Jump to content
Yaco

treening graafikud

Recommended Posts

Treening graafikuid. kavasi on 4 varjanti.On lihas kui ka jõu graafikud . Hind 200 eek.

???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

poiss ei oska eesti keeleski kirjutada (end arusaadavalt väljendada). Mis seal siis veel kehakultuuri teadmistest oodata..

tundub, et püütakse Fitness.ee-le konkurentsi pakkuda B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
poiss ei oska eesti keeleski kirjutada (end arusaadavalt väljendada). Mis seal siis veel kehakultuuri teadmistest oodata..

tundub, et püütakse Fitness.ee-le konkurentsi pakkuda B)

no mind ei huvita trüki vead. mina olen ise need graafikud töötan ja nendega vaeva näinud, ja tulemused on minu jaox väga head.

lamades surumine 200

kükk 250

tõmme 230

pole paha,ma arvan, või vaatad sa äkki vasakule... palju ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meil oskavad siin kõik treening graafikuid kirjutada.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no mind ei huvita trüki vead. mina olen ise need graafikud töötan ja nendega vaeva näinud, ja tulemused on minu jaox väga head.

lamades surumine 200

kükk 250

tõmme 230

pole paha,ma arvan, või vaatad sa äkki vasakule... palju ?

vaatan vasakule ja paremale, aeg-ajalt otse ja seljataha ka aga ikka ei saa aru sellest, et kui Sa siin end väljendada ei suuda niiet mõistlik inimenene Sinust aru saaks siis kuidas Sa veel "treening graafikud" meile algajatele selgeks teed?

Räägi, kes Sa vägilane oled. Muidu me ei tea -äkki mõni tabletineelaja, kelle saavutused on keemiatööstuse omad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no mind ei huvita trüki vead. mina olen ise need graafikud töötan ja nendega vaeva näinud, ja tulemused on minu jaox väga head.

lamades surumine 200

kükk 250

tõmme 230

pole paha,ma arvan, või vaatad sa äkki vasakule... palju ?

tõmme on vist ikka 330 (arvestades teisi numbreid)

või mis ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki räägikisd lähemalt? Mille põhjal välja töötatud? Kus oled seda õppinud? jne. Muidu võib ju iga mats müüa kelleltki jõusaalis kuuldud graafikuid jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no mind ei huvita trüki vead. mina olen ise need graafikud töötan ja nendega vaeva näinud, ja tulemused on minu jaox väga head.

lamades surumine 200

kükk 250

tõmme 230

pole paha,ma arvan, või vaatad sa äkki vasakule... palju ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Majandussurutis surub kohati väga tugevasti.

Leitakse igasuguseid võimalusi raha tegemiseks, iseasi, kas nendest ka midagi välja tuleb. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki räägikisd lähemalt? Mille põhjal välja töötatud? Kus oled seda õppinud? jne. Muidu võib ju iga mats müüa kelleltki jõusaalis kuuldud graafikuid jms.

mille põhjal.. ? no siin on asju väga palju.olen teinud trennipäevi 7x nädalas jne.. treenig nõu olen küsinud paljudelt,olen pannud umbes-täpselt 1800 eek. graafikutele.isegi sai M.Kalmuselt nõu küsitud ja kutt tahtis saada 600.- kava eest + toitumine veel juurde.ei pole ükski kava mulle sobinud.hakkasin ise proovima ja leiutama ja sain endale täitsa sobiva plaani kokku ja nüüd olen jõudnud vaid 2 päevani nädalas ja tulemused on suurepärased, paremad kui 3,4 isegi 5x trennis käia nädalajooksul.lihas puhkab,taastub,korralikult süüa, vitamiine,mineraale ja ongi hää. pole viimase aasta jooksul kasutanud mitte ühtegi toidulisandit ( kes ei usu,ega tõestama ka ei hakka ).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mille põhjal.. ? no siin on asju väga palju.olen teinud trennipäevi 7x nädalas jne.. treenig nõu olen küsinud paljudelt,olen pannud umbes-täpselt 1800 eek. graafikutele.isegi sai M.Kalmuselt nõu küsitud ja kutt tahtis saada 600.- kava eest + toitumine veel juurde.ei pole ükski kava mulle sobinud.hakkasin ise proovima ja leiutama ja sain endale täitsa sobiva plaani kokku ja nüüd olen jõudnud vaid 2 päevani nädalas ja tulemused on suurepärased, paremad kui 3,4 isegi 5x trennis käia nädalajooksul.lihas puhkab,taastub,korralikult süüa, vitamiine,mineraale ja ongi hää. pole viimase aasta jooksul kasutanud mitte ühtegi toidulisandit ( kes ei usu,ega tõestama ka ei hakka ).

Ja nüüd arvad, et sinu kavad sobivad kõigile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mille põhjal.. ? no siin on asju väga palju.olen teinud trennipäevi 7x nädalas jne.. treenig nõu olen küsinud paljudelt,olen pannud umbes-täpselt 1800 eek. graafikutele.isegi sai M.Kalmuselt nõu küsitud ja kutt tahtis saada 600.- kava eest + toitumine veel juurde.ei pole ükski kava mulle sobinud.hakkasin ise proovima ja leiutama ja sain endale täitsa sobiva plaani kokku ja nüüd olen jõudnud vaid 2 päevani nädalas ja tulemused on suurepärased, paremad kui 3,4 isegi 5x trennis käia nädalajooksul.lihas puhkab,taastub,korralikult süüa, vitamiine,mineraale ja ongi hää. pole viimase aasta jooksul kasutanud mitte ühtegi toidulisandit ( kes ei usu,ega tõestama ka ei hakka ).

e-ee ...

äkki ootad oma treening graafikutega,kuniks inimese kloonimiseni jõutakse,lased ennast siis ilusti kloonida ja müüd oma treening graafikud oma kloonidele kalli raha eest maha, :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mille põhjal.. ? no siin on asju väga palju.olen teinud trennipäevi 7x nädalas jne.. treenig nõu olen küsinud paljudelt,olen pannud umbes-täpselt 1800 eek. graafikutele.isegi sai M.Kalmuselt nõu küsitud ja kutt tahtis saada 600.- kava eest + toitumine veel juurde.ei pole ükski kava mulle sobinud.hakkasin ise proovima ja leiutama ja sain endale täitsa sobiva plaani kokku ja nüüd olen jõudnud vaid 2 päevani nädalas ja tulemused on suurepärased, paremad kui 3,4 isegi 5x trennis käia nädalajooksul.lihas puhkab,taastub,korralikult süüa, vitamiine,mineraale ja ongi hää. pole viimase aasta jooksul kasutanud mitte ühtegi toidulisandit ( kes ei usu,ega tõestama ka ei hakka ).

Vabandust väga, ei taha ebaviisakas olla aga siin foorumis vastab sellele kriteeriumile VÄGA palju inimesi, millegipärast ei näe ainult et nemad samalaadse äriplaaniga üritaksid läbi lüüa, huvitav miks? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on lihas-graafik hea kaS? milleks vaja lihas-graafik?

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×