Jump to content
gr7e

küsimus kõhulihaste kohta

Recommended Posts

tere, ma teen juba pikemat aega kõhulihastele harjutusi, tulemuseks sooviksin lamedat kõhtu, aga kõht on kuidagi hoopis punni läinud, mida peaksin tegema et saada lamedat kõhtu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On ilmselge, et asi on toitumises

On ilmselge,et sa lahmid.Punnis kõht ei pruugi tähendada veel pekkis kõhtu.

Aga ...

Midagi täpsemat on ka raske öelda,kuna teema-algataja ei ole toonud ära ei oma rasvaprotsenti ega kava,mille järgi treenib.

Kas teema-algataja eeldab,et voorum on täis selgeltnägijad-ekstrasensse, :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui treenid kõhulihaseid raskusega võibki tekkida punnis kõht ette, sest sa ei treeni mitte reljeefi vaid kõhulihaste suurust sel moel. Targem oleks tõesti näidata kava, siis oleks palju kergem probleem leida :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere, ma teen juba pikemat aega kõhulihastele harjutusi, tulemuseks sooviksin lamedat kõhtu, aga kõht on kuidagi hoopis punni läinud, mida peaksin tegema et saada lamedat kõhtu?

Lokaalset rasvapõletust pole olemas..

Kui kõhul on rasvakiht siis kaloridefitsiidiga toidukava + ka trenn teevad oma töö..

Kõhu 'punni' minemine võib mitmetel põhjustel olla, raskustega treenimine kõhule see aga kindlalt pole - laialtlevinud müüt.

Vaata oma rüht peegli ees üle, äkki ajad lihtsalt kõhtu ette ja ei saa sellest aru :lol:

Kas kõht on punnis terve päev või tihti peale söömist? Mõnel inimesel saab kohe aru mil ta söönud on - kõht kohe ilusti punnis ees..

Samas võib see ka füsioloogiline olla - mul endalgi väike kumerus kõhul, ise arvan et see on stressist tulnud - kortisoolikõht või nii.. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjuta antud teemasse enam-vähem oma treening- ja toitumiskava, siis aitavad targemad inimesed Sul kohe kõik probleemid piuh-pauh ära lahendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No selge..aga kuidas ma peaksin siis treenima oma kõhtu, et saada lamedat kõhtu?

e-ee ...

kas ma saan õigesti aru,et sul treening ja toitumiskava puuduvad,teed lihtsalt ühte harjutust kõhulihastele ja ootad,millal nad paistma hakkavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et paljud inimesed ei oma mingit kindlat "kava" mille järgi toituda.

Söödakse, mis kätte juhtub.

Muudetud kasutaja Nesatur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No söön nii 1000-1500kcal päevas, vahel ka 2000 kanti, käin ülepäeviti jooksmas ja rattaga sõitmas, igapäevaselt teen harjutusi jalgadele ja kõhulihastele, joon päevas palju vedelikku.

Olen 162 pikk ja kaalun 57 kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No söön nii 1000-1500kcal päevas, vahel ka 2000 kanti, käin ülepäeviti jooksmas ja rattaga sõitmas, igapäevaselt teen harjutusi jalgadele ja kõhulihastele, joon päevas palju vedelikku.

Olen 162 pikk ja kaalun 57 kg

Miks sa nii v2he s88d?

Iga p2ev v6iks olla 2000 kanti... ja vahest siis yle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võin ka väga eksida, aga kui süüa päevas vaid 1000-1500 kcal antud treeningkoormuse juures, võib-olla ka tegemist nälgimisest üles paisunud kõhuga?

Muudetud kasutaja Sõlm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võin ka väga eksida, aga kui süüa päevas vaid 1000-1500 kcal antud treeningkoormuse juures, võib-olla ka tegemist nälgimisest üles paisunud kõhuga?

:lol: Seda n2eb vist ainult Aafrikas...v2ikestel lastel.

Kuid anoreksikutel tekib syljen22rmetega miski jama... ja punnis p6sed on kyll yheks anoreksia syndroomiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõesti väga mõistlikud vastused..... :lol:

mine arsti juurde oma kõhuga siis. Või tee pilti ja räägi täpsemalt mida sa sööd. Me peaksime nagu selgeltnägijad olema ja ennustama , mis sul viga on ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ka kõht punnis, kui ta lõdvaks lasen (olengi juba harjunud teda kogu aeg sees hoidma). Võimlemisõpetaja ütles, et see tuleb sellest, et selg on väga nõgus, mida ta mul ka tõepoolest on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on ka kõht punnis, kui ta lõdvaks lasen (olengi juba harjunud teda kogu aeg sees hoidma). Võimlemisõpetaja ütles, et see tuleb sellest, et selg on väga nõgus, mida ta mul ka tõepoolest on.

Tegelikult nii ongi, et kõhu "hoiak" sõltub skeletist ja sellest, millised on lihaste kinnistuskohad. Luustiku ülesehitus määrab suuresti inimese figuuri ja soosib/seab teatud piirid sellele, kuidas keha mingitele kindlatele ilu- ja harmooniakriteeriumidele vastab (fitness, kulturism nt). Muuhulgas määrab sama tegur ka otseselt keha funktsionaalsuse üheks või teiseks füüsiliseks tegevuseks ((jõu)tõstmine nt.).

Jääb üle vaid loota, et inimese kehalised ja psüühilised eeldused kattuvad tema võimaluste ja kutsumuse, siira huviga asja vastu.

Sai vist natuke teemaväline, aga tundus siiski asjakohane kirjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult nii ongi, et kõhu "hoiak" sõltub skeletist ja sellest, millised on lihaste kinnistuskohad. Luustiku ülesehitus määrab suuresti inimese figuuri ja soosib/seab teatud piirid sellele, kuidas keha mingitele kindlatele ilu- ja harmooniakriteeriumidele vastab (fitness, kulturism nt). Muuhulgas määrab sama tegur ka otseselt keha funktsionaalsuse üheks või teiseks füüsiliseks tegevuseks ((jõu)tõstmine nt.).

Jääb üle vaid loota, et inimese kehalised ja psüühilised eeldused kattuvad tema võimaluste ja kutsumuse, siira huviga asja vastu.

Sai vist natuke teemaväline, aga tundus siiski asjakohane kirjutada.

Opa . Ma mõtlesin , et mul söögist kõht punnis , aga tuleb vist välja , et mul skeletiviga :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Opa . Ma mõtlesin , et mul söögist kõht punnis , aga tuleb vist välja , et mul skeletiviga :lol:

Jah, ära muretse punnis kõhu pärast. Selline sa lihtsalt oled - mis parata. Söö aga edasi ;)

PS! Eelistatavalt ei nimetaks kellegi luustiku iseärasusi veaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul sama jama ja olen kah suht ära harjunud kõhtu natuke sees hoidma.

Mulle rääkis kah koolis keka õps sama asja, et see on kaasasündinud.

Muudetud kasutaja L6viLeo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×