Jump to content
renar

Glükoos

Recommended Posts

Selline küsimus, et plaanis on osta viinamarja suhkurt. Tarbima kavatsen hakata seda ilma muude aineteta. Kui palju oleks sobiv kogus seda päävas tarbida. Jõusaalis käin 3 korda nädalas. Kaalun 63kg. pikkus 173cm. Kas tuleks võtta erinevalt nendel päeval, mil ma jõusaalis ei käi. Soovitud tulemus oleks natuke massi juurde lisada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhiline aeg kunas organism vajab süsivesikuid on enne või peale trenni, puhkepäeval võiksid olla natuke teistsugused süsivesikud (pruun riis, täistera leib jne.), siit ka see, et viinamarja suhkrut kasuta trennipäevadel, puhkepäevadel võid shake segada näiteks piimaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aitäh vastuse eest hr. Kiivikas. Aga äkki oskab keegi öelda, et palju oleks optimaalne trenni pääval võtta glükoosi.Kui jagada päävane annus kaheks, et võtta enne trenni ja peale trenni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle on nagu meelde jäänud, et pärast trenni tuleb võtta lihtsüsivesikuid 0,7 g 1kg kehamassi kohta. Ma ise kühveldan pärast trenni sisse umbes 40-50g ja käib kah, egas see nii täpne kah pea olema. Sellega seoses üks küsimus kah. Ott Kiivikas äkki oskab vastata. Kui ma teen 75 min madala pulsiga aeroobset (pulss 125-130), kas siis on kah pärast trenni süsivesikuid vaja. Mina pole võtnud, sest nii madala koormusega ju teoreetiliselt lihas veel põlema ei hakka või kuidas? Tänud ette juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×