Jump to content
Bonsuna

ÄRATUS!!!

Recommended Posts

"Osaledes foorumis, teenid iga ASJALIKU postitatud sõnumi pealt 5 FIT.'i. Millised sõnumid on asjalikud või mitteasjalikud, otsustavad moderaatorid. Kui kuritarvitad oma Foorumikontot teenimiseesmärgil, võivad moderaatorid sind hoopis hoiatada, määrates sulle miinuspunkte (sinu arvel olevad FIT.'id hoopistükkis vähenevad)"

Sellega saad edukalt kontrollida kui asjalikud sinu postitused tegelikult on :)

Vaevalt esineb siin foorumis selliseid sõnavõtjaid, kes tõesti kohe mitte kui midagi ei mõista ning ajavad lihtsalt tühja mula...

Vahepeal on mulje jäänud, et justkui osad vennad siin ainult nende FITTIDE pärast postitusi teevadki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness.ee pealehele võikski panna link "algajatele" ehk uutele, kes leiavad kiiresti vastuse ja ei kirjutaks siis foorumise korduma kippuvaid küsimusi. Vahepeal käis teema läbi, et teha " vikipeedia", kus saaks leida küsimustele vastused jällegi. Kaugele see jõudis?

Ja teha foorum tasuliseks on suht lollus, sama hea oleks maksustada neid kasutajaid, kes panevad ülesse igasuguseid mõttetusi. Arvan, et huvi selle ala vastu kaob veel kiiremini.

Tuleb leida mingi efektiivne lahendus, et ka spetsialisteidel oleks motivatsiooni siin oma tarkust jagada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fitness.ee pealehele võikski panna link "algajatele" ehk uutele, kes leiavad kiiresti vastuse ja ei kirjutaks siis foorumise korduma kippuvaid küsimusi. Vahepeal käis teema läbi, et teha " vikipeedia", kus saaks leida küsimustele vastused jällegi. Kaugele see jõudis?

Ja teha foorum tasuliseks on suht lollus, sama hea oleks maksustada neid kasutajaid, kes panevad ülesse igasuguseid mõttetusi. Arvan, et huvi selle ala vastu kaob veel kiiremini.

Tuleb leida mingi efektiivne lahendus, et ka spetsialisteidel oleks motivatsiooni siin oma tarkust jagada.

Täpselt, EFEKTIIVNE LAHENDUS! Et ka Argo A, Marek M, Marko T ja miks mitte Indrek O ise, viitsiks siin küsimustele vastuseid anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi lahendus on leida ka keegi kindel frukt, kes igale uuele küsimusele paneb foorumi-lingi kus juba teemat arutletud.

Aga milleks kunnid siis on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fitness.ee pealehele võikski panna link "algajatele" ehk uutele, kes leiavad kiiresti vastuse ja ei kirjutaks siis foorumise korduma kippuvaid küsimusi. Vahepeal käis teema läbi, et teha " vikipeedia", kus saaks leida küsimustele vastused jällegi. Kaugele see jõudis?

Ja teha foorum tasuliseks on suht lollus, sama hea oleks maksustada neid kasutajaid, kes panevad ülesse igasuguseid mõttetusi. Arvan, et huvi selle ala vastu kaob veel kiiremini.

Tuleb leida mingi efektiivne lahendus, et ka spetsialisteidel oleks motivatsiooni siin oma tarkust jagada.

Yks h2sti n2htav nupuke algajatele tutvumiseks peaks kindlasti olema.

Eelpool ma juba mainisin, et kui keegi on n6us olnud eraldi rubriigiga nagu Ott Kiivikas, Fred Antson, M.M, Kaido Leesmann ja vend v2hk

siis peaksid nemad ka vastama, kui juba eraldi nende poole p88rduti v6i siis peaks olema m2rge, et sellest kuup2evast selle kuup2evani ei ole v6imalik vastata....palun kirjutage meil vms.

Suurim teemade kirevus toimub seal. Ma usun, et ma olen isegi h2da korral Ott Kiivikas olnud :)

Inimesed reeglina usuvad t2pselt seda, mida nad tahavad uskuda ja omandavad kirjutatust maksimaalselt 30 %. See on yks p6hjus, miks tekivad "k22rid" vastjate ja kysijate vahel.

V2ga raske on m22ratleda, kes on see spetsialistide spetsialist, kes ytleks, et asi on "secula seculorum, aamen" :o

Inimesed on erinevad ja tegu pole t2ppisteadusega. Ma olen krimkade vaataja :P ja Hercule Poirot ytles minu arvamistm88da kuldsed s6nad

Doctor without a doubts is not a doctor but executioner...

Ys... kui olete endale v6tnud kohustuse, siis ei maksa k6rvale hiilida. Tehke, mida olete plaaninud. Kui vastate kord n2dalas...kirjutage m2rge, kuna te vastate jne ...kui karismat ei j2tku, 2rge riputage ennast yles.

Tasuliseks foorumit? Sait pakub tasuliselt kahte teenust, alati on saand nad ka sinna juhatatud. Ylej22nu on puhtalt "klubiline l2bik2imine", mille eest oleks patt raha n6uda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa Aile saad aru sellest, et keegi ei suuda jälgida kogu aeg kui talle on küsimus esitatud. Kui ma tahan vastata näiteks järgmine päev esitatud küsimusele siis on sinna tehtud juba vähemalt 10 postitust ning kui ma püüan oma arvamust avaldada siis need samad 10 spetsialisti hakkavad hoopis minuga vaidlema või oma arvamust peale suruma. Minu pärast võib minu nime sealt vabalt kustutada. Teiseks võiks aru saada, et mõnedele ongi treeneritöö ainuke tulu allikas. Miks peaks ta päevade kaupa tasuta vastama. Öelge mulle mõni ametimees kes pakub tasuta teenust. Kõike muidugi ei saa rahaga mõõta aga mingi piir peab ju olema. Siis oleks asjal jumet kui personaalselt esitatud küsimusele saab vastata ainult see sama isik kellelt küsiti (need kes seal nimekirjas hetkel on) Kuid isegi sellise süsteemi puhul see ei tööta kuna enamus küsimusi esitatakse ikka nt. Ottile kellel kohe kindlasti pole aega nendele pidevalt vastata.

Muudetud kasutaja M.M. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis oleks asjal jumet kui personaalselt esitatud küsimusele saab vastata ainult see sama isik kellelt küsiti (need kes seal nimekirjas hetkel on) Kuid isegi sellise süsteemi puhul see ei tööta kuna enamus küsimusi esitatakse ikka nt. Ottile kellel kohe kindlasti pole aega nendele pidevalt vastata.

Minu arvates on see hea idee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa Aile saad aru sellest, et keegi ei suuda jälgida kogu aeg kui talle on küsimus esitatud. Kui ma tahan vastata näiteks järgmine päev esitatud küsimusele siis on sinna tehtud juba vähemalt 10 postitust ning kui ma püüan oma arvamust avaldada siis need samad 10 spetsialisti hakkavad hoopis minuga vaidlema või oma arvamust peale suruma. Minu pärast võib minu nime sealt vabalt kustutada. Teiseks võiks aru saada, et mõnedele ongi treeneritöö ainuke tulu allikas. Miks peaks ta päevade kaupa tasuta vastama. Öelge mulle mõni ametimees kes pakub tasuta teenust. Kõike muidugi ei saa rahaga mõõta aga mingi piir peab ju olema. Siis oleks asjal jumet kui personaalselt esitatud küsimusele saab vastata ainult see sama isik kellelt küsiti (need kes seal nimekirjas hetkel on) Kuid isegi sellise süsteemi puhul see ei tööta kuna enamus küsimusi esitatakse ikka nt. Ottile kellel kohe kindlasti pole aega nendele pidevalt vastata.

Tehke siis mingi rubriik tasuliseks. Kui M.M. ilt tahate kysida, makske. See ei peaks ju olema keeruline. Lihtsalt avalikust foorumist kaoksid osad teemad 2ra.

Mina olen foorumi kui klubilise l2bik2imise poolt. Kui keegi aga tahab personaalset vastust oma kysimusele...siis toimib nagu toitumiskava tellides. Hundid s88nud ja lambad terved?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina teeks tasulise telefoniliini hoopis. Kõneminuti hind 25 eek + kkm :)

Halloooo, siin see ja see kuuleb, olen täna niiii vallatu ... :D Ja siis saab rääkida pikemalt kreatiinist ...

post-2073-1242252564_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nali naljaks, aga kas ei tundu, et osad nn naljad on lausa prohvetlikuks muutuma? :)

Sorry, et natuke teemaväline postitus.

post-2073-1242254996_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tehke siis mingi rubriik tasuliseks. Kui M.M. ilt tahate kysida, makske. See ei peaks ju olema keeruline. Lihtsalt avalikust foorumist kaoksid osad teemad 2ra.

Mina olen foorumi kui klubilise l2bik2imise poolt. Kui keegi aga tahab personaalset vastust oma kysimusele...siis toimib nagu toitumiskava tellides. Hundid s88nud ja lambad terved?

Miks need teemad ära peaksid kaduma ma ei saa aru. Lihtsalt küsida ja vastata(kes hetkel vastajate nimekirjas on) saab konkreetne isik. Teised külastajad näevad ka neid postitusi aga sekkuda ei saa. Kui sa nüüd järele mõtled siis algne teema oli see, et ei oleks niipalju rämpsposti, mitte, et see peaks olema tasuline ja keegi sellepealt teenima. See oleks lihtsalt üks viis kuidas seda kontrollida ning sellisel juhul näevad ka asjalike postitusi mitte a la teema - kumb on parem kas valk või proteiin :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks need teemad ära peaksid kaduma ma ei saa aru. Lihtsalt küsida ja vastata(kes hetkel vastajate nimekirjas on) saab konkreetne isik. Teised külastajad näevad ka neid postitusi aga sekkuda ei saa. Kui sa nüüd järele mõtled siis algne teema oli see, et ei oleks niipalju rämpsposti, mitte, et see peaks olema tasuline ja keegi sellepealt teenima. See oleks lihtsalt üks viis kuidas seda kontrollida ning sellisel juhul näevad ka asjalike postitusi mitte a la teema - kumb on parem kas valk või proteiin :)

Miks teid see r2mps h2irib? On sellel mingi n8 fyysiline takistus, et siin ei tohiks nii palju kommenteerida?

Esiteks on see suhteline m6iste (r2mps...) ja teiseks... inimestel on v2ljendamisvajadus. Kui asi l2heb ebaviisakaks jne, siis v6ib midagi ette v6tta.

Me peaksime kylastajaskonda mitte kitsendama vaid laiendama, kui me oleme huvitatud ala propageerimisest. ...ja minu n2gemuse j2rgi liigne tsensuur v6taks kylastatavuse alla.

Tehke "suure t6e n6utajatele" tasulised nupukesed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oleks küll hea mõte, et kui on ikka konkreetne nimi, kellelt küsida, siis ka see konkreetne isik vastab, teistel puudub ligipääs vasta nupule. Ning suurema küsimustelaviini saab muidugi Kiivikas endale, kuna tema on nn "rahvamees", kes on meedias ja paljud vaid teda, kui kulturismiga tegelevat isikut teavadgi-igasugused Kalmused, Morozovid, Otterid, Vähid ja paljud teised tegijad on täielik must maa enamustele algajatele. Seega usun, et Kiivikalt küsimise foorum kuhjub ja kuhjub ning teiste tegijate nimed on vaid nn "kaunistusex".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oleks küll hea mõte, et kui on ikka konkreetne nimi, kellelt küsida, siis ka see konkreetne isik vastab, teistel puudub ligipääs vasta nupule. Ning suurema küsimustelaviini saab muidugi Kiivikas endale, kuna tema on nn "rahvamees", kes on meedias ja paljud vaid teda, kui kulturismiga tegelevat isikut teavadgi-igasugused Kalmused, Morozovid, Otterid, Vähid ja paljud teised tegijad on täielik must maa enamustele algajatele. Seega usun, et Kiivikalt küsimise foorum kuhjub ja kuhjub ning teiste tegijate nimed on vaid nn "kaunistusex".

:) Karm, väike iva siin muidugi on. Samas võiks üritada Kiivikas teha nii, et rahvas teaks tunneks ka natuke Otterit ja Vähit. Oleks endal vähem tööd, kuid kokkuvõttes saaks tööhulk mis ära tehtud tunduvalt suurem. Töö kvaliteedi eest , vähemalt Otteri puhul võib Ott küll kindel olla, võiks. Kasu alale samuti kui , et ainult Kiivikas ja Kiivikas. :D

PS! Ott ära pane pahaks, see on naljaga pooleks kuigi ka seal oma iva. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nali naljaks, aga kas ei tundu, et osad nn naljad on lausa prohvetlikuks muutuma? :)

Sorry, et natuke teemaväline postitus.

post-2073-1242254996_thumb.jpg

"Miski pole veel lõppenud /valmis/ , see kõik on alles algus!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×