Jump to content
priske26

õla valud

Recommended Posts

TERE! Olen 26 aastane noormees ja trenni teinud 6 kuud nii 3 kuni neli korda nädalas.Viimas kuu jooksul on hakanud mul õlad valutama nii et ei lase enam trenni teha kuna on valus.Kui teen trenni kergete raskustega ja lihased on soojad siis nagu valu kaob aga peale trenni on jälle valus. Hommikuti tõustes valutavad ka olad.Milles probleem ja mida teha voi kuhu täpsemalt pöörduda. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võibolla õlga liiga vähe treeninud?

Endal on täpselt sama jama kui treenin liiga palju või liiga suurte raskustega . Kui valutama hakkab siis määri esiteks mõne geeliga mis valu ära võtab ja teiseks võta puhkust . Näiteks 1 nädal või nii kaua kuni valu ära kaob . Ise algul treenisin valuga edasi aga hiljem ei saanud üldse käsi enam liigutada ega korralikult trenni teha . Kindlasti võta aeg maha ja tee näiteks aeroobset see üks nädal , kuid mitte midagi sellist mis õlgu liialt kurnaks . Näiteks võid rattaga sõita , joosta jne ...

Muudetud kasutaja Void poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TERE! Olen 26 aastane noormees ja trenni teinud 6 kuud nii 3 kuni neli korda nädalas.Viimas kuu jooksul on hakanud mul õlad valutama nii et ei lase enam trenni teha kuna on valus.Kui teen trenni kergete raskustega ja lihased on soojad siis nagu valu kaob aga peale trenni on jälle valus. Hommikuti tõustes valutavad ka olad.Milles probleem ja mida teha voi kuhu täpsemalt pöörduda. :)

Õlad võivad erinevatel põhjustel valutama hakata. Vale tehnika näiteks. Või siis tehakse liiga tihti lamades surumist. Kukla tagant surumisel on ka halb kuulsus. Lase esialgu õlgadel pisut puhata ja katsu valu algpõhjusele jälile saada. Siis hakka vaikselt treenima, eelnevat viga vältides ja alguses väiksemate raskustega muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka mul hakkab vahel positiivsel kaldel rinnalt surumisega õlad valuta. Enam pole hakanud kuna teen rohkem õlgadele sooja ja olen õlad tugevamaks treeninud.

näiteks see on hea soojendus, mulle mõjub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×