Jump to content
Aile

Meestetüübid, kellest kaarega mööda käia!

Recommended Posts

Ei ole mõttet arvustada teisi riietuse osas. Püüelgem' pigem sellise vaba ühiskonna poole, näiteks võiks tuua Rootsi - riietumisstiilid on inimestel seinast-seina, aga see ei lähe kellegile korda. Las kannavad, mida tahavad kuni see ei kaldu väga ekstreemsustesse ega riiva etiketti. Oluline on ju siiski, et endal mugav oleks. Kellele meeldib tänavapildis märkamatuks jääda, kellele meeldib juba kaugelt silma torgata.

Maitse asi muidugi ning oma arvamuse avaldamine on meie riigis igati lubatud.

Arvan siiski, et enamus inimesi põlgab dresse, sest meenub kohe keegi tüüpiline oss, kes ei ole just kõige sõbralikumate kavatsustega.

Öeldakse ju ka, et müts meest ei riku. Kuid jah, vastupidine on täiesti võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kanname mehega suht palju ikka dresse- koeraga jalutamas käies, oma aias või sõprade juures grillimas, marsuudil trenn- pood ja kuna mulle õudselt meeldib palju jala käia, siis näiteks kui tahan vanematele külla minna, kes elavad viie kilomeetri kaugusel ja meid ühendab põhimõtteliselt jalgrattatee, panen ka siis enamasti dressi selga. Loomulikult peab dress olema ilus. Kontoris, kohtumistel, linnapeal käies jne... on loogiline, et soliidne riie seljas. Minu mees on selles suhtes mõnus, et ta teab ise täpselt, kus midagi sobib kanda, oskab väga hästi omale ise riideid osta, ütleme nii, et ka 70% minu riietest on ka tema ostetud ja valitud ilma et mina juures oleks olnud. Et siis teema juurde tulles- meestetüüpidega, kellest kaugelt mööda käia on nii, et minuarust väga liigitada ei saagi, Mina vaataks emsalt ikka väljanägemist- kui on näha et inimene oma välimuse üldse eest ei hoolitse(räpakas riietus, rasvased juuksed jne...), siis pole temaga mõtet mingit tegemist teha, sest kui ta endast lugu ei pea, milline ta siis veel teise inimesega on. Ja kui väljanägemine ok, võib juba juttu tegema minna ja eks siis mõne aja pärast selgub, kas on sellist tüüpi, et peaks kohe minema jooksma või on lootust, et tegu on normaalse ja toreda inimesega :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hmm... no loll mees on kõige suurem nuhtlus... :(

N6us! Selles osas on surve meessoole t6esti suurem.

Riietus...v2ga raske on maailma maastaabis klassifitseerida riietuse j2rgi ja fassaad j22b alati ainult fassaadiks.

US is n2iteks ei ole v6imalik klassifitseerida riietuse j2rgi.

Kohutav minu arvates, kui inimesed raiskavad liiga suure osa oma sissetulekutest riiete peale... :o

...kui nyyd m6telda, kui palju me t6esti vajame??? uusi jn8 "moodsaid". Mood on positiivne n2htus senikaua, kuni seda v6ib nimetada kunstiks. Ys...vanaema tehtud kampsun on tuhandeid kordi v22rtuslikum riietusese, kui miski hilp...Jube, kui mood muudetakse vormiriietuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise kanname mehega suht palju ikka dresse- koeraga jalutamas käies, oma aias või sõprade juures grillimas, marsuudil trenn- pood ja kuna mulle õudselt meeldib palju jala käia, siis näiteks kui tahan vanematele külla minna, kes elavad viie kilomeetri kaugusel ja meid ühendab põhimõtteliselt jalgrattatee, panen ka siis enamasti dressi selga. Loomulikult peab dress olema ilus. Kontoris, kohtumistel, linnapeal käies jne... on loogiline, et soliidne riie seljas. Minu mees on selles suhtes mõnus, et ta teab ise täpselt, kus midagi sobib kanda, oskab väga hästi omale ise riideid osta, ütleme nii, et ka 70% minu riietest on ka tema ostetud ja valitud ilma et mina juures oleks olnud. Et siis teema juurde tulles- meestetüüpidega, kellest kaugelt mööda käia on nii, et minuarust väga liigitada ei saagi, Mina vaataks emsalt ikka väljanägemist- kui on näha et inimene oma välimuse üldse eest ei hoolitse(räpakas riietus, rasvased juuksed jne...), siis pole temaga mõtet mingit tegemist teha, sest kui ta endast lugu ei pea, milline ta siis veel teise inimesega on. Ja kui väljanägemine ok, võib juba juttu tegema minna ja eks siis mõne aja pärast selgub, kas on sellist tüüpi, et peaks kohe minema jooksma või on lootust, et tegu on normaalse ja toreda inimesega :o

queer eye for a straight guy :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
By the way- ka väga mehine mees võib olla hea shoppaja ja stiilinõuandja naisle :o ...

mhm...minu mees

Kuid tema jaoks oli see nn elukutse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandust tahtsin öelda jah KOHUTAV :) . Ma tean väga hästi, mis tähedab sõna "ego" ja ma mõtlesingi, et parema meelega oleksin ego mehega koos. Loomulikult ega need mõlemad just head "asjad?" pole .

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei salli naistest ka madala enesehinnanguga pirtsutajaid:P

Pole midagi hullemat kui meelituse lunimine :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No natuke tundub, et teema nimi peaks olema stereotüübid, kellest kaarega mööda käiakse ;) . Palju te siis ikka seda teist inimest tunnete. Esmamulje tekib 8 sekundiga muide ja hiljem on raske seda muuta (sugugi mitte võimatu). Paljud liigitatakse lihtsalt lambist mingtesse sektoritesse a'la; dressides - raudselt lasnamäelt või rullnokk, kiilakas - kindlasti mingi pätt, ülikonnas - ego on arvatavasti laes jne. Ja eks mehed ( ma ise kaasa arvatud, kuid püüan ennast muuta), kui näevad kena neidu miniseelikus üksi või sõbrannaga ringi jalutamas, kes võib olla ei märka ümbrust ja kellestki välja ei tee - raudselt ülbikud, kui vaatab liiga palju ringi - mingi l-ts kindlasti otsib sponsorit või kui tuleb trennist, siis arvatavasti on juba mõne rulli naine :lol:

Ja kui te olete neid juba tundma õppinud ja nad ongi sellise tüübi sarnased, siis kaarega mööda käimine on juba hiljaks jäänud. Aga minu arust ei pruugi teine väliselt sarnane inimene ka samasuguse iseloomuga olla, et teda vältida. Võib olla on päris tore inimene :) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No natuke tundub, et teema nimi peaks olema stereotüübid, kellest kaarega mööda käiakse ;) . Palju te siis ikka seda teist inimest tunnete. Esmamulje tekib 8 sekundiga muide ja hiljem on raske seda muuta (sugugi mitte võimatu). Paljud liigitatakse lihtsalt lambist mingtesse sektoritesse a'la; dressides - raudselt lasnamäelt või rullnokk, kiilakas - kindlasti mingi pätt, ülikonnas - ego on arvatavasti laes jne. Ja eks mehed ( ma ise kaasa arvatud, kuid püüan ennast muuta), kui näevad kena neidu miniseelikus üksi või sõbrannaga ringi jalutamas, kes võib olla ei märka ümbrust ja kellestki välja ei tee - raudselt ülbikud, kui vaatab liiga palju ringi - mingi l-ts kindlasti otsib sponsorit või kui tuleb trennist, siis arvatavasti on juba mõne rulli naine :lol:

Ja kui te olete neid juba tundma õppinud ja nad ongi sellise tüübi sarnased, siis kaarega mööda käimine on juba hiljaks jäänud. Aga minu arust ei pruugi teine väliselt sarnane inimene ka samasuguse iseloomuga olla, et teda vältida. Võib olla on päris tore inimene :) .

Päris mõistlik mõttekäik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis OT´ks läinud asi ...

Päris raske oleks olla naisega, kes endast liiga heal arvamusel ning vaatab enim mehe rahakoti paksust. Selliseid liigub meil siin kodumaa pinnal üsna palju kahjuks..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen õnneks õppinud, et esmamulje võib olla VÄGA VÄGA petlik. Ja see õppetund on ennast väga hästi ära tasunud :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis OT´ks läinud asi ...

Päris raske oleks olla naisega, kes endast liiga heal arvamusel ning vaatab enim mehe rahakoti paksust. Selliseid liigub meil siin kodumaa pinnal üsna palju kahjuks..

See on vist eestlaste p6hiprobleem.... K6ige rohkem 2rritab neid see, et keegi tunneb ennast nende arvates liiga h2sti.

Vaja ikka, et k6ik tunneksid ennast v2ikeste, viletsate ja 6nnetutena.

Teeme maha! ....2kki siis tunneme ennast ise paremini??? :huh:

Naine PEAB olema endast heal arvamusel ja 6nnelik. Vastasel juhul ei ole ta atraktiivne. 2rge ajage segi ylbust ja ebaviisakust (tavareaktsioon madala enesehinnangu puhul....) k6rge enesehinnanguga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endast heal arvamusel olevat naist ei koti mehe rahakott, sest ta teab, et saab ka ilma mehe rahakotita hakkama ning on olulisemaid asju, mida hinnata :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endast heal arvamusel olevat naist ei koti mehe rahakott, sest ta teab, et saab ka ilma mehe rahakotita hakkama ning on olulisemaid asju, mida hinnata :huh:

Just nii, väga õige jutt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×