Jump to content
hfiger

treening kava ja toitumis kava

Recommended Posts

kas oskate öelda mulle kaua läheb treening kavaga aega ? olen juba 5 päeva oodanud aga pole ikka saanud.tellisin nii treening kui ka söögi kava.

2 nädalaga võid kindlalt arvestada - kavade koostamine on keeruline ja üsnagi aega nõudev seega soovitan kannatlikult oodata ja vaimselt juba ette valmistuda : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 nädalaga võid kindlalt arvestada - kavade koostamine on keeruline ja üsnagi aega nõudev seega soovitan kannatlikult oodata ja vaimselt juba ette valmistuda : )

Mina sain toitmusikava mõne tunniga :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 nädalaga võid kindlalt arvestada - kavade koostamine on keeruline ja üsnagi aega nõudev seega soovitan kannatlikult oodata ja vaimselt juba ette valmistuda : )

Sama siin!!!!! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina sain toitmusikava mõne tunniga :lol:

Mina kah, neil ju ühed ja samad kavad, kui läheb parameetrietga umbes kokku, siis saadavad. Aga mina kaalusin 86kg ja 188 pikk, saadeti mulle kava, mis sisaldas päeva kohta 2000kcal...ma tahtsin massikava ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma sain ka kunagi copy/paste stiilis kava, ei mingit isiklikku lähenemist?!?

Kahju, et sul siis nii läks. Minul on küll vaid positiivne kogemus. Kava oli koostatud täpselt minu vajaduste järgi, arvestatud oli nii kellaaegadega, mis mulle sobivad, treeningu iseloomuga kui ka toitumisharjumustega. Kavaga kaasas oli terve lehekülg soovitusi, selgitusi. Lisaks viisakas märkus, et tagasiside on oodatud ja kui vaja muudatusi teha, siis kokkuleppel on ka see võimalik. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ja TLC saime ka suht samad kavad, üks munakollane on vist ainult vahet. Tema kaal erineb minu kaalust pea 7 või enam kilo ;)

Kas teil ka näiteks 4 munavalget ilma kollaseta? Jube raiskamine tundub need munakollased prügikasti visata, pärast neid nagunii keegi enam ei söö ju :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ja TLC saime ka suht samad kavad, üks munakollane on vist ainult vahet. Tema kaal erineb minu kaalust pea 7 või enam kilo ;)

Kas teil ka näiteks 4 munavalget ilma kollaseta? Jube raiskamine tundub need munakollased prügikasti visata, pärast neid nagunii keegi enam ei söö ju :lol:

Kogu kokku (hoia sügavkülmas), küpseta munakollastest kook ning mine külla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtled ka natuke? Praetult ja keedetult ei või muna kollast süüa, aga koogel moogelit tehes võib ?

Kus kirjutati et praetult või keedetult ei või munakollast süüa?

Muudetud kasutaja Nesatur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma sain ka kunagi copy/paste stiilis kava, ei mingit isiklikku lähenemist?!?

Njaaa mul oli ka suht sama teema, aga tõsi ta on, kava lõpus on ka ära mainitud, et tagasiside on oodatud, siis saab vajadusel korrektiive teha. Omast lollusest ma seda muidugi ei teinud, kuna tõesti selles kavas ei olnud üldse arvestatud minu päeva plaaniga. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kalmuselt, 3 a tagasi

Mäletan sinu stoorit üsna hästi. Miks sa meelde oled jäänud? Lihtsalt su omapärase "nime" tõttu. Suhtlesid alguses üsna usinalt ja tegime ka vajaduse järgi muutusi su kavasse, just menüüsse. Mäletan, et said oma pekist lahti ja jõunäitajad suurenesid vaikselt. Siis mingil hetkel kadusid orbiidilt ja hakkasid minu piltidele siin lehel väärilisi hindeid andma. :D /mõnda aega, siis väsisid vist/ Mõtlesin, et huvitav huvitav, mis selle London PT-l viga on. Korra või paar tuli ka foorumis minu tegemiste kohta negatiivse tooniga märkusi. jne, jne. :);)

Ütlen veel kallid Sõbrad, kes Te kava tellite!

ÄRGE KADUGE OMA NÖ TREENERI /KAVA(DE)/ KOOSTAJA JAOKS ÄRA! KUI MIDAGI TUNDUB OLEMA NII NAGU SEE TEIE ARVATES OLEMA EI PEAKS, MENÜÜS, TR KAVAS SIIS KÜSIGE OMA JUHENDAJALT. TEMA TEGELEB TEIEGA JUST VASTAVALT SELLELE KUIDAS TA TEIE ARENGUT, EESMÄRGI POOLE LIIKUMIST KAVA KOOSTADES ETTE NÄGI. KUI TE HAKKATE VAHEPEAL NÕU KÜSIMA SAALIS SÕPRADELT, SAALITREENERILT, VANAJUMALALT ENDALT SIIS LÄHETEGI SUURE TÕENÄOSUSEGA OMADEGA METSA JA SIIS ON WEBTREENER SÜÜDI. IGAL TREENERIL, KELLELT SIIN LEHEL ON VÕIMALIK KAVA TELLIDA, LÄHENEB ASJALE PISUT ERINEVA NURGA ALT. NII LIHTSALT ON, EI OLE ÜHTE KINDLAT TEED EESMÄRGINI.

Sorry, et kirjutasin suurte tähtedega aga pidasin seda vajalikuks rõhutada. Inimesed kes on ise viitsinud hiljem minuga suhelda, mail-i teel, on alati oma eesmärgini ka jõudnud. Kiunuvad aga need kes ise laisad ja rumalad. ;)

Tänud jällegi tähelepanu eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiunuvad aga need kes ise laisad ja rumalad. ;)

Eks see nii kipub olema. Ei maksa sellest end heidutada lasta, kommentaar iseloomustab eelkõige kommenteerijat :)

Kes otsib kõiges positiivset, leiab positiivse, kes otsib negatiivset, leiab negatiivse. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mäletan sinu stoorit üsna hästi. Miks sa meelde oled jäänud? Lihtsalt su omapärase "nime" tõttu. Suhtlesid alguses üsna usinalt ja tegime ka vajaduse järgi muutusi su kavasse, just menüüsse. Mäletan, et said oma pekist lahti ja jõunäitajad suurenesid vaikselt. Siis mingil hetkel kadusid orbiidilt ja hakkasid minu piltidele siin lehel väärilisi hindeid andma. :D /mõnda aega, siis väsisid vist/ Mõtlesin, et huvitav huvitav, mis selle London PT-l viga on. Korra või paar tuli ka foorumis minu tegemiste kohta negatiivse tooniga märkusi. jne, jne. :);)

Ütlen veel kallid Sõbrad, kes Te kava tellite!

Sorry, et kirjutasin suurte tähtedega aga pidasin seda vajalikuks rõhutada. Inimesed kes on ise viitsinud hiljem minuga suhelda, mail-i teel, on alati oma eesmärgini ka jõudnud. Kiunuvad aga need kes ise laisad ja rumalad. ;)

Tänud jällegi tähelepanu eest!

Olid ajad, nyyd olen targem ning olen ise juhendajaks.

Usun et selliseid kavasid enam te ei koosta ning uued tuuled puhuvad, olen selles suht kindel kuna olen teie blogi lugenud.

Kui midagi laitsin, siis oli asi minuarust vale ja ei midagi isiklikku loomulikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×