Jump to content
justice

Kuidas luukasvu kiirendada?

Recommended Posts

Tere,

juhtus selline õnnetus, et murdsin jalaluu.

Arstide sõnul saan kipsist lahti arvatavasti 3-4kuu pärast, seda mudugi loomulikul tervenemisel.

Kuid ma olen kuulnud, et miskised toidulisandid (kaltsium, magneesium) aitavad luu kokkukasvu kiirendada.

Olen kuulnud, et mumio pidavat aitama ?

Juhul kui kellegil on sellega seoses kogemusi või oskab muudmoodi aidata, oleks kõik vihjed teretulnud! :lol:

Tervitades,

Justice.

Muudetud kasutaja justice poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga keegi teab, kuidas alkoholi tarbimisega luumurru korral on ?

Kas õlu võib juua ?

Jalg siis kipsis olnud juba 2 nädalat.

Alkohol viib organismist kaltsiumi välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on haavad jms siis ei tohi juua kääritatud jooke mis tekitavad põletiku ja mädanemist,puahst viina ja neid kangeid õiged gine peaks tohtima..Luumurru korral ei osak akommenteerida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pmst on 2 nädalat möödas, selle ajaga peaks ju enam-vähem korras olema ?

Kuni haav kinni pole kasvanud, ei või juua lahjat alkoholi ja gaseeritud jooke. 2 nädalat peale luumurdu võid rahuliku südamega õlle juua ma usun, vähemalt mina olen nii teinud ja midagi hullemaks küll ei läinud. Kas sulle siis arsti juures ei loetud sõnu peale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuni haav kinni pole kasvanud, ei või juua lahjat alkoholi ja gaseeritud jooke. 2 nädalat peale luumurdu võid rahuliku südamega õlle juua ma usun, vähemalt mina olen nii teinud ja midagi hullemaks küll ei läinud. Kas sulle siis arsti juures ei loetud sõnu peale?

Arst ei öelnud midagi, aga ema luges küll sõnad peale, et EI alkoholile paar kuud :D

Aga loodame, et võib juua, sest hetkel veedan mõnusat õhtupoolikut õlle, tüdruku ja hea filmi seltsis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×