Jump to content
Tarantula

Oleks abi vaja toitumiskava koostamises !

Recommended Posts

Tervitus , Selline jama , et toitumisega ikka probleeme , on palju kavasid proovitud jne aga ikka eriti mitte midagi mul on ausalt öeldes väga kiire ainevahetus.Kas keegi oleks suuteline mulle toitumis kava koostada mis aitaks head massi lisada :lol: , pluss unustasin mainimata mõned on isegi aidanud mul koostada kava aga ikka mitte midagi . seega jätsin jõusaali pooleli toitumise pärast ja olen kodus teinud trenni kuna kool ka segab eksamid ees , aga nüüd mõtlesin et hakkan uuesti pihta ;) , Ehk keegi suudaks mind aidata .

Lisage msni tarakan321@hotmail.com

( toitumis kava jaoks pole raha et tellida )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervitus , Selline jama , et toitumisega ikka probleeme , on palju kavasid proovitud jne aga ikka eriti mitte midagi mul on ausalt öeldes väga kiire ainevahetus.Kas keegi oleks suuteline mulle toitumis kava koostada mis aitaks head massi lisada ;) , pluss unustasin mainimata mõned on isegi aidanud mul koostada kava aga ikka mitte midagi . seega jätsin jõusaali pooleli toitumise pärast ja olen kodus teinud trenni kuna kool ka segab eksamid ees , aga nüüd mõtlesin et hakkan uuesti pihta :D , Ehk keegi suudaks mind aidata .

Lisage msni tarakan321@hotmail.com

( toitumis kava jaoks pole raha et tellida )

Kas ma olen midagi maha maganud?

Kas me elame juba kommunismis?!?

:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumiskavast on raske kinni pidada, kui pole just tugevat tahtejõudu. Lihtsam on sul endale selgeks teha, mida süüa ja mida mitte. Vaevalt keegi sulle tasuta toitumiskava tegema hakkab. :lol:

Ja kui tahtejõud on suur, siis leiad ka kava jaoks raha. Või teine variant on ise uurida mida keha vajab ja kui palju, ning sellest järeldused teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen pea terve oma elu elanud üürikorterites. Vahel on isegi päris norm elupaik olnud, enamasti aga mitte. Tahaksin proovida elamist omas majas. Kas keegi oleks nii hea ja annaks oma maja mulle või veelparem ehitaks mulle uue. Soovitavalt mere või järve äärde. Vähemalt 250 ruutu elamispinda. Krunt , mida suurem seda parem. Kindlasti peaks olema majas ka jõusaali ja garaažis kaks autot, ka ei oleks paha üks korralik motikas. Ise olen töötu ja maksta ei saa selle kõige eest. Kas keegi oleks siis na hää ja avitaks mind? Jube suur tahtmine on seda kõike saada, seda ma võin küll kinnitada.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen pea terve oma elu elanud üürikorterites. Vahel on isegi päris norm elupaik olnud, enamasti aga mitte. Tahaksin proovida elamist omas majas. Kas keegi oleks nii hea ja annaks oma maja mulle või veelparem ehitaks mulle uue. Soovitavalt mere või järve äärde. Vähemalt 250 ruutu elamispinda. Krunt , mida suurem seda parem. Kindlasti peaks olema majas ka jõusaali ja garaažis kaks autot, ka ei oleks paha üks korralik motikas. Ise olen töötu ja maksta ei saa selle kõige eest. Kas keegi oleks siis na hää ja avitaks mind? Jube suur tahtmine on seda kõike saada, seda ma võin küll kinnitada.

norid tüli ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen pea terve oma elu elanud üürikorterites. Vahel on isegi päris norm elupaik olnud, enamasti aga mitte. Tahaksin proovida elamist omas majas. Kas keegi oleks nii hea ja annaks oma maja mulle või veelparem ehitaks mulle uue. Soovitavalt mere või järve äärde. Vähemalt 250 ruutu elamispinda. Krunt , mida suurem seda parem. Kindlasti peaks olema majas ka jõusaali ja garaažis kaks autot, ka ei oleks paha üks korralik motikas. Ise olen töötu ja maksta ei saa selle kõige eest. Kas keegi oleks siis na hää ja avitaks mind? Jube suur tahtmine on seda kõike saada, seda ma võin küll kinnitada.

:lol:;):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me elasime kommunismis. ;)

Jajaaa.1980.aastaks oleks pidanud kommunistliku ühiskonna materiaal-tehnilise baasi üles ehitama.

A midagi läks seltsimeestel sassi vist ...

igal juhul,kui mina 80ndate algul koolis käisin,siis seletati mulle,et elame arenenud sotsialismi viljastavates tingimustes.Ei mingit kommunismi ...

või magasin ma juba siis midagi maha, :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jajaaa.1980.aastaks oleks pidanud kommunistliku ühiskonna materiaal-tehnilise baasi üles ehitama.

A midagi läks seltsimeestel sassi vist ...

igal juhul,kui mina 80ndate algul koolis käisin,siis seletati mulle,et elame arenenud sotsialismi viljastavates tingimustes.Ei mingit kommunismi ...

või magasin ma juba siis midagi maha, :lol:

Haridus oli tasuta, arstiabi oli tasuta, asutuse punanurgas said tasuta puhata.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen pea terve oma elu elanud üürikorterites. Vahel on isegi päris norm elupaik olnud, enamasti aga mitte. Tahaksin proovida elamist omas majas. Kas keegi oleks nii hea ja annaks oma maja mulle või veelparem ehitaks mulle uue. Soovitavalt mere või järve äärde. Vähemalt 250 ruutu elamispinda. Krunt , mida suurem seda parem. Kindlasti peaks olema majas ka jõusaali ja garaažis kaks autot, ka ei oleks paha üks korralik motikas. Ise olen töötu ja maksta ei saa selle kõige eest. Kas keegi oleks siis na hää ja avitaks mind? Jube suur tahtmine on seda kõike saada, seda ma võin küll kinnitada.

Kui otsid, siis siit leiad kindlasti:

http://naistekas.delfi.ee/foorum/list.php?f=23

:lol:;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näidismenüü ;)

MENÜÜ - 4000 kcal

(70% süsivesikuid)

Hommikusöök

250 ml madala rasvasisaldusega piima, 250 ml puuviljamahla, puuvili, 4 viilu leiba, 250 ml teravilja, 5 ml võid, keedis.

Oode

250m ml puuviljamahla, 125 g rosinaid

Lõuna

200 ml kana-köögiviljasuppi, 3 viilu täistera leiba, 5g võid,

100g toorsalatit, 150g loomaliha, 150g kartulipüreed, 100g hautatud juurvilja,

150g kibuvitsamarja kisselli, 300 ml mahla, 2 banaani, 2 õuna

Oode

250 ml puuviljamahla, 6 küpsist, puuvili.

Õhtusöök

250 ml madala rasvasisaldusega piima, 750g makarone, 250g keedetud köögivilja, 100g linnuliha, 2 viilu leiba,

100g toorsalatit, 500g puuvilja.

:lol:

Tippsportlase (olenevalt spordialast) päevane energiavajadus on üle 4000 kcal

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Näidismenüü ;)

MENÜÜ - 4000 kcal

(70% süsivesikuid)

Hommikusöök

250 ml madala rasvasisaldusega piima, 250 ml puuviljamahla, puuvili, 4 viilu leiba, 250 ml teravilja, 5 ml võid, keedis.

Oode

250m ml puuviljamahla, 125 g rosinaid

Lõuna

200 ml kana-köögiviljasuppi, 3 viilu täistera leiba, 5g võid,

100g toorsalatit, 150g loomaliha, 150g kartulipüreed, 100g hautatud juurvilja,

150g kibuvitsamarja kisselli, 300 ml mahla, 2 banaani, 2 õuna

Oode

250 ml puuviljamahla, 6 küpsist, puuvili.

Õhtusöök

250 ml madala rasvasisaldusega piima, 750g makarone, 250g keedetud köögivilja, 100g linnuliha, 2 viilu leiba,

100g toorsalatit, 500g puuvilja.

:lol:

Tippsportlase (olenevalt spordialast) päevane energiavajadus on üle 4000 kcal

oo jaa dieediel ma ei taha minna tahad et ma mingi 40 kilo kaaluksin vä ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Näidismenüü :D

MENÜÜ - 4000 kcal

(70% süsivesikuid)

Hommikusöök

250 ml madala rasvasisaldusega piima, 250 ml puuviljamahla, puuvili, 4 viilu leiba, 250 ml teravilja, 5 ml võid, keedis.

Oode

250m ml puuviljamahla, 125 g rosinaid

Lõuna

200 ml kana-köögiviljasuppi, 3 viilu täistera leiba, 5g võid,

100g toorsalatit, 150g loomaliha, 150g kartulipüreed, 100g hautatud juurvilja,

150g kibuvitsamarja kisselli, 300 ml mahla, 2 banaani, 2 õuna

Oode

250 ml puuviljamahla, 6 küpsist, puuvili.

Õhtusöök

250 ml madala rasvasisaldusega piima, 750g makarone, 250g keedetud köögivilja, 100g linnuliha, 2 viilu leiba,

100g toorsalatit, 500g puuvilja.

;)

Tippsportlase (olenevalt spordialast) päevane energiavajadus on üle 4000 kcal

Palju sihuke päevane ports maksab? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle toitumiskava järgi ise küll ei tahaks toituda, kuidagi väga palju süsivesikuid on. Läheks vist paksuks kätte :lol:

Kas ma olen õigesti aru saanud, et siis nimelt puuviljad nagu näiteks õunad, banaanid ja näiteks toorsalat kurgist ja kapsast (süsivesikud) teevad paksuks? Kui nõnda nii, siis kogu mu maailmavaade on ümberlükatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ma olen õigesti aru saanud, et siis nimelt puuviljad nagu näiteks õunad, banaanid ja näiteks toorsalat kurgist ja kapsast (süsivesikud) teevad paksuks? Kui nõnda nii, siis kogu mu maailmavaade on ümberlükatud.

Kui 70% energiast tuleb süsivesikutest, siis on küll suur oht paksuks minna. Antud kavas on päevas süsivesikuid 700g, oleneb muidugi sporidalasti :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×