Jump to content
orav

Jõusaaal ja kanep!

Recommended Posts

Minuarust nad nüüd lõdvalt küll -30 vastu ei pea vaikselt surevad mitte ei mängi kaarte õues.

Hehh see et nad -30 välja ei kannataks tuleb sellest et nad pole nii külma ilmaga harjunud.

mine tõmba külmaga ganjat ja mine metsa - raskelt külm hakkab

viina võtad - teine tera

moraal on selles, et ekvaatoril viina juua on sama loll kui meil kanepit kimuda

igaühele ikka oma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Külm külmaks aga kui nüüd laiemalt vaadata siis joomine on trenni kohapealt kõvasti hullem.Ma võin ju õhtul 1-2 grammi õit ära suitsetada võin isegi õues külma käes olla ja järgmine päev päris hästi trenni teha.Kui jooksin pool liitrit viina ära siis lihtsalt ei suudaks.Ja 1-2 g õisi võin ka mitu nädalat järjest iga õhtu ära tõmmata ja järgmine päev trenni minna aga viina puhul ei tuleks see kõne alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külm külmaks aga kui nüüd laiemalt vaadata siis joomine on trenni kohapealt kõvasti hullem.Ma võin ju õhtul 1-2 grammi õit ära suitsetada võin isegi õues külma käes olla ja järgmine päev päris hästi trenni teha.Kui jooksin pool liitrit viina ära siis lihtsalt ei suudaks.Ja 1-2 g õisi võin ka mitu nädalat järjest iga õhtu ära tõmmata ja järgmine päev trenni minna aga viina puhul ei tuleks see kõne alla.

nõrk oled

söö rohkem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minuarust nad nüüd lõdvalt küll -30 vastu ei pea vaikselt surevad mitte ei mängi kaarte õues.

Hehh see et nad -30 välja ei kannataks tuleb sellest et nad pole nii külma ilmaga harjunud.

mine tõmba külmaga ganjat ja mine metsa - raskelt külm hakkab

viina võtad - teine tera

moraal on selles, et ekvaatoril viina juua on sama loll kui meil kanepit kimuda

igaühele ikka oma

oi, ma ei saa.

Alkohol ei tee ju sinu organismi seest soojemaks. Tekib jah selline tunne, et on soe, ning just tänu sellele tundele heidetaksegi kuhugi suvalisse kohta magama ja külmutakse surnuks.

See kui palju mõni inimene peab vastu -30 juures sõltub küll konkreetsest inimesest mitte sellest kas ta on tarbinud alkoholi või kanepit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alkohol laiendab veresooni ja paneb vere käima sellest ka pits samakt külmast tulles mis teeb hea ja annab sooja. Aga see et õues kül pole on sellest ikka et ei tunne külma.

Ja ärge unustage et vaidlus käis siin ikka selle kohapealt kumb kulturismi seisukohalt kahjulikum on. Muidu olen mina ka selle poolt et eestlane joogu viina .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Birra sa paned tõsist segast.Katsu aru saada millest jutt käib edaspidi.Kui Baracus võrdleb kohalikke parme ja Hollandi kivitajaid siis sina hakkad mingist kliimast rääkima.Kui ma räägin sulle et igapäev savu teha ja hiljem trenni minna pole nii suur probleem kui oleks viin ja trenn siis sina ütled et ma sööksin rohkem ja olen nõrk.Katsu pihta saada millest räägitakse.

Muudetud kasutaja kronik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Zz

Miks tuua siia näide igapäev tõmmamisest vms?

Minu meelest on asi nii: kes suudab elada ilma meelemürkideta(alko,kanep jne) see on eriti õnnelik, elab tervislikumalt ja ka jõusaalile on natuke paremad eeldused. Kuid kes ei suuda ilma olla ja vajab vahest lõõgastuda ennast segi kammides siis on jõusaali ja muidu tervise seisukohalt paar popsu kanepit kindlasti kordi vähem kahjulikum kui juua alkoholi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See varieerub spordialati nagu teada... olen täiesti kindel, et osadel aladel pole kanep keelatud ainete nimekirjas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

korraks jäi mulje, nagu sa tarvitaksid kanepit just selleks, et ainult söögiisu tõsta

ei kõla eriti normaalselt

kanep läheb jõusaaliga sama vähe kokku kui tavaline suitsetamine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tunnistan üles et tegin nädalavahetusel, ja liiga palju tegin :D Igatahes oli pärast süda paha ja katus sõitis täiega. Kusjuures süda on paha seniajani, täna on juba parem olla aga 2 päeva oli ikka päris kehv olemine. Positiivseid külgi oli vähem kui negatiivseid, niiet minul ei ole küll isu tõmmata enam. Trennis kindlasti mingeid eeliseid ei ole. Samas, kuna letaalset doosi suitsuna tõmmates ei ole võimalik saavutada, soovitan n.ö. üle tõmmata, näete kuidas kaob isu veel teha kanepit B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Narkootilised ained on igatahes keelatud.

Ma just lugesin, et kasutamine võistluse ajal oli keelatud. Ehk siis sama, et ei tohi olla alkoholi joobes jne võistluste ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei usu et oleks. Arvan et kui veres midagi täheldataksegi, siis vaadatakse suht läbi sõrmede. Mujal maailmas on ju meditsiinilistel eesmärkidel kanep lubatud (valuvaigistina, toiduisu tõstjana jne), niiet mingi big deal see küll pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kanep püsib veres kaua... mingite juttude järgi pool aastat, teiste juttude järgi 1-3 kuud. THC kehas püsimine sõltub paljudest asjadest, näiteks kui palju üldse suitsetasid, kui kiire on su ainevahetus, kui palju tegeled spordiga, palju vett tarbid, kui palju saunas higistad, kui palju jõhvikamahla jood jne.

THC ladestub rasvkudedesse ja sa kused seda üsna kaua välja.

Kui kontrollis vahele jääda, siis võid isegi trahvi saada. Sõjaväkke ka ei võeta vist vastu. Kanepit tarvitades suureneb üldine väsimus ja mälu halveneb.

Soovitan lugeda seda ja seda .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kanep püsib veres kaua... mingite juttude järgi pool aastat, teiste juttude järgi 1-3 kuud. THC kehas püsimine sõltub paljudest asjadest, näiteks kui palju üldse suitsetasid, kui kiire on su ainevahetus, kui palju tegeled spordiga, palju vett tarbid, kui palju saunas higistad, kui palju jõhvikamahla jood jne.

THC ladestub rasvkudedesse ja sa kused seda üsna kaua välja.

Kui kontrollis vahele jääda, siis võid isegi trahvi saada. Sõjaväkke ka ei võeta vist vastu. Kanepit tarvitades suureneb üldine väsimus ja mälu halveneb.

Soovitan lugeda seda ja seda .

sõjavõe nimel järelikult tuleb omal ajal ära proovida , parem kui 9 kuuga nulli tagasi minna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovi, proovi - narkojoobes olemise eest trahv kuni 12k, tuttav sai esimene kord kohe 9k, tavalise kanepisuitsu eest :).

3kuud püsib THC organismis vist juhul kui regulaarselt ja tihti suitsetada. Vahest harva teed - siis epaks üsna ruttu kaduma(kui just mõne päeva jooksul ekspertiisi kusema ei viida). Muidugi oleneb ka inimesest ja ainevahetusest veits.

Aru ma ei saa, miks paljud siin kiruvad ja vannuvad maapõhja kanepit - osades arenenud riikides on asi jumalast legaalne ja inimeste jaoks nagu tavaline suits - tõmbavad mendid, arstid, sportlased ja kusjuures inimesed on õnnelikumad ja sõbralikumad kui meil siin! (Hollandis näiteks). Mine näen selles suitsus kolme positiivset asja: lõdvestab, rahustab, tõstab söögiisu. Halva poole pealt mõningad tekkivad mälulüngad ja regulaarsetel kõvasti tarvitajatel hakkab see tugevasti mälu peale(kaob lühimälu, ei mäleta alati mis ütles või tegi 10sek tagasi näiteks). Mõju psüühikale on muidugi omaette teema - vb tõesti ajaks kanep hullarisse paljud niigi hullumeelsed eestalsed. Osades riikides sellega aga probleeme pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ei suudeta end ilma kanepita lõdvestada-rahustada ning ei ole lisaks sellele korraliku söögiisu, siis asjad EI OLE korras :) rääkige mida tahes

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×