Jump to content
Ott Kiivikas

Markus Ruhl comeback

Recommended Posts

Jube suur on ta ikka....

Miks tal triitsepsi juures seal all sellised teravad otsad ? Viimane pilt

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Jartmok

Iga sellise mehe enda sõnul kasvavad nad sousti ja kartuli pealt. Sama usutav nagu mina tulin kurega, seega sellised lihamäed käivad mulle tiba vastukarva.

NB Avaldasin vaid oma arvamust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iga sellise mehe enda sõnul kasvavad nad sousti ja kartuli pealt. Sama usutav nagu mina tulin kurega, seega sellised lihamäed käivad mulle tiba vastukarva.

NB Avaldasin vaid oma arvamust!

Sinu arvamus jah aga see ei huvita temasuguseid. B) Ma ütleks, et tubli mees, mitte kõik ei suuda nö uuesti tulles endist taset näidata. Need pildid aga lubavad küll KÕVA TULEKUT.(naasmist)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mai tea kedagi, kes ei teaks kedagi, kes ei teaks, et tipud on ja jäävad steroidide peale B)

Steroid kindlasti, kahtlustasin korraks süntooli, aga kes teab...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Absoluutselt ei huvita selliste ebardlike keemikute kammbäkid ja tegemised, olgu kasvõi lehma suurused. B)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Absoluutselt ei huvita selliste ebardlike keemikute kammbäkid ja tegemised, olgu kasvõi lehma suurused. B)

ja meid kõiki peaks sinu arvamus huvitama ?

Ma usun et mees teeb rohkem trenni kuu aja jooksul kui sina aasta jooksul kokku,ega keemiat tarvitades lihas ise ei kasva.Selle jaoks tuleb trenni teha ja kõvasti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks mu lemmik suuri mehi kellele põialt hoida , ei huvita eriti mida mees kasutab , täielik trenniloom on ta igaljuhul mehel vanust ka juba sinna 40 kanti , igaljuhul respect comebacki puhul ja vorm paistab võimas , jalad isegi kuidagi tervamad ja reljeefsemad kui enne B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja meid kõiki peaks sinu arvamus huvitama ?

Ma usun et mees teeb rohkem trenni kuu aja jooksul kui sina aasta jooksul kokku,ega keemiat tarvitades lihas ise ei kasva.Selle jaoks tuleb trenni teha ja kõvasti

Jäääää vait. Paluuuun.

Lõpetage ära see loll mõla "ega trennita lihas kasva". Me kõik teame seda aga siiski on tõsiasi, et selle sama trenni ja ILMA aineteta ei jääks sellistest kollidest just palju järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja meid kõiki peaks sinu arvamus huvitama ?

Ma usun et mees teeb rohkem trenni kuu aja jooksul kui sina aasta jooksul kokku,ega keemiat tarvitades lihas ise ei kasva.Selle jaoks tuleb trenni teha ja kõvasti

Sa oled nagu mingi 12 aastane Bedwettersi fänn(Kui keegi ütleb hästi on kõik OK, aga kui keegi ütleb midagi halvasti siis on "ja meid kõiki peaks sinu arvamus huvitama ? " ).

Ja duubeldaks veel FrodoB-d ka.

Siis duubeldaks veel Capricorni ka.

PS! Tuletan veel teile kallid foorumlased meelde, et elu ei pöörle ainult lihaste ja nende kasvatise ümber.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks parimaid kehaehitajaid IMO. Lisan õli natuke tulle sellega, et mehed - kadedad olete, et teist PALJU suuremaid mehi leidub B):D. Mul tuli just meelde, et minu elu pöörleb ainult lihaste ja nende kasvatamise ümber. :P

No ma ei tea, minu arust pole see küll asi mille üle kade olla - samas kui oleks vestlus Frank Zane teemal(Või mõne muu klassikaliselt ilusa kehaga kulturisti kohta) oleks mu arvamus teine..

Eks kõigil meeldivad erinevad asjad, mina tänapäevast IFBB pro liigat küll kulturismiks ei pea..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul pole ka Ruhli sarnaste kollide vastu midagi. Mulle täitsa meeldib vaadata nende treeningvideosid ja pilte, et üldse aimu saada kui suureks võib inimene minna. Ruhl on sellepärast ka ulmevend, et läks 18 aastaselt jõusaali, kaaludes vaid 54kg. Täna offseasonil kaalub mees pea 100kg rohkem. See on juba kõva areng, kas siis abiainetega või mitte. Respekt igatahes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin pilte ja tundub, et nii heas vormis ei ole see mees kunagi olnudki. Vahel loen neid fitness.ee foorumi kommentaare ja mõistmatuks jääb, mida sellised inimesed siin foorumis üldse teevad, kes kulturismi maha teevad. Kes ei ole tähele pannud, siis see ongi ju kehaehitajate portaal, mitte Tiit Soku korvpallikool. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli poiss Markus.

Ma ise loodan ja ootan et Victor teeb korraliku tagasituleku ja saab lõpuks väljateenitud Mr. O tiitli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tubli poiss Markus.

Ma ise loodan ja ootan et Victor teeb korraliku tagasituleku ja saab lõpuks väljateenitud Mr. O tiitli.

Millal siis kulturist Tank comebacki teeb ja kõrvuti vägilaste Vootele, Lepa ja Juul-iga võistlustulle astub? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin pilte ja tundub, et nii heas vormis ei ole see mees kunagi olnudki. Vahel loen neid fitness.ee foorumi kommentaare ja mõistmatuks jääb, mida sellised inimesed siin foorumis üldse teevad, kes kulturismi maha teevad. Kes ei ole tähele pannud, siis see ongi ju kehaehitajate portaal, mitte Tiit Soku korvpallikool. B)

Usun et keegi ei tee sihilikult kulturismi 'maha', pigem on paljudel(k.a minul) erinev arusaam sellest mida kulturism endast kujutab..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Markus Ruhl - "Big and loving it" videos surub Istudes Smith masinal 230 kg x 6 ja Jalapressi kohta ütleb "Made in Germanys" ,et läheb 1000-1100 kiloni.

Huvitav palju Marek Kalmus Smithil õlgadele surunud on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Markus Ruhl - "Big and loving it" videos surub Istudes Smith masinal 230 kg x 6 ja Jalapressi kohta ütleb "Made in Germanys" ,et läheb 1000-1100 kiloni.

Huvitav palju Marek Kalmus Smithil õlgadele surunud on?

Kusjuures selliseid asju ei saa võrrelda. Absoluutselt kõik masinad töötavad erinevalt, erineva raskusega, erineva jooksuga. Olen ise selili jalapressi teinud sellise masinaga, millele ei olnud aastakümneid määret pandud ning laagrid olid ammu kulunud ning harjutuse ajal lõi sädemeid. Samas olen 1998-1999 aasatel USA-s, World Gym-is treeninud ka maailma parimate masinatega ja kontrast oli meeletu. Mingisuguseid võrdluseid saab ainult siis teha kui kaks meest ühe ja sama masinaga treenivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×