Jump to content
tzikel

Paljud teist käivad jõusaalis hommikul.

Recommended Posts

Vahel käin ka hommikuti, kui tõesti muud võimalust ei ole, aga üldiselt ei meeldi. Jõudu on ikka tuntavalt vähem kui õhtul treenides :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin peamiselt hommikuti. Eelis on see, et saab edasise päeva nii öelda vabaks, samuti on hommikuti saalis vähem inimesi. Puuduseks see, et õhtuti kipub mul trenni jaoks pisut rohkem energiat jätkuma. Eks see sõltub inimesest, kes rohkem õhtu ja kes hommiku inimene. Samas väga suurt vahet ka ei ole. Kõige tähtsam on siiski trenni teha, pole nii tähtis mis ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minumeelest oli Poliquin see, kes väitis, et regulaarselt iga päev sama aeg käies on areng parem kui iga päev erinevatel aegadel käia. Samas ise käin kuskil pärast 14 või 15, ehk pärast lõunat.Täna käisin hommikul, sest vaba päev ja hommikune toidukord sisaldab palju süsikaid.Kui sulle endale sobib hommikune aeg, siis palun väga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin 9 või 10 ajal. Aga hommikul saali minna on mõtet ainult siis kui korralikult maganud oled öösel, vähemalt minu puhul. Muidu ei hakka keha kuidagi "käima".

Üks naljakas asi on mul ilmnend hommikuti treenides, rinda ei jõua teha :) lihtsalt ei jõua hommikul suruda :)

Muude lihasgruppidega on ok, selga tundub isegi parem teha olevat. Võibolla õhtuks väsib ära või midagi sellist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen käinud, olenevalt päevagraafikust. Hommikuti olen käind 10-12 vahel. Hommikul trenni teha võrreldes õhtusega on nagu öö ja päev, muidugi positiivses mõttes. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeviti käin hommikul, väga mõnus, saal on selline pool pime ja vähe rahvast. Muidu käin õhtuti ning ütleks, et hommikul saab nn jama kaelast ära ning terve päev vaba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen proovinud hommikul käia, kuid ei sobi absoluutselt. Vaimset tööd suudan hommikul kell 07.00 juba teha, kuid mis puudutab jõusaali, siis minu puhul täielikult välistatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle meeldib just hommikuti käija,pärast korralikku hommikusööki:)

kui olen hästi maganud,tõusen juba 5.30,söön ja kell 8.00 olen trennis juba:D ja tööpäev läheb ka palju kiiremini....B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

paar korda olen käinud hommikul 09.00-10.00 paiku

arvan et pole erilist vahet, mis kell minna kui on ikkagi tõsine tahtmine trenni teha ning tunned kehas jõudu, siis kasvõi kell 01.00 öösel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
paar korda olen käinud hommikul 09.00-10.00 paiku

arvan et pole erilist vahet, mis kell minna kui on ikkagi tõsine tahtmine trenni teha ning tunned kehas jõudu, siis kasvõi kell 01.00 öösel

Ise käin paar/neli korda nädalas hommikuti jooksmas ja siis sinna juurde käib ka 3 seeriat 5x5 lõuatõmbed erinevate haaretega, rööbastel surumine, erinevad kätekõverdused. Kui seda saab jõusaaliks nimetada, siis ma käin küll hommikuti jõusaalis kella 7.30 aeg B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise käin paar/neli korda nädalas hommikuti jooksmas ja siis sinna juurde käib ka 3 seeriat 5x5 lõuatõmbed erinevate haaretega, rööbastel surumine, erinevad kätekõverdused. Kui seda saab jõusaaliks nimetada, siis ma käin küll hommikuti jõusaalis kella 7.30 aeg :D

Ma ei tea, kuidas te suudate, mulle tundub, et minu organism alustab tööd täielikult alles peale 12't päeval, olenemata sellest, et ma iga hommik 7:30 ärkan. Olen küll üritanud hommikujooksu ntx, aga kops kohe koos, jube vastik olla jne. Eks see harjumise asi ilmselt ole. Mulle meeldib trenni teha õhtul, 18-21 vahel, nõustun arvamusega, et jõudu siis kõige rohkem B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea, kuidas te suudate, mulle tundub, et minu organism alustab tööd täielikult alles peale 12't päeval, olenemata sellest, et ma iga hommik 7:30 ärkan. Olen küll üritanud hommikujooksu ntx, aga kops kohe koos, jube vastik olla jne. Eks see harjumise asi ilmselt ole. Mulle meeldib trenni teha õhtul, 18-21 vahel, nõustun arvamusega, et jõudu siis kõige rohkem B)

No eks kõik ole erinevad - mulle meeldib jõusaalis hommikuti käia aga jooksmas käin kah 1-2h enne magama minemist..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina käingi põhiliselt hommikuti trennis B) Hommiku 06.40. või hiljemalt 06.45. olen saalis juba ja saan võimelda nii 07.30-40-ni siis kiiresti pessu ja tööle 08.00-ks. :P:D :D Seda kõike tänu headele adminnidele, kes mind nii vara tuppa lasevad, siin kohal suur kummardus neile :D Kuna olen hommikune inimene siis täiega naudin seda, mõnusa päeva algus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×