Jump to content
MikroToitaine

Puding

Recommended Posts

otsingust ei leidnud nüüd selle kohta mida ma küsida tahaks

Pudingu söömine ;D Endale maitseb karamelli-puding , 100g kohta keskmiselt 90kcal valke 2,6g süsivesikuid 15g rasvu 2,2g

Hetkel ka nüüd dieedi aeg käes ja kilod põlevad aga kas tasub süüa ikkagi pudingut ;D kuna mahutan kord-kaks nädalas ikka lõunasöögi kõrvale 1-2 pudingut :lol: või kui süüa siis kunas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puding???

Kooslus on halb, sisaldus on halb... Mitte midagi positiivset peale suulaenaudingute...mis teadupoolest kestavad v2ga lyhikest aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui süüa, siis enne või pärast füüsilist trenni..

Head isu! :lol:

....tehke seda siis v2hemalt ise kodus. Omahind on r2igelt madal. Myyakse neid vist mingites 150-200 g plastpotsikutes... Maksab miskit 5.- ja rohkem

150 g piima on umb 0.90 ja suhkur ei maksa suurt midagi...karamelliseerida aga oskab iga titt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pudingis tõesti palju suhkrut lisatud.

mina isiklikult ei mõista miks igalepoole niipalju suhkrut vaja on panna.. ju inimeste maitsemeel nii nüridaks läind et igas sarnases tootes alates 10 g puhast suhkrut 100g. kohta on. antud tootel siis kuskil 12 g.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pudingis tõesti palju suhkrut lisatud.

mina isiklikult ei mõista miks igalepoole niipalju suhkrut vaja on panna.. ju inimeste maitsemeel nii nüridaks läind et igas sarnases tootes alates 10 g puhast suhkrut 100g. kohta on. antud tootel siis kuskil 12 g.

See on selleks, et sinu pankrease beeta-rakud välja kurnata 40 + eluaastaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on selleks, et sinu pankrease beeta-rakud välja kurnata 40 + eluaastaks.

Kui ma oleks farmaatsiat88stuses, siis ma h66ruks r66must k2si. :lol:

Turu laiendamine k2ib hoogsalt...

Toiduainetet88stusel on ka arenguruumi. Magus tekitab magusaisu ja suhkur ei maksa midagi... Elagu suhkur!!!

Soovin teile magusat elu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×