Jump to content
henn16

Proteiini võtmine

Recommended Posts

Tere

Olen jõusaalis käinud pool aastat. Kastuanud olen mass2 proteiini.

Nüüd kui proteiin hakkab otsa saama mõtlesin, et mida järgmiseks kasutada, et lihast kasvatada.

Äkki keegi saab aidata, milline proteiin aitab lihast kasvatada. Neid on nii palju erinevaid sorte.

SUURED TÄNUD ETTE

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mass2 on igati normaalne toode taastusjoogina. Kui tahad suuremat kaalu lisa, siis pead valima ka kaloririkkama massilisaja. Võid proovida BSNi True-Massi, ABB Extreme XXL või isegi ON Serious Mass. Viimased 2 on eriti suure valgu ja süsivesikusisaldusega: kui suudad tavatoidust suure hulga vajaminevatest kaloritest kätte saada ja oled aeglasema ainevahetusega siis on need sulle vb liig, vastasel juhul aga võiksid proovida.

Kreatiini pole veel tingimata vaja kasutada, piirdu valgu-süsivesikulisandiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma soovitaks parem õigemini trenni teha. Sa võid ju tonnide viisi proteiini süüa, ega see siis suureks tee.

Ega ma jõusaalis tühja panemas ei käi. Teen trenni jõusaalis. Tahtsin teada millist proteiini jooki ma peaksin ostma peale Mass2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata proteiini võtmine on nagu napsu võtmine.

Pole vahet kas võtad Viru Valget või Vana Tallinnat, purju jääd ühtemoodi.

Vahe on ainult maitses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise soovitan ka Mass2 edasi võtta . kuna se suhteliselt hea kraam , soovitan toitumisel silma peal hoida, ja jõukas õigel kogusel lihased koormata, kuid ka mitte üle pingutada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×