Jump to content
orav

Jõusaaal ja kanep!

Recommended Posts

Ma lihtsalt ei saa aru inimestest, kes püüavad narkootikume õigustada!

Ma saan aru sellest, kui neid aineid kasutatakse ravimise eesmärgil, et tõesti on vaja(valud jne.).

Kuid, siis ma küsiksin neilt, kes kanepis midagi eriti hullu ei näe, järgmist- miks siis seda enamikes riikides legaliseeritud pole, kui see nii kahjutu on?

Tegelikult ei ole see asi üldse nii hull.

Oled sa kunagi kuulnud(lugenud) inimesest kes on surnud kanepi üledoosi tagajärjel?

Mina ei ole.

Kuid samas näiteks surnuks joomist on küll esinenud.

Kanep mõnuainena on ühiskonnas võrreldes alkoholiga suhteliselt uus nähtus, seepärast on ta ka keelustatud. Alkoholiga on inimesed harjunud, ning selle ära keelamine ei ole õnnestunud, mis ei tähenda et ta oleks ohutum kanepist. Üks asi on tarvitamine, teine on kuritarvitamine. See on loogiline et midagi liiga palju tehes (kas siis juues või kanepit suitsetades) ei mõju see hästi. Vaata, isegi kui head kooki liiga palju süüa hakkab paha.

Loomulikult ei propageeri ma midagi, igaüks teeb oma valiku ise kas ja mida ta tarbib. Kunagi olin ka mina sellise suhtumisega, et mina seda elusees ei proovi, kuid pärast siiski tegin seda. Ei ole pidanud kahetsema midagi, ning oma kogemuste järgi vähem kahjulik kui alkohol, samas ma ei tarbi seda regulaarselt ( võibolla 2-3 kuu tagant).

Muidugi, see arusaam, et narkootikume ei tohiks õigustada, on täiesti tervitatav, ärge proovige jah ei alkoholi, suitsu ega narkootikume - ning te ei riku oma tervist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan, et tasuks lõpetada teemad a la kanep, sigaretid ja kange alkohol, mõttetu :lol:

Vaata, kuna mõni inimene soovib tegeleda trenniga, kuid samas on kasutamas ka teatud asju (alkohol, kanep) siis võiks ju ikkagi olla võimalik esitada küsimusi selle kohta. Sellesmõttes, et kui inimene saab teada, et trennile see hästi ei mõju, siis võibolla lõpetab tarbimise ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kanep trennile eriti kahjulik pole kui teda suures koguses mitte tarbida rohkem mõistusele. Igatähes alkohol on trennile kordi kahjulikum kui kanep.

Tean et narkootikumid on väga kahjulikud jne aga kuna olen sõltuvuses alkoholist ja amfetamiinist ja ecstasyst siis iga nädalavahetus möödub ilma söömata 2 päeava rohkelt alkoholi ja amfetamiini kui see eest nädala sees 5 päeva korralikku trenni ja toitu ning tuleb ikka juurde. Kanepit ma ei suitseta mulle ei istu. No selge et ei ela sajani nii edasi minnes aga noh mis teha.

Muudetud kasutaja Baracus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah kas sellest sõltuvus tekib sõltub inimesest enesest...

Räägitakse küll kanepi mõjust ja halbadest pooltest,aga need uurimused on tehtud kõik ülisuurte koguste põhjal,mida inimene elu sees korraga ei tarbi.

Samamoodi kui me teeme katse,kus alkoholi tarbitakse ülisuurtes kogustes pidevalt,kipun arvama,et alkoholi puhul on mõjud isegi suuremad.

Kui nüüd rääkida kanepi ajaloost,siis Usa.s hipiliikumise ajal läks kanep väga moodu,keskmiselt 30% tarbis kanepit.

Kellele aga see ei meeldinud?

Arvata on ,et suurtele suitsufirmadele ja alkoholifirmadele,sest kui sul on üks parem alternatiiv olemas,siis väheneb teise tarbimine.

Usa valitsus oli dilemma ees,kas legaliseerida kanep.Korraldati uurimused,kuid üpris kurbnaljakad,sest hiired pandi ruumi,kus oli umbes 40000 kanepisuitsu kogus ja seda pidevalt 6 kuu jooksul.Loogiline,et tulemus oli kahjustav.Kuid miks tehti sellised naljakad uurimised?Kas mitte suitsu,alkofirmade pärast?

Ja peale seda keelustati kanep järjest erinevates riikides...

Ise ei reklaami muidugi midagi,kuid omadest kogemustes võin õelda,et kanepist sõltuvust saada on üpris raske..(ise olen ikka mõned korrad tõmmanud,kuid seda väga harva paari kuuste vaheaegadega ja ausalt on suht pohh kas tõmban või mitte,aga fun on see sellegipärast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Baracus: kui suudad viis päeva nädalas puhtalt trenni teha on tegemist eelkõige psühholoogilise sõltuvusega ja võiksid ju sellega võidelda üritada. Kas on vaja nii ekstreemset elu elada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah ongi vaimne sõltuvus st kui teised teevad ei sa ka mina ilma olla. Ja hetkel jah plaanis mingid alternatiivid leida tahaks natuke kiiremini kasvada.

See kiiremini kasvamine ei ole nii, et teed paar süsti ja võtad peotäie keemiat ja oledki suurem. Kui kõik eelpool sinu poolt kirjutatu on tõene, siis unusta kiiremini kasvamine ära - see lihtsalt ei õnnestu sul. Kui tahad kasvada, siis pead ennast muutma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti ta nii hullult ei mõju tervisele kui alko.

Kui ikka alkost täielikult rihmaks tõmmata, siis järgmisel päeval on trennis väga-väga raske, kanepist korralikult pilve tõmmanuna võid tunda kerget väsimust järgmisel päeval. Otseloomulikult ei soovita ma seda tarbida, parem ärge tarbige midagi, ka jõusaal on hea viis lõõgastumiseks.

kanep võib olla 100x hullem kui alko... kuna võib esilekutsuda jäädavaid hormonaalseid muutusi organismis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Einoh. OK. Enamuse, valdava enamuse arvamus(mis peab osaliselt ka statistiliselt paika) on see et kanep on paha. Jah, nii ta on ja seda ta on!

Aga vaadakem asja siis teisest küljest. Kes ei suitseta ja ei joo, see sureb tervena! Igaüks käitub siis vastavalt sellele, kui kaua tal veel plaanis elada on. Keegi ei diskrimineeri neid inimesi, kes on täielikud karsklased ning ei tarvita mingisuguseid meelemürke ja elavad niikaua, et lõpuks tänu raudkopsudele hingavad ja tänu arvutile rääkida suudavad. Iseenese liigutamisest pole üldse mõtet rääkida.

Igaüks suhtugu asja just nii, nagu tema seda õigeks peab. On selge, et igaüks seisab niivõinaa enda huvide eest ja on teada, et praegu arutelu all olev teema on juba pikki aastaid vaidluse all. Seega minumeelest on rumalus üleüldse kuskile foorumisse(eriti fitnessi teemalisse) algatada vaidlust teemal kanep-hea või paha. SELLEST TULEVAD JU AINULT VASTUOLUD NING TÜLID. UMMAMUUDUD!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kanepi peamine oht on see et hakkab su normaalset ajutegevust häirima,muutud peast lihtsalt üeldes lolliks pikapeale.Siin on toodud enamvähem kõik juba välja mida ta halba teeb.Iseenesest on ta siiski tervisele üks ohutumaid narkootikume.Peamine oht on just mõistus mida ta hakkab hävitama.On olemas inimesi kes treenivad samamoodi nagu meil parimad ja suitsetavad igapäev.Selge see,et kui ei suitseta on su tulemused paremad aga see jutt et võib olla 100x hullem kui alko,sry .Ütleks näiteks et DMX ja 2PAC kohepäris kindlasti suitsetasid igapäev ja kui nende vormi vaadata siis see on tõestus et 100 x hullem ei saa se olla.Ühesõnaga on se su aju mis põhiliselt hakkab saama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teinud kanepit ikka kõvasti rohkem,kui ükskord ja ainuke asi mis muutunud, on lühimälu. Aga seegi taastub mingi aja pärast.

Kullake

see ei ole tühine kaotus

vanainimesed ütlevad selle kohta Altzheimer

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üksi ja vast´utus tundlikult tehes, st harva tehes on asi ainult kasuks, peale selle et rahustab näed ka asju teise nurga alt ja kui natuke jõusaalist mõelda mõtled ka selle jaoks midagi kasulikku välja.

Aga selle kohta et rikub aint lühimälu ütleks et rikub ka palju muud, iga päev suitsetanud inimene on ikka suht neurootiline kõige suhtes

lõpetades vb asi paraneb kuid mitte palju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok kui kanep on 100 korda hullem alkoholist siis miks balti jaama taarapunkti juures tiirlevad "parmud" näevad hulka nirumad välja kui näiteks hollandi coffe shopis istuvad "stonerid" . Alkohol rikub ikka füüsilist tervist hulka rohkem kui kanep no proovige iga päev ennaast täis juua kaua te normaalsed olete? Milline on teie maks? Eestis sureb iga aasta 2000 inimest alkoholi liigtarbimise tagajärjel mitu sureb kanepi tarbimise tagajärjel? Ja alkohol alandab ka testosteerooni taset mitte ainult kanep.

Kanepi ründepunkt on ikka mõistus ja vaimne trevis. Kanep soodustab skisofreeniat ja teeb apaatseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise oled terve elu elanud kordagi nina täis võtmata?

Tegelikult olen küll! :lol:

Tegemist on siiski ka piisavalt noore mehega ma arvan.

Võiks kohe märkida noormehega ja ei pea just selle pärast õigeks jooma hakata, nagu minu enamus klassivendasi teevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise oled terve elu elanud kordagi nina täis võtmata?

Tegelikult olen küll! :P

Tegemist on siiski ka piisavalt noore mehega ma arvan.

Võiks kohe märkida noormehega ja ei pea just selle pärast õigeks jooma hakata, nagu minu enamus klassivendasi teevad.

Väga õigesti teed, seni kuni organism veel areneb ei ole tõesti mõtet mingi jamaga seda rikkuda. See rikub tervist ka niisama, kuid arenevale organismile on see veel palju hullem.

Noored, võtke eeskuju :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok kui kanep on 100 korda hullem alkoholist siis miks balti jaama taarapunkti juures tiirlevad "parmud" näevad hulka nirumad välja kui näiteks hollandi coffe shopis istuvad "stonerid" . Alkohol rikub ikka füüsilist tervist hulka rohkem kui kanep no proovige iga päev ennaast täis juua kaua te normaalsed olete? Milline on teie maks? Eestis sureb iga aasta 2000 inimest alkoholi liigtarbimise tagajärjel mitu sureb kanepi tarbimise tagajärjel? Ja alkohol alandab ka testosteerooni taset mitte ainult kanep.

Kanepi ründepunkt on ikka mõistus ja vaimne trevis. Kanep soodustab skisofreeniat ja teeb apaatseks.

Kena võrdlus Hollandi ja meie parmude vahel. Sa mees kliimaerinevust m,ärkad. Meie parmud peavad miinus 30 lõdvalt vastu mida Hollandi kanepilutsijad välja ei kannataks.

Seega alkohol hoiab tervise paremini koos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarust nad nüüd lõdvalt küll -30 vastu ei pea vaikselt surevad mitte ei mängi kaarte õues.

Hehh see et nad -30 välja ei kannataks tuleb sellest et nad pole nii külma ilmaga harjunud.

Muudetud kasutaja kronik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×