võivad ja isegi peavad vahepeal rihma lõdvaks laskma, muskel stressis ei kasva. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidu kui võtta arvesse numbreid( kaloreid) siis kõige mõtekam jooksmine oleks järgneval päeval vast kõrgel pulsisagedusel kuna alkohol annab ju palju süsivesikuid ja nö laeb mu glükogeeni varud üle :) ? olen ma õigel teel või sean end ohtu?

Tõesti... Ma ei mõista, et miks sa üldse sellest probleemi teed. See mõni päev kõrget kaloritarbimist sulle nüüd küll liiga ei tee.

Pigem peaks muretsema selle üle, mida alkohol lihaste ja organismiga teeb.

Ei ole küll väga kursis sellega aga loogiline, et midagi head ta ei tee :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul näiteks 5-päevane kehv toitumine ja liigne alkohol tõmbasid tulemused alla paariks kuuks.

Miks pidutsemine t2hendab alkoholi tarbimist?

Minu kursavennad harjusid ysna ruttu, et ma alkoholi ei tarbi, ega see ei t2henda veel peol tropi m2ngimist. Olid veel l6ppkokkuv6ttes t2nulikud, et ma neid alko tarvitamise k6rvalt ka liikuma ajasin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nagu öeldud, ära põe. koolilõppu tuleb ette vaid kord elus ja kui see tähendab neljapäevast trippi alkotarbimisega, millest sa ilma ei taha jääda, siis teegi seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks pidutsemine t2hendab alkoholi tarbimist?

Minu kursavennad harjusid ysna ruttu, et ma alkoholi ei tarbi, ega see ei t2henda veel peol tropi m2ngimist. Olid veel l6ppkokkuv6ttes t2nulikud, et ma neid alko tarvitamise k6rvalt ka liikuma ajasin.

Ta ju spetsiaalselt ütles, et karsklased ei hakkaks sõna võtma!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paluks mitte halvustavaid kommentaare laus karsklastelt postitada kuna ise suhtun ellu laia haardeliselt (tuleb teha kõike)

Ah et suhtud ellu laia haardeliselt, ;)

Et tuleb teha kõike ....

tapmine,vägistamine,röövimine kaasa arvatud?

:D

Ja nende postitused,kelle arvamus on sinu omast erinev,keelad ära ...

Ikka vää-äga laia haardeliselt paned, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah et suhtud ellu laia haardeliselt, ;)

Et tuleb teha kõike ....

tapmine,vägistamine,röövimine kaasa arvatud?

:D

Ja nende postitused,kelle arvamus on sinu omast erinev,keelad ära ...

Ikka vää-äga laia haardeliselt paned, :)

Appi ,ega ta ei mõelnud nii ma usun, ma arvan et ta mõtles et elus tuleb kõike head proovida ja lõbutseda noorelt ära oma lõbustused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et vöta mönuga ja ära pabista nende nn. tagajärgede pärast. Toituda saad endiselt enam-vähem korralikult. Ei usu mina päris ausalt, et nüüd 4-5 päevane klassiekskursioon suurema koguse alkoholi tarbimisega kohe mitmeks kuuks vormi peesse keerab. Inimesed on muidugi ka erinevad. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Appi ,ega ta ei mõelnud nii ma usun, ma arvan et ta mõtles et elus tuleb kõike head proovida ja lõbutseda noorelt ära oma lõbustused.

ja siis hiljem kahetsed vb ,et nii moodi lõbutsesid ?? :)

hea on lai mõiste ;D

aga alati võib aastas paar päeva vabalt võtta ;D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Appi ,ega ta ei mõelnud nii ma usun, ma arvan et ta mõtles et elus tuleb kõike head proovida ja lõbutseda noorelt ära oma lõbustused.

Ka mina arvan sama,

aga vaat mis tglt välja tuli, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah et suhtud ellu laia haardeliselt, ;)

Et tuleb teha kõike ....

tapmine,vägistamine,röövimine kaasa arvatud?

:D

Ja nende postitused,kelle arvamus on sinu omast erinev,keelad ära ...

Ikka vää-äga laia haardeliselt paned, :)

Ilmselgelt oled väga äärmuslik vend.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaasi, et Sa kohe järgmine päev trenni ei lähe ja kaotatud trenni tagasi tegema ei hakka. Võta veel paar vaba päeva, kus vb käid ainult jooksmas ja puhka ennast korralikult välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja siis hiljem kahetsed vb ,et nii moodi lõbutsesid ?? :)

hea on lai mõiste ;D

aga alati võib aastas paar päeva vabalt võtta ;D

Kujuta ette enda elu nii, et sa ei võta kunagi riski teha asju, mida sa KORD EHK KUNAGI TULEVIKUS PENSIONÄRINA kahetseda võid, how cool is that.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks pidutsemine t2hendab alkoholi tarbimist?

Minu kursavennad harjusid ysna ruttu, et ma alkoholi ei tarbi, ega see ei t2henda veel peol tropi m2ngimist. Olid veel l6ppkokkuv6ttes t2nulikud, et ma neid alko tarvitamise k6rvalt ka liikuma ajasin.

Kas siis ilma alkoholita on ka võimalik pidutseda? :D Ära jama! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks pidutsemine t2hendab alkoholi tarbimist?

Minu kursavennad harjusid ysna ruttu, et ma alkoholi ei tarbi, ega see ei t2henda veel peol tropi m2ngimist. Olid veel l6ppkokkuv6ttes t2nulikud, et ma neid alko tarvitamise k6rvalt ka liikuma ajasin.

See ei olnud pidu ja alkoholi ei olnud NII palju. Lihtsalt oli seda rohkem, kui ma tavaliselt tarbin. Ja viis tulemused väga märgatavalt alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu eelpool öeldud, joo rahulikult nii palju kui tahad, puhka ja unusta trenn mõneks päevaks. Sa pole ju tippsportlane, elu on ka vaja nautida.

daemoniumi ignoreeri (no offence intended), ta ongi selline radikaalse suhtumisega.

Muudetud kasutaja daman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×