Jump to content
arvo180

Jõutõstmise EM

Recommended Posts

570.39675 wilksi peaks olema...... eesti senine parim tulemus on 530 midagi tema enda nimel.

igati tubli võistlus oli. Üllatas mind viimase tõmbega.

jaa, ei ole lihtsad wilksid....Õnnitlused ka....kõva värk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise väikse riigikohta nagu Eesti on meil palju healtasemel tegijaid. Aga kahjuks on selline suletud ring, inimesed kes fitness.ee kasutajad v külastajad ei oel ei pruugi teada mis alaga üldse tegu on.

Et tuleb veel kõvasti teha tööd, et seda ala tunnustama hakataks:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne Margusele ja teistele poistele ka!

Marguselt kindlasti eluvõistlus!! Näha on, et kaotustest on järeldused tehtud ja need on meest ainult tugevamaks muutnud!

Ma usun, et ala tunnustamine peaks hakkama pihta teineteise tunnustamisest. Kui me ise ka üksteise heade tulemuste üle rõõmu ei tunne, siis miks peaks keegi kõrvaltvaataja seda tegema.

Palju õnne ka treenerile Marko Terasmaale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõningad tulemused on ikka eriti müstilist laadi, tundub nii, et viimasel paaril aastal on jõutõstmine uuele lainele saanud ja tulemused liiguvad järsult ülesse:

- 67,5 KG - kaks meest kükivad 290 KG !!!

- võitja surub 190 KG

Arusaamatu on ikkagi see, et kui kükkida 290 KG ja tõmme on ainult 237 KG, siis kas tõmbe tehnika on olematu või milles asi !? Või vigastas kükis selga, igatahes imelik tulemus, minu arvates.

- 75 KG - üldvõitja kükk 350 KG , ja selle mehe tõmme on jällegi lahjem kui kükk, st siis 312,5 KG ?!

Selliseid näiteid on mitmeid, kus eriti kõvad kükimehed tõmbavad 40 - 70 KG vähem üles kui kükis ?

Vaid mõned üksikud tipud, nagu Silbaum tõmbad rohkem kui kükivad.

Lugesin kokku, 18 -st medali võitnud mehest 5 tõmbasid maast lahti rohkem kui kükkisid:D

Igatahes huvitav, sest meil siin Eestis on enamasti vastupidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõningad tulemused on ikka eriti müstilist laadi, tundub nii, et viimasel paaril aastal on jõutõstmine uuele lainele saanud ja tulemused liiguvad järsult ülesse:

- 67,5 KG - kaks meest kükivad 290 KG !!!

- võitja surub 190 KG

Arusaamatu on ikkagi see, et kui kükkida 290 KG ja tõmme on ainult 237 KG, siis kas tõmbe tehnika on olematu või milles asi !? Või vigastas kükis selga, igatahes imelik tulemus, minu arvates.

- 75 KG - üldvõitja kükk 350 KG , ja selle mehe tõmme on jällegi lahjem kui kükk, st siis 312,5 KG ?!

Selliseid näiteid on mitmeid, kus eriti kõvad kükimehed tõmbavad 40 - 70 KG vähem üles kui kükis ?

Vaid mõned üksikud tipud, nagu Silbaum tõmbad rohkem kui kükivad.

Lugesin kokku, 18 -st medali võitnud mehest 5 tõmbasid maast lahti rohkem kui kükkisid:D

Igatahes huvitav, sest meil siin Eestis on enamasti vastupidi.

Kükitrikood annab rohkem tulemusele juurde kui tõmbetrikoo õige suuruse korral.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kükitrikood annab rohkem tulemusele juurde kui tõmbetrikoo õige suuruse korral.

Mulle tundub siiski, et rohkem ikka treeningute rõhuasetuse taga asi olevat ?!

Saarlastele küsmus siit ? mida arvate teie selle anolmaalia kohta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle tundub siiski, et rohkem ikka treeningute rõhuasetuse taga asi olevat ?!

Saarlastele küsmus siit ? mida arvate teie selle anolmaalia kohta?

Usun kah et lihtsalt üks on rohkem treenitud ja ehk ka lemmikum kui teine, pealegi oleneb ju inimesest samuti palju - kehatüüp ja valuläve jms..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mees on tugev ja treenitud, siis on ilmaselgelt kergem kükkida kui tõmmta, esiteks oskavad mehed hästi varustust kasutada ja ka tehnikad on head.'

Aga jõutõmme näitab puhtalt palju rammu mehel sees on ja paljudele on jõutõmme ebamugav, kuna ei saa täielikult jalgu kasutada vaid ka selg tuleb mängu.

Isiklilult on mu lemmik jõutõmme..

Muudetud kasutaja Rait Sagor poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

isegi minul on kykk parem kui tõmme:) hetkel kyll 5kilo vahet:D Olen Sagoriga nõus.... tõmbes ei anna trikoo tõesti palju juurde ja seal tuleb mehe tegelik jõud välja.

Olen tähele pannud, et paljud mehed ei kasuta tõmbes mitte minngisugust tehnikat......lähevad lihtsalt k****a lehma seljaga tõmbama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mees on tugev ja treenitud, siis on ilmaselgelt kergem kükkida kui tõmmta, esiteks oskavad mehed hästi varustust kasutada ja ka tehnikad on head.'

Aga jõutõmme näitab puhtalt palju rammu mehel sees on ja paljudele on jõutõmme ebamugav, kuna ei saa täielikult jalgu kasutada vaid ka selg tuleb mängu.

Isiklilult on mu lemmik jõutõmme..

täitsa usun, et jõutõmme sinu lemmik on,

kui juba praegu peaaegu 352,5kg, siis vist 10 aasta pärast +400kg kindlasti ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
täitsa usun, et jõutõmme sinu lemmik on,

kui juba praegu peaaegu 352,5kg, siis vist 10 aasta pärast +400kg kindlasti ???

kas nüüd 400 :rolleyes: , aga kui kere vastu peab siis 350-st kindlalt rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×