Jump to content
Aile

Meestetüübid, kellest kaarega mööda käia!

Recommended Posts

Dressidest niipalju, et neid ma praktiliselt ei kannagi. Linnapeale või välja ma kunagi dressidega ei liigu, meeldib selline veidi soliidsem riietus. Isegi tossusid ma ei kanna väljaspool spordi tegemist. Dresse kannaks kah vaid sporti tehes, aga üldjuhul ei kanna sedagi tehes. Ratast sõites kasutan rattariideid, jõusaalis jõusaaliriideid (lühikesed püksid ja trennisärk), jooksmas käin kah enamasti lühikestega, suusatamas käin suusariietega, sügisel ja kevadel võibolla kui jahedam võiks jooksmas käia dressidega küll. Aga niisama linnapeal jõlkumiseks on minujaoks dressid ebanormaalsed. Ei arvusta neid, kes seda praktilisest vajadusest teevad, aga ise ei ole sellega harjunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures ega ei loodagi aga noh unistada ikka ju võib :)

Aga on seda siis tõesti palju tahetud, et mees oleks hakkaja ja tegutseja?

Minu meheraas ytleb, et Eesti on meeste paradiis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kui soovite, et naistel poleks valusaid kogemusi ja komplekse, siis olge ise mehed ja ärge tekitage neid..

Ma isegi kontrollisin, kas ikka on tegemist mehega... :D

Eks need asjad t6esti nii on. Isa, ema ja nendevahelised suhted....sealt edasi kool ja s6brad. Ma ikka loodan, et mu Eesti muutub aina inims6bralikumaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus see paradiis on, tahaks ka teada :)

Fitness sait ongi vist see uks :D

Omale jäi millegipärast silma see tüüp ;)

Ilueedid!

Te kaklete hommikul peegli ees. Tema kulutab oma väljanägemisele veel kauem aega kui sina. Ja paneb sind tundma inetuna, kuna sa ei keeruta peegli ees samakaua kui tema.

Jätagi ta sinna peegli ette, ning vali omale mõni mehelikum kutt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nendest naistest, kes selle foorumi abil ennast suuremaks pumpavad kui mina.

2kki peaks siis t6esti foorumi kylastamise tasuliseks tegema, kui selle m6ju sedav6rd suur on :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igapäevaselt dresse kandvad mehed.

Kas nad on halvemad inimesed, kui teksapükse või Armani ülikonda kandvad mehed? Mulle ei meeldi kitsarinnalised inimesed. :o

Muudetud kasutaja Blackdom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas nad on halvemad inimesed, kui teksapükse või Armani ülikonda kandvad mehed? Mulle ei meeldi kitsarinnalised inimesed. :o

Te isegi ei tunne mind. :(

Kui inimene kannab dresse nii, et pool perset paljas või vastupidi (püksid üles rinna alla vinnatud), siis leian, et see ei ole ilus.

Ka peole ei minda tavaliselt dressides.

Inimene võiks oma välimusest vähekenegi hoolida.

Muudetud kasutaja helenk88 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimene võiks oma välimusest vähekenegi hoolida.

Mina näiteks pole oma arengutasemes veel niikaugele jõudnud, et aru saada, kuidas mõnedel naistel on tulnud mõte, et pool totsikut puuderkreemi näos või tušist vaat et tilkuvad ripsmed või 3cm-sed küüned on midagi erakordselt kena!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest inimeste (nii naiste kui ka meeste) "sildistamine" niisuguseks või naasuguseks ei ole eriti mõttekas. Vaatan enamasti inimest tervikuna ja kui ta on mulle üldiselt ebameeldiv (käitumine, välimus, rääkimisstiil jne.), siis püüan temaga mitte kokku puutuda, liigitamata teda mingisse kategooriasse.

Aeg-ajalt võib tõepoolest miskit ka muidu sümpaatsete meeste juures närvidele käia. Mõni mees võib olla küll veidi edev ja kekutada seal peegli ees või pirtsutada toiduga hullemini kui mõni naine, aga seevastu mingi muu koha pealt võib ta olla jällegi ülejäänutest peajagu üle.

Peaasi, et mees hoiaks puhtust, ei oleks vägivaldne ega valelik ning hoolitseks oma perekonna eest ega jätaks raskustesse. Ning kindlasti mehega peab saama kõigest rääkida - sõber ja armsam ühes isikus :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te isegi ei tunne mind. :o

Kui inimene kannab dresse nii, et pool perset paljas või vastupidi (püksid üles rinna alla vinnatud), siis leian, et see ei ole ilus.

Ka peole ei minda tavaliselt dressides.

Inimene võiks oma välimusest vähekenegi hoolida.

Ilu on vaataja silmades, kuid patta panna ei sünni see ühelgi juhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te isegi ei tunne mind. :o

Kui inimene kannab dresse nii, et pool perset paljas või vastupidi (püksid üles rinna alla vinnatud), siis leian, et see ei ole ilus.

Ka peole ei minda tavaliselt dressides.

Inimene võiks oma välimusest vähekenegi hoolida.

Inimene hoolibki enda välimuse eest aga igaüks erinevalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle ei meeldi mehed, kes 24/7 dresse kannavad. See on minu arvamus.

Miks kõik seda nii isiklikult võtavad?

Sorry, ma ei teadnud, et oma arvamuse avaldamine on keelatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen helenk88-ga nõus, dressid ei sobi igapäevaseks kandmiseks, muidugi kui sa ei ole kehalise õpetaja või treener :o neile võib seda lubada.

Ise kannan dresse ainult tööd tehes või sportides, igapäevaselt kannan siiski ülikonda või midagi muud soliidset

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle ei meeldi mehed, kes 24/7 dresse kannavad. See on minu arvamus.

Miks kõik seda nii isiklikult võtavad?

Sorry, ma ei teadnud, et oma arvamuse avaldamine on keelatud.

Teised avaldasid ka oma arvamust, et neid inimesi ei tasu ühte patta panna. :o

Endal polegi dresse. Ainult lühikesed püksid.

Ennast iseloomustaksin niimoodi: inimene kes hoolib aga ei näita seda mitte kuidagi välja.

Paljudele jääb must vale arusaam :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle ei meeldi mehed, kes 24/7 dresse kannavad. See on minu arvamus.

Miks kõik seda nii isiklikult võtavad?

Sorry, ma ei teadnud, et oma arvamuse avaldamine on keelatud.

Minumeelest on kaaaa ikka jube lahe, kui mehed dresse kannavad, iga päev, igal pool, hommikust õhtuni. Avaldavad kindlasti naistele muljet. :o

Sporti tehes on vägagi normaalne dresse kanda aga vabal ajal, njah. Selline ebakohane. Kunagi noorena sai kah dresse kantud vabal ajal ja siis tundsin ennast küll kõva mehena :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunagi noorena sai kah dresse kantud vabal ajal ja siis tundsin ennast küll kõva mehena :o

Ma kunagi nooremana kandsin ülikonda iga päev ja tundsin ka ennast kõva mehena irw :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×