Jump to content
mustkuu

algaja rumalad küsimused

Recommended Posts

võtsin teie poolt koostatud kava algajaile

aga siin artiklites kirjutab paljudest teistest treeningprogrammidest kas mina ei pea neid

praegu üldse vaatama. olen treeninud 2nädalat

ning mul ei tule kuidagi valgunormi täis, tuleb 1g 1kilo kohta ja kas loomseid ja taimseid valke tuleb tarbida võrdselt

või pole sel vahet

aga ma soovin oma treeninguga massi kasvatada

mul on kiire ainevahetus ning näen välja nagu sellerivars :lol:

olen 178cm kaalun 67 kilo, on mul üldse lootust juurde võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb, mis kavasid mõtled. Siin lehel on head algajate kavad. Vali alustuseks siit.. loe pidevalt artikleid ja vanu foorumi teemasid ja hakkad pihta saama, mida ja kuidas teha.

Lootust on sul kindlasti kaalus juurde võtta. Ise olin ka alustades piitsavars. Näe vaeva;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olin alguses 205cm ja 85kg. Kujuta seda ette ja sa tunned, et sul on lootust suureks saada. :lol: Nüüd olen 110kg. Kaal tuleb kui kõike õigesti teha. Trenn+toit.

See pole veel midagi, ma olin alguses 177/49 ;) Praegu 187/106. Kõik on võimalik, tuleb ainult korralikult trenni teha. Ja loomulikultka ka vastavalt süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võtsin teie poolt koostatud kava algajaile

aga siin artiklites kirjutab paljudest teistest treeningprogrammidest kas mina ei pea neid

praegu üldse vaatama. olen treeninud 2nädalat

ning mul ei tule kuidagi valgunormi täis, tuleb 1g 1kilo kohta ja kas loomseid ja taimseid valke tuleb tarbida võrdselt

või pole sel vahet

aga ma soovin oma treeninguga massi kasvatada

mul on kiire ainevahetus ning näen välja nagu sellerivars :lol:

olen 178cm kaalun 67 kilo, on mul üldse lootust juurde võtta?

Selliste möötudega ei saa sellerivars välja näha ;)

Olen 2cm lühem ja ~3kg raskem ja ei kurdaks - hallis massis ei eristaks aga liialt kõhna pole..

1g 1kilo kohta valku on ikka üsna vähe, lisa päevakavasse ~2 snäkki - kas siis kodujuustu hapukoore/kurgi jms või keedumuna/omletti..

Alguses raske aga hiljem harjud ära ning tahad veel juurde..

Valgutüübidelt ürita rohkem loomseid valke saada, aga ega midagi ei juhtu ka kui 1:1'le suhe loomseid/taimseid on..

Ainevahetust saab regulaarse ja õigelt ajastatud toitumisega väga edukalt mõjutada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olin alguses 181cm 68,5 kg suht mingi 2 poole kuuga sain 75 peale ja nüüd 78.8 :lol:

Tahaks kah nii kiirelt 8 kilo juurde saada.

Ise praegu 189cm ja 68 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb, mis kavasid mõtled. Siin lehel on head algajate kavad. Vali alustuseks siit.. loe pidevalt artikleid ja vanu foorumi teemasid ja hakkad pihta saama, mida ja kuidas teha.

Lootust on sul kindlasti kaalus juurde võtta. Ise olin ka alustades piitsavars. Näe vaeva;)

valisin algajate vabaraskusega kava

tänud, kes võtsid vaevaks vastata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×