Jump to content
mustkuu

Saiasöödikud võivad unustada kulturismi

Recommended Posts

Kust see artikkel pärineb ? Loeks ka huviga.

Saiasöödikud võivad unustada kulturismi, sest selles alas ei jõua saiade, kommide ja coca abil kaugele.

see on toitumise artiklis 10+1 teesi

kommidest ja coca-colast ma saan aru aga sai? seal on 100g-s 7,6g valku see teeb pätsi kohta u 28g

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saiasöödikud võivad unustada kulturismi, sest selles alas ei jõua saiade, kommide ja coca abil kaugele.

see on toitumise artiklis 10+1 teesi

kommidest ja coca-colast ma saan aru aga sai? seal on 100g-s 7,6g valku see teeb pätsi kohta u 28g

Sai sisaldab ju liiga palju süsivesikuid, kiiresti imenduvaid. Suhtkoht mõttetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis kuradi idiootsus see on :o

11) lapsed võivad ära lämbuda? :D , iga toiduainega läbud

90% kirjategijatest tarvitasid leiba? :P , pannakse enne kongi pistmist puhuma, leivamekk juures?

"Leiba küpsetatakse kuni 240°C juures. Niisugune kuumus tapab täiskasvanud inimese vähem kui 1 minutiga." - mis see siia puutub?? :D , ma võin 1 sekiga ka tappa :)

VIIMANE PUNK "Suur osa leivasööjatest on võimetud vahet tegema tähtsa teadusliku fakti ja mõttetu statistilise mulina vahel." - sellega olen nõus, küllap autor mõtles iseennast, leiba sõi koos mõnuainetega - edu talle

osad ikka oskavad idiootsusi välja mõelda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis kuradi idiootsus see on :D

11) lapsed võivad ära lämbuda? :D , iga toiduainega läbud

90% kirjategijatest tarvitasid leiba? :o , pannakse enne kongi pistmist puhuma, leivamekk juures?

"Leiba küpsetatakse kuni 240°C juures. Niisugune kuumus tapab täiskasvanud inimese vähem kui 1 minutiga." - mis see siia puutub?? :D , ma võin 1 sekiga ka tappa :)

VIIMANE PUNK "Suur osa leivasööjatest on võimetud vahet tegema tähtsa teadusliku fakti ja mõttetu statistilise mulina vahel." - sellega olen nõus, küllap autor mõtles iseennast, leiba sõi koos mõnuainetega - edu talle

osad ikka oskavad idiootsusi välja mõelda :D

Olgem ausad, leib tõmbab ikka suu kuivaks küll ja jääb hammaste külge nagu naksti ;) Ja Anelka siin kirjutas ka kunagi leiva kahjulikkusest, kui ma eksi ??? Ja need teraviljatooted on vaps üks suur grap, mul kisuvad p......................a odavalt lahti, kui ma neid 3 x päevas kasutan :P

Muudetud kasutaja OMG_WTF poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei tea,minu jaoks on saia süüa umbes sama mis vatti süüa, mõlemad on täiesti maitsetud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei tea,minu jaoks on saia süüa umbes sama mis vatti süüa, mõlemad on täiesti maitsetud :P

Miks sa vatti sõid? :)

Muudetud kasutaja Cobrita poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×