Jump to content
orav

Jõusaaal ja kanep!

Recommended Posts

See narkoinfo lehekülg on üks SUUR NALI.

Tahate adekvaatset infot, siis võtke mõni maksimaalselt aasta või paar vana inglisekeelne arstitudengitele mõeldud FARMAKOLOOGIAÕPIK. Ei viitsi? Seda ma arvasin. Siis ärge lahmige siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See narkoinfo lehekülg on üks SUUR NALI.

Tahate adekvaatset infot, siis võtke mõni maksimaalselt aasta või paar vana inglisekeelne arstitudengitele mõeldud FARMAKOLOOGIAÕPIK. Ei viitsi? Seda ma arvasin. Siis ärge lahmige siin.

Suure naljana tundub ka sinu postitus! Oleksid võinud siis omaltpoolt mõne andekama lingi siia lisada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kanepi tarvitamisega testosterooni muundatakse östrogeeniks. seega jõusaaliskäijale kanep on väga halb "pingetemaandaja."

Kuule äkki oleksid nii vastutulelik ja jagaksid oma tarkust ning seletaksid täpsemalt,kuidas see muundamine käib.Sellist asja kuulen mina küll esimest korda.

positiivsed mõjud oleksid sellised siis:Leevendab lihasvalu,aitab unehäirete puhul,tõstab söögiisu,leevendab stressi - need on siis sellised mõjud mis spordiga seotud.

Ei taha väita,et kanep nüüd mingi hästi kasulik asi oleks ,aga ta on hea alternatiiv alkoholile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kanep

Krge pilves olek, mingit erilist ohtu ei kujuta. Ka pole ta narkootikumide lävepakuks nagu tihtipeale arvatakse, see sõltub seltskonnast mida esimesena panema hakkad. Täheldatud ainult nn vaimne sõltuvus, rasket füüsilist sõltuvust ei tekita. Halvasti mõjub mälule, ja kopsudele (kui suitsetad).Kasutatakse ka edukalt meditsiinis.

Surmav doos algab mingi paarist kilost, mis tuleb siis ära süüa :lol:

Alkohol

Raske joove, võib muutuda ohtlikuks(deliirium) endale ja teistele. Kõige levinum narkootikum, mida tarbitakse ilma süümekateta,sest see on legaalne. Tekitab sama rasket sõltuvust kui heroiin, st raske füüsiline ja vaimne sõltuvus. Pika ajalisel kasutusel võivad tekkida hallukad rolleyes: Mõjutab halvasti peaae-gu kõiki keha organeid.(kuskil siin artikkel ka) Surmav doos algab ca 2 promillist. (oleneb inimesest)

Heroiin

Väga raske joove,puudub peaaegu igasugunekontakt reaalse maailmaga. Väga raske füüsiline ja vaimne sõltuvus. Ravi väga kallis. Jään vastuse võlgu,aga vaadake linna pealkui mõni herokas möödaläheb tavaliselt nad mo- delli välimust välja ei anna(vistrikud, kondi-sed ja loppis nägudega )Surmav doos algab ca 0.2 g.

Ehk nüüd saite mingi ettekujutuse :blink:

Muudetud kasutaja Rebane poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See narkoinfo lehekülg on üks SUUR NALI.

Tahate adekvaatset infot, siis võtke mõni maksimaalselt aasta või paar vana inglisekeelne arstitudengitele mõeldud FARMAKOLOOGIAÕPIK. Ei viitsi? Seda ma arvasin. Siis ärge lahmige siin.

Suure naljana tundub ka sinu postitus! Oleksid võinud siis omaltpoolt mõne andekama lingi siia lisada!

Tõesti mingi eriti mõtetu link.Omaltpoolt saadaksin siis sellise lingi: http://kodu.neti.ee/~ku003a/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna mul ei ole mitte mingit motivatsiooni tõlkida mitut lehekülge kuskilt farmakoloogia õpikust siis annan teile paar linki. Kõike ei pea lusikaga söödetud saama, sellist keerulist teemat kus palju emotsioone mängus võiks ka ise uurida:

Esimene link

Teine link

Kolmas link

Hea raamat, kust ilmselt midagi saavad ka need, kes ei ole kunagi arstiteadust vms õppinud (keskkooli bioloogia läbimine tuleks siiski kasuks): Dale, Ritter, Moore jt. "Pharmacology" ...misiganes väljanne siis kätte satub - otsige 4ndat 5ndat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm Kanep :blink: Narkootikumid AHJU !!!

Riho.Selliste kommentaaridega võiksid ise ahju minna,või kuhugi jippii foorumisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
AHAHAHAHA SU S6BER HYPPAS PILVES PEAGA END SURNUKS. way to go. oligi aeg minna sellisel luuseril.

Sa sõber oled end juba debiiliks tõmmanud, kui enne ei olnud. Vaata, mida sa ise suust välja ajad. Kasuta ajusid, mitte kanepit!

See on küll p**sk, mida räägid. Kurta selle üle, et noored panevad kõvasti narki ja kiita, et tegelikult ongi hea seda teha ja loota, et siis enam ei pane on tõesti väärt idee.

Muudetud kasutaja AA poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

AA ma ei propageeri midagi ja ei väida et ise olen ennast millekski tõmmanud. Ütlen lihtsalt et hale vend on see, kes ise keerab oma elu p**se ning seejärel paremuse poole püüdlemise asemel oma elule lõpu teeb. idu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

AA - tunnen tõesti kaasa, aga siin on väga mitu võimalust - su sõber tarvitas muid aineid ka või tegi näiteks LSD's leotatud kanepit. Su sõbral oli varem juba depressioon. Ainult kanepit saab suitsiidis süüdistada statistiliselt palju vähem kui alkoholi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noorena üks mu sõbra sõber hüppas end kanepist rahunenuna surnuks :blink:

Eks su sõbral olid arvatavasti mingid muud mured,või sai kuskilt mingit halba kraami.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus ei ole selles, et ainult kanep on hirmus asi vms.

Aga päris selge see, et kanep on kõigi teiste narkide poole hüppelava ja seda milline on inimese psüühika ja vastuvõtlikkus narkile, ei tea keegi enne kui proovib. Ja kui keegi tahab fakte, siis fakt on see, et enamus narkareid on kunagi kanepiga alustanud. Ning nagu öeldud on kõik neist olnud kõvad mehed, et nendest narkareid ei saa. Mu oma tutvusringkonnas liiga palju neid, kes kanepiga alustanud ja täna panevad heroiini ja on oma elude ja tervistega ######. Ja arvata, et nad on nõrgemad luuserid, kui tänased kanepipropageeriad, on tõeline rumalus. Kes panevad pangu aga ei ole mõtet sellest rääkida kui millestki imeheast ja õigest asjast. Ja kui diskuteerida teemal, kas see on hea või mitte, siis selge see, et ei ole hea panna!

Selge pea on siiski parim asi! Ei mingeid kõrvalnähte laupäeva hommikul! Kohe trenni ja endorfiine nautima! See on alati hea ja õige asi!

Muudetud kasutaja AA poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Avalik arvamus on marijuanat kirjeldanud kui “gateway drug” - mis viib teiste illegaalsete ja kahjulike ainete kasutamiseni nagu kokaiin ja heroiin.

Kuna marijuana on laialt kasutatud on ta tihtipeale esimene keelatud aine, millega kokkupuututakse. Pole üllatus, et teiste keelatud ainete tarvitajad on esmalt proovinud marijuanat.

Unustatakse aga narkootikumide vastases sõjas, et suur osa kasutajaid alustasid eksperimenteerimist sigarettide ja alkoholiga, ja juba siis kui vanust polnud piisavalt.

"Legaalsed narkootikumid, näiteks alkohol ja tubakas eelnevad alati enne mistahes narkootikumi." ( National Academy of Sciences.)

Marijuana ei ole “hüppelaud”, ta ei vii edasi t?siste aineteni nn.Hard Drugs (heroiin, kokaiin). Costa Rican Study, 1980; Jamaican Study, 1975;

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

AA: Näita mulle narkarit, kes enne kanepit ei olnud proovinud suitsu ja alkoholi?

Ja üleüldse... võtame veel midagi lahedamat - näita mulle narkarit, kes enne seda kui ta narkomaaniks sai ei oleks söönud shokolaadi! Shokolaad on hüppelaud narkootikumidele?!

Näita mulle steroidipanijat, kes enne ei oleks käinud jõusaalis? Jõusaal on hüppelaud steroididele?!?!

See, et kahe asja vahel on korrelatsioon (kanepi tarvitamine ja hilisem narkomaania ntx) EI TÕESTA põhjuslikku seost.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näita mulle inimest, kes ei ole sündinud enne kui ta sureb :blink:

Eks igaüks kaevab enesele meelepäraseid artikleid ja kaitseb nendega oma väiteid:)

Meie maal õnneks igaühel võib olla ja jääda oma arvamus.

Nark on pa*k ja selleks jääb on minu arvamus ja kogu moos!

Muudetud kasutaja kame poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kanepi tarvitamisega testosterooni muundatakse östrogeeniks. seega jõusaaliskäijale kanep on väga halb "pingetemaandaja."

Kuule äkki oleksid nii vastutulelik ja jagaksid oma tarkust ning seletaksid täpsemalt,kuidas see muundamine käib.Sellist asja kuulen mina küll esimest korda.

positiivsed mõjud oleksid sellised siis:Leevendab lihasvalu,aitab unehäirete puhul,tõstab söögiisu,leevendab stressi - need on siis sellised mõjud mis spordiga seotud.

Ei taha väita,et kanep nüüd mingi hästi kasulik asi oleks ,aga ta on hea alternatiiv alkoholile.

ma ei viitsi netist hakata asja kohta lähemalt otsima, aga igatahes tihedad ganjasuitsetajad just kõige mehisemad tüübid pole. enamus muutuvad patsifistlikumaks, rahulikumaks, kartlikumaks/paranoilisemaks pilves peaga.

kui ise olen teinud popsu, siis järgmine päev raskusi surudes ikka nii suurt jõudu pole kui muidu. pole ka kuulnud sportlastest, kulturistidest, kes kanepit teeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No siis on hästi.

Aga sexyerile ütleks seda, et tuua narkootikumide teemal enda väidete kaitseks artikleid, mis on avaldatud aastatel 75 ja 80 ei ole just kõige veenvam võimalus :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kui arnold isegi tõmbas, siis peavad ju kõik tõmbama, äkki see oligi arnoldi edu saladus, peaks vist topelt niiplju tõmbama, äkki lähen veel suuremaks.. come on!!!

hästi panete.. a-la mõttetu ja sitt, aga vahest tõmban (???) milleks siis tõmmata??

pekske parem üksteisele nuiaga pähe, saab ka kaifi.. arnold ütles

ja see, kui palju keegi suitsu või alkoholi kuritarvitab, on igaühe enda teha.. kell mõistus ei võta see kallaku ennast sellest üle ja pangu siis põlema, pole vaja siin rääkida, et alkohol kellegi põhja on viin'd, inimene teeb oma valikud ise, keegi talle seda sisse ei kalla!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kanep lõhub maksa ja neerusid, suurendab vähki haigestumise ohtu ja vähendab inimese tahtejõudu.

Korra proovimine ei tee ilmselt suurt midagi, aga pidev tarvitamine on tervisele üsna kahjulik.

Alkohol ja narkootikumid ei vabasta mingitest pingetest. Nad lükkavad neid pingeid vaid edasi. Kui tahate oma eeskujusid jälgida, siis ärge innustuge nende pahedest vaid näiteks tahtejõust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna mul ei ole mitte mingit motivatsiooni tõlkida mitut lehekülge kuskilt farmakoloogia õpikust siis annan teile paar linki. Kõike ei pea lusikaga söödetud saama, sellist keerulist teemat kus palju emotsioone mängus võiks ka ise uurida:

Esimene link

Teine link

Kolmas link

Hea raamat, kust ilmselt midagi saavad ka need, kes ei ole kunagi arstiteadust vms õppinud (keskkooli bioloogia läbimine tuleks siiski kasuks): Dale, Ritter, Moore jt. "Pharmacology" ...misiganes väljanne siis kätte satub - otsige 4ndat 5ndat.

:blink: nalja rohkem kui rubla eest. Aga fakt on see et ega pederast ka ennast pederastiks ei pea, sama kehtib inimeste puhul kes lõõgastust ja õigustust oma läbikukkumistes otsivad mõnuainetest. Raske võidelda millegi vastu mis kalliks saanud!?

Arvasin ennem õieti, vot täpselt selliseks see teema muutunud ongi!

Aga jõudu kimumises jms. Minu poolt teema lukus. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada mida arvate kanepist ja selle mõjust jõusaalis treenimisele....

Istusin 17 aastat erinevate meelemürkide otsas(olen kasutanud kõike,alates liimi hingamisest,kuni vanemas eas ka heroiini ära proovinud) ja võin enda(ja ka teiste endasusugste) kogemuste baasil väita,et sõltlasele pole vahet,kas ta maandab oma pingeid alkoholi,kanepi,heroiini,retseptiga ostetud rahustite,vms. abil.Igaljuhul on tegemist abi otsimisega täiesti valest kohast.Tuleks hakata kohe tegelema sellega,kust need pinged tekkivad,mitte sellega,millise uimastiga nendest vabaneda oleks õigem ja targem.Mürk on mürk ja kes harjub juba noorest peast oma probleeme lahendama mis tahes aine abil,on teel maapealsesse põrgu.Aga sinna jõudmiseks võib kuluda aastaid...Ise panin omast arust ikka kõvasti pidu,olin nö. nalja ja napsi mees,ega löönud risti ette ka teiste ainete ees.Viimased 5-6 aastat elasin maapealses põrgus,istusin pidevalt haiglas,tegin enesetapukatseid jne.sest sain aru,et ilma aineteta elada ei suuda,kuid endist viisi jätkata ka enam ei tahtnud,sest "pidu" oli läbi.Aineid läks vaja ainult selleks,et ennast inimväärselt tunda.Orjus.Peale igat tsükklit vandusin endale,et kõik,enam ei laksa ma midagi,kuid juba paar päeva hiljem jätkasin sealt,kus asi pooleli oli jäänud.Sest mega paha oli olla koguaeg...Olin alustanud seda elu tänavale sattudes 11 aastaselt,seega ei osanud ma ka arvata,et võib kuidagi teisiti elada.Ja uut tsükklit alustasin ma tihti just kanepiga,või ghb-ga,sest arvasin,et need pole ju mingid "kõvad" narkootikumid.Paljudes riikides lubatud ainete nimekirjas jne.Samas võin öelda,et olen saanud kanepist 2 üledoosi(kaotasin suitsetamisel teadvuse,kukkusin krampides pikali) ja ghb-st 3 korda pildituna maha kukkunud.Ja ma pole oma tutvusrindkonnas ainuke,kellega seda on juhtunud.Kui ikka korralikku ja puhast kraami tarbida,võib ka nendest "süütutest" ainetest otsad anda,nii et...Nüüdseks olen üle 5 aasta olnud täiesti puhas(ei tarvita alkoholi,rahusteid,ei suitseta ka enam jne.)Ning selja taha vaadates tundub see elu,mida elasin,üks õudusunenägu.Tean ka seda,et vaid vähesed pääsevad.Siin juures tahaksin südamest tänada ka Fitness.ee tegijaid,kirjutajaid,sest kuna peale 4 aastat kaineks olemist avastasin,et olin muutunud söögisõltlaseks,ning rämedalt kaalus juurde võtnud,hakkasin siit foorumitest teadmisi "neelama" ja vähehaaval trenni tegema.Pidevalt küll igasugu ületreeningutega jama(pole ju hrjunud ennast liigutama) jne,kuid olen saanud nagu uue elumõtte sellisest tervislikust toitumisest ja saalis käimisest.Nii et thanks!Samas tundsin ka vajadust oma kogemusi jagada,sest nii mõnigi noor spordihuviline võib sellest kanepi teemast siin väga valesti aru saada ja proovima minna.Kui ikka sisetunne ütleb,et asi pole õige,siis ei tasu ka proovida.Loomulikult on meie keskel ka neid,kes saavad vähemalt esialgu oma eluga ilusti koos kanepi ja korgijoogiga hakkama,kuid siiski ei soovita ma kellegil seda riski võtta ja seda kellegi eeskujul proovima hakata.Ja vahet ju pole,kas näit. steroidid,või amfetamiin vms.Point on ju sama:keemia abil saada kellekski,kelleks pole määratud saada,ning hiljem tuleb selle eest valusalt maksta!Ise tegin kunagi amfi abil karjääri(sain amfist lisa energiat,et rohkem tööd teha,ning see tundus hea õigustusena selle mürgi tarbimiseks),nii et tean,millest räägin.Kaineks saamise hetkest olin kuskil 2 aastat depressioonis,võitlesin enesetapu mõtetega jne.kuna amfi tarvitamine oli löönud kehakeemia nii segamini ja loomulikul moel mingit kaifi,või rõõmu tunda oli võimatu.Keha ei tootnud enam endorfiine jne.Nii et sellise kuntsliku "meeleolu tõstmise","töövõime parandamise" jne. eest mis tahes ainete abil tuleb igaljuhul tulevikus lõivu maksta.Ja see on oi-oi-oi,kui valus...Samas näen ka siinsetes foorumites mõtetut hirmu puhaste proteiini(valgu)pulbrite ja süsivesikute ees.Kehale peab ikka normaalseks toimimiseks ja taastumiseks vajalikke aineid andma ja kui ikka hommikust õhtuni ei jaksa kohupiima, kodujuustu,kanafileed,puhast suhkrut jne. õgida,siis on need "toidud" väga meeldivaks vahelduseks.Nii et tänana veelkord kõiki Fitness.ee foorumi tegijaid ja oma kogemuste jagajaid!Edu kõigile!

Muudetud kasutaja Atsco poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×